Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (3 Голосів)

Саме це є однією з головних причин завищених вимог до прекрасній половині. Але як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається? Адже немає нічого гіршого, коли «об'єкт симпатії» не звертає ніякої уваги. Правда?

Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

Щоб привернути увагу чоловіка, жінки здатні використовувати самі різні ситуації

Сумно спостерігати, коли жінка або дівчина в короткій спідниці і спокусливому топіку відчайдушно буравить пильним поглядом вподобаного хлопця, всім своїм виглядом показуючи, що готова з ним познайомитися, а той не проявляє ніякого інтересу.

Але ставку необхідно робити не тільки на зовнішність, хоча вона, звичайно, грає не малу роль, а й на інші достоїнства, яких у кожної дівчини досить багато.

Акцентувати увагу чоловіки необхідно на манери, культуру спілкування і поведінки, правильної мови, незалежності і сучасності. Тільки тоді можна привернути увагу чоловіка, який тобі дуже подобається.

Тепер приступимо до розгляду деяких практичних порад про те, як привернути пильну увагу вподобаного чоловіка.

Як привернути увагу чоловіка. Практичні рекомендації

Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

Правильно підібраний одяг здатна привернути увагу не одного чоловіка

 • Важливо мати повну гармонію в душі.
  Запам'ятайте! Оптимісти завжди привертають увагу і цікаві в спілкуванні. Ідеальних людей немає на планеті, недоліки є у всіх. Але не варто про них постійно думати. Будьте для всіх відкритою людиною, показуйте, що ви щасливі, не дивлячись ні на що.
 • У кожній жінці є своя індивідуальність. Знайдіть її і неодмінно з'явитися у вашому житті людина, яка прийме і полюбить вас з усіма недоліками і достоїнствами.
 • У будь-якій ситуації, вдома або на людях, будьте акуратними і доглянутими.
  nПро це треба не забувати навіть тим жінкам, які мають практично ідеальними параметрами фігури. Не забувайте про гігієну тіла. Як буде виглядати на перший погляд ідеальна дівчина, якщо у неї будуть брудні, нечесані волосся, запах з рота або поту? Природно, немає сенсу нагадувати про гігієни інтимних місць. Охайна і акуратна жінка неодмінно приверне увагу чоловіка, який їй сподобався, якщо від неї буде приємно пахнути, буде зроблений манікюр і педикюр і одягнена вона буде в чисту, випрасувану одяг. І зовсім не важливо, чи буде вона є новою і модною чи ні.
 • Навчіться правильно користуватися косметикою.
  nЦей елемент «жіночого декору» здатний творити чудеса, і з чудовиська здатний перетворити в красуню. Але.... Нею треба користуватися правильно, інакше можна зіпсувати все враження. Зараз в моді природність і натуральність. Достатньо буде виділити вилиці, використовуючи рум'яна, за допомогою олівця або тіней (кому як зручно) намалювати «котячі очі» і нафарбувати губи блиском. Чоловік, який вам дуже сподобався, обов'язково зверне увагу і оцінить. Найголовніше – приховуйте недоліки і виділяйте гідності!
 • Купуйте одяг, враховуючи чоловічі смаки.
  nПомиляються ті жінки, які вважають те, що, купивши одяг з безліччю «наворотів» стануть виглядати більш привабливо. Це не так! Сильній половині абсолютно наплювати на покрій і фасон. Навіть найпростіший наряд здатний зробити жінку сексуальною і привабливою. Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається, з допомогою одягу?
 • Чоловіки люблять очима. Купуйте або шийте (якщо вмієте) довгі спідниці і обтягуючі сукні з високими розрізами. Притягує погляд протилежної статі напівпрозора одяг, вона може бути повністю закрита, без розрізів і глибоких декольте. На останньому місці привертає увагу міні-спідниці та шорти.
 • Піком сексуальності чоловіки вважають простору, напівпрозору одяг, вона дає розгул їх фантазії. Але, одягаючи ту чи іншу одяг, звичайно, приймайте до уваги індивідуальні особливості фігури. Якщо ви володарка, м'яко кажучи, не ідеально прямих ніг, то їх необхідно приховати і підкреслити верхню частину тіла. І навпаки. Визначтеся з найбільш відповідним стилем одягу, і тоді жоден чоловік не пропустить вас поглядом.
  nНе забудьте про якісний нижній білизні, навіть воно здатне звести з розуму.
 • Правильно підберіть «свій» запах.
  nЦе є одним з головних акцентів в образі. Але аромат не повинен бути «навантажують» свідомість. Від нього не повинна розболітися голова або почати нудити. Запах необхідно підбирати ненав'язливий і ніжний. Ще потрібно не забувати і про те, що наносити на себе підібраний аромат потрібно помірно. Не потрібно відразу виливати на себе весь флакон, особливо в жаркий час року! Бризкати улюбленими духами потрібно під западинку на шиї, в улоговинку між грудей і на зап'ястя рук – саме в ті місця, де б'ється пульс.
  Важливо! На парфумах не варто економити.
 • Контролюйте свою промову.
  nЯкщо ви товариська дама, то це тільки плюс для вас. Але дуже важливо знати, що конкретно потрібно говорити, а про що змовчати. Протилежну стать дуже любить, коли його хвалять і звеличують до рівня Бога, і категорично для них неприйнятна критика або засудження.
 • Важливо! Чоловіки гостро реагують на критику про:

  • заможності чоловіка;
  • мощі в ліжку;
  • зовнішньому вигляді;
  • статус в суспільстві;
  • захоплення та уподобання.
  • Захоплюйтеся обраним об'єктом, і він неодмінно це оцінить.

