Як збільшити груди?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.92 (13 Голосів)
Як збільшити груди?Як збільшити груди?
Питання збільшення грудей сильно хвилює не тільки підлітків, але і дорослих жінок, які не зовсім задоволені розмірами своїх грудей. Багато жінок вважають, що у них непривабливо маленькі груди, які не люблять чоловіки, саме тому вони не користуються популярністю серед представників протилежної статі.  Звичайно, дівчата з великими грудьми четвертого-п'ятого розміру привертають чоловічі погляди, але чи дійсно ви хочете, що б всі навколо на вас витріщалися.

Маленькі груди приносять досить багато незручностей, так як постійно треба носити ліфчики з поролоновою підкладкою. Тому було знайдено вихід із цієї досить непростої ситуації - адже сьогодні існує кілька способів для збільшення розміру грудей.

Креми, які допомагають збільшувати груди

У першу чергу треба визначитися з тим, що в результаті ви хочете отримати - ви хочете сексуально підняті об'ємні груди, досить пружні і красивої округлої форми. Сьогодні існують спеціальні креми, а також капсули з біологічно активними добавками, які забезпечують збільшення грудей. На заході досить великою популярністю користуються капсули QUICK BUST PILLS, до складу яких входить 13-ть компонентів, які і роблять безпосередній вплив на ріст грудей. Цей препарат відноситься до числа негормональних, тому не варто переживати, що після прийому препарату ви дуже сильно поправитесь. Виробники цих препаратів стверджують, що вони містять унікальні компоненти, які мають безпосередній вплив на ріст молочних залоз. 90 капсул коштують 29 доларів. Тривалість прийому капсул коливається від трьох і до шести місяців. Від прийому цих, а також подібних за складом капсул з'являється бажаний ефект, але головним недоліком такого способу є те, що з'являється тільки тимчасовий ефект. Після завершення прийому препаратів, груди, які злегка збільшилася в розмірах, знову повернуться до початкового об'єму.

Для того, що закріпити отриманий результат, виробники цих препаратів рекомендується також паралельно використовувати спеціальний крем BioBustCream, вартість якого коливається від 29 і до 33 доларів. Вся дія такого крему заснована на препараті фітоестрогенів, який входить до складу крему. Ця речовина здатна прискорити ріст грудей і вони починають злегка набухати, але необхідно пам'ятати, що досягти позитивного результату можна лише за умови регулярного використання крему. Як тільки ви припините його використовувати, ваші груди знову повернуться до своїх первісних розмірів. Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних кремів і препаратів для збільшення грудей, але яку вони надають дію сказати практично неможливо. Тому доведеться підбирати засіб методом проб.

Збільшення грудей за допомогою апаратного способу

Також є механічний спосіб збільшення грудей. Завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій, сьогодні існують спеціальні пристрої, які сприяють збільшенню грудей. Такий апарат складається з чашечки або воронки для молочної залози і спеціального насоса. У цю чашечку треба помістити груди, а за допомогою насоса створитися вакуум в цій чашечці. Якої сили буде вакуум можна регулювати самостійно. Трохи неправдоподібно твердження виробників цих апаратів про те, що завдяки регулярному використанню вакууму можливо почати ріст нових клітин молочної залози. Від такого масажу тільки можливо отримати приємні відчуття, але ніякого дива не станеться. 

Народні засоби для збільшення грудей

Ефективність таких засобів буде прямо залежати від індивідуальних особливостей жіночого організму. Сьогодні існує досить велика кількість найрізноманітніших народних засобів для збільшення грудей. Перше місце в цьому списку займає капуста, при цьому стверджується, що завдяки регулярному вживанню капусти стимулюється ріст грудей. Але вчені в один голос твердять, що такий ефект можливий тільки в період статевого дозрівання. Але дорослим жінкам такий спосіб не підійде. Також рекомендується робити спеціальні йодні сіточки, можна спробувати накладати гірчичники. Завдяки дії йоду і гірчичника відбувається посилення припливу крові, що може сприяти збільшенню грудей. Але такі способи треба використовувати дуже акуратно, так як можливе отримання серйозного опіку.

Є ще один народний засіб - це регулярне поїдання сирого тіста. Ніякі дослідження не довели ефективність цього засобу. Але якщо з'їсти дуже багато сирого тіста, тоді в результаті можна отримати досить серйозні проблеми з травленням, і після цього вам навряд чи захочеться мати великий бюст і ставити якісь експерименти над своїм організмом. Також багато рекомендують такий народний засіб - в аптеці треба купити шишки хмелю (сухі). Склянкою окропу треба залити рівно одну столову ложку сухих шишок і перелити в термос, потім закрити кришкою і залишити на шість-вісім годин. Приймати цей засіб треба по половинці склянки три рази протягом дня, але перед початком прийому їжі. Цей спосіб має як позитивні, так і негативні відгуки, тому все буде залежати від індивідуальних особливостей вашого організму.

Збільшення грудей за допомогою пластичних хірургів
На сьогоднішній день найефективнішим способом збільшення грудей є пластична операція, так як тільки хірурги можуть дати гарантію, що через місяць ваші груди знову не зменшиться в розмірі, так як в грудях буде встановлено спеціальний імплант. Пацієнтка обов'язково повинна пройти попередню консультацію, на якій за допомогою комп'ютера можна побачити, який результат буде після операції. Є спеціальна програма, яка з використанням фотографії в профіль можливо побачити результат після операції. Щоб у ході операції не виникло ніяких ускладнень, необхідно пройти консультацію у мамолога та здати всі необхідні аналізи.

Які існують види імплантів

У ході операції в груди вставляється спеціальний імплант, при цьому використовуються імпланти двох основних видів - гелеві та фізрозчином. Силіконовий гель дуже м'який на дотик і нагадує желе. При цьому гель не тече, повністю стерильний і не буде утворювати складок, але такий імплант буде коштує значно дорожче від імпланту з фізіологічним розчином. Імплант має невелику краплеподібну форму, завдяки чому поліпшується форма навіть самих маленьких грудей. Якщо розмір грудей не дуже маленький, але вони мають злегка обвислу форму, тоді фахівець може запропонувати використання імпланту у вигляді півсфери. Імпланти, які мають краплеподібну форму більш сучасні і більш дорогі.

Зовсім недавно використовувалися повністю гладкі імпланти, але сьогодні починають використовуватися унікальні текстуровані імпланти, які зовні злегка шорсткі і при більш ретельному розгляді стає видно, що їх поверхня вкрита великою кількістю мікропор. Завдяки такій поверхні імплантант добре утримується в тканинах грудей, практично повністю стає єдиним цілим з тканинами грудей. Імплант буде надійно зафіксований і не буде обертатися і не зміститься зі свого місця.

Фізрозчин регулярно використовується в медицині, при цьому він повністю безпечний для здоров'я людини. Можна сказати, що це стерильний розчин хлориду натрію і кухонної солі. Такий імплант дуже сильно схожий на невеликий мішечок з водою. Такий імплант може утворювати складочки. Головною перевагою такого розчину є його невисока вартість. Загальна вартість операції разом з імплантом становитиме близько 5 тисяч доларів, при цьому у вартість включається і всі необхідні обстеження.

Як буде проходити сама операція

Операція проходить з використанням загального наркозу. Під бічний грудний м'яз або під саму молочну залозу імплантується сам імплант і тільки хірург буде приймати рішення, як саме буде розміщуватися імплант. При цьому імплант буде надійно прикритий шаром м'язів, тому його практично неможливо промацати. У складочки під грудьми робиться невеликий розріз, який також можна робити навколо ареоли соска або в пахвовій западині. Розріз, який робиться по ареолу соска помітити практично неможливо, так як проводиться по пігментованій тканині. У цьому випадку хірург повинен дуже обережно діяти, оскільки підвищується ризик травмування молочної залози. Такий розріз може супроводжуватися одним неприємним наслідком - можлива повна або часткова втрата чутливості соска. Для хірурга найбільш зручним є розріз, який робиться в складці під грудьми, але така процедура проводиться