Як вибрати і варити рис для суші

Спочатку вони готувалися таким чином: рибу очищали і нарізали невеликими шматочками, посипали крупною сіллю і перемішували з вареним рисом. Отриману масу укладали в ємність і поміщали під прес, через кілька тижнів накривали кришкою.
Завдяки молочній ферментації риба залишалася придатною в їжу протягом року. Рис після приготування могли використовувати повторно, але найчастіше викидали, так як він ставав клейкою масою з неприємним запахом. Цей спосіб приготування риби був популярний в Таїланді та Китаї, але з VII століття набув широкого поширення в Японії.
Подібний спосіб консервації риби зберігся і до наших днів, в Японії досі готують суші «наредзусі». Однак подібний спосіб приготування риби був втрачений в Китаї, звідки рецепт приготування риби потрапив до Японії.
У VII столітті для приготування суші використовували варений рис, рисовий солод, овочі і морепродукти. Після того як у рис стали додавати рисовий оцет, процес приготування страви значно прискорився, так як оцет дозволив виключити процес бродіння. Через кілька століть для приготування суші стали використовувати сиру рибу. У XIX столітті Ехей Ханай з Токіо запропонував спосіб приготування суші, де використовувалася сира риба. З тих пір в рецептурі суші використовується сира риба.
Рис - є основним інгредієнтом, змінюються лише начинки, приправи. Рекомендуємо замовити доставку суши в Одессе, хоча можна спробувати самому приготувати суші, адже це робити не складно, головне правильно використовувати спеціальний круглий рис для суші. Звичайно, він дорожчий звичайного круглого рису, але має гарну клейкість і солодкуватий смак. Цей рис не обов'язково замочувати, потрібно ретельно промити під струменем води, близько 5-6 разів. Після водних процедур відкинути його на друшляк залишити стікати протягом 5-ти хвилин.
Що необхідно для приготування рису:
Насипати 200 грамовий стакан рису і додати 230-240 мілілітрів води.
У каструлю налити води, висипати рис і розрівняти його по дну. Перша стадія готування здійснюється на великому вогні і як тільки вода закипить, вогонь необхідно зменшити до мінімуму і готувати рис протягом 12 хвилин. Перемішувати рис можна.
Через час вогонь потрібно вимкнути і ставити рис доходити до кондиції ще 15 хвилин. Кришку з каструлі не знімати. Як тільки рис буде готовий його необхідно присмачити, цукром сіллю і рисовим оцтом.
Звичайний круглий рис не варто ретельно промивати, достатньо один раз під струменем води
Існує безліч рецептів суші, наприклад:
1. Найбільш поширене суші називається «нігірідзусі». За допомогою рук формується довгаста грудочка рису, покривається невеликою кількістю васабі і шматочком риби; може перев'язуватися смужкою водоростей норі.
2. макідзусі або роли - для їх приготування знадобитися листи водоростей норі, рис і начинка. Для додання циліндричної форми застосовується килимок з бамбука. Зазвичай рис і начинка закручується в лист водоростей, але можна загортати в тонкий пласт омлету.
3. Суші «урамакі» або рулет навпаки - начинка цих суші загортається в лист норі, покривається шаром рису і обсмаженою кунжутом або сушеним лососем.
Різновидів суші дуже багато, і всі вони володіють своїм оригінальним смаком завдяки начинкам. Суші можна приготувати своїми руками або довірити підготовку професіоналам.
Читайте також в рубриці «Кулінарія»

Рецепт маринованої цвітної капусти швидкого приготування
Для різноманітних домашніх заготовок є багато цікавих рецептів. Маринована капуста...

Як солити помідори? Рецепти моєї бабусі
Ще не так давно Україну та Росію називали країнами вічнозелених...

Гарбузовий суп пюре – класичний рецепт
Багато років поспіль утримується на піку популярності гарбузовий суп-пюре. Класичний...
загрузка...
Посилання по темі:
загрузка...