   Мова тіла як засіб залучення уваги чоловіка, який подобається

   Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

   Жести, міміка — потужна зброя в боротьбі за увагу чоловіка

   • Мова тіла допомагає підвищити свою привабливість серед оточуючих. Не будьте байдужими до чоловіка — виявляйте інтерес і увагу. Навіть якщо вам нецікаво в тій чи іншій компанії або обстановці, але ви перебуваєте там з «об'єктом свого обожнювання», не потрібно жувати жуйку, схрещувати руки на животі чи грудях. Небажано дивитися на годинник або позіхати, це все свідчить про те, що вам нудно і нецікаво. Навряд чи це сподобатися кому-небудь. Навпаки, всім своїм виглядом і поведінкою показуйте, як вам цікаво, намагайтеся підтримати бесіду.

   • Стежте за мімікою. Вираз обличчя – це, напевно, перше, на що звертають пильну увагу кожен з чоловіків. Іноді, наше обличчя говорить набагато більше, ніж сказані слова. Намагайтеся завжди посміхатися, показуючи всім своїм виглядом, як вам приємно спілкуватися з тим чи іншим людиною. Всіма силами стримуйте негативну міміку, особливо при першому спілкуванні з людьми. Вона здатна відштовхнути ваше «обоже» настільки, що він до вас ніколи не підійде. Посміхайтеся частіше – і люди самі до вас почнуть тягнутися!

   • Симпатію у чоловіків викликають приємний голос і сміх. Помилково вважати, що всі без винятку представниці слабкої половини людства володіють приємним сміхом і голосом. Спробуйте абстрагуватися і об'єктивно оцінити свій голос і сміх. Адже їм можна не тільки притягнути, але і відштовхнути вподобаного вам чоловіка. Якщо ви помітили небудь недолік, прикладіть всі зусилля до того, щоб викорінити в собі цей недолік.

   • Важливо! Пам'ятайте про те, що кожна жінка, для залучення чоловічої уваги, повинна сміятися так, щоб хотілося постійно її слухати, а не «заткнути їй рот. Не будемо заперечувати той факт, що це досить важко виконати, адже в перший час сміх не буде приносити ніякого задоволення — його постійно потрібно буде контролювати.

   • Впевненість у собі – головна зброя жінки. Це якість вітається у кожного з нас. Особливо добре, якщо цим гідністю має жінка – все, неодмінно, в це повірять! Гордо піднята голова при ході і легка впевненість у погляді, пряма постава і «котяча» сексуальна хода, як говорилося в радянському фільмі «від стегна», обов'язково приверне увагу мужньої половини людства. Побачивши впевнену у собі дівчину, чоловік обов'язково зробить до неї перший крок, у ньому неодмінно з'являться інстинкт мисливця і йому самому захочеться привернути увагу до себе.

   • Дотримуючись усіх цих рад, питання «Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається?» відпаде сам по собі. Будьте впевнені – ви обов'язково сподобаєтеся того, хто подобається вам!

    Дізнайтеся прямо зараз справжні причини чому чоловік не хоче близькості з дружиною.


    Читайте також в рубриці «Любов та секс»

    Як дівчині познайомитися в інтернеті

    Як дівчині познайомитися в інтернеті

    Знайомства в інтернеті являють собою великі перспективи для молодих людей...

    Як привернути увагу чоловіків...

    Як привернути увагу чоловіків...

    Сучасні жінки вже давно не нагадують тургенєвських героїнь: вони активні,...

    До чого сниться фарбувати нігті лаком

    До чого сниться фарбувати нігті лаком

    Багато дівчата вірять, що існують віщі сни, а багато з...

    Чакри людини. Їх значення та очищення

    Чакри людини. Їх значення та очищення

    Крім тілесної оболонки, людський організм має і енергетичну структуру. Чакри...

    загрузка...

    Додати коментар

    Захисний код
    Оновити  загрузка...

  Зараз коментують:

  ТОП-10 по темі:

  Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

  Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

  Шкільний час - самий чудовий...

  Як язиком зробити чоловікові при…

  Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

  Жінки від природи емоційні істоти...

  Як навчитись правильно цілуватис…

  Як навчитись правильно цілуватися. Відео

  Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

  Що робити, коли хочеться сексу?

  Що робити, коли хочеться сексу?

  В інтернеті натрапила на запитання...

  Як зрозуміти, чи любить він тебе…

  Як зрозуміти, чи любить він тебе?

  Розібратися у своїх почуттях не...

  Як знайти хлопця...

  Як знайти хлопця...

  Самотність, як ні що інше,...

  Як розвести на секс?

  Як розвести на секс?

  Природа відводить сексу дуже важливе...

  Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

  Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

  Якщо у хлопця немає звички...

  Що потрібно зробити для хлопця, …

  Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

  Трапляється так, що ваше сексуальне...

  В якій позі можна швидко завагіт…

  В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

  Більшість сімейних пар вважають, що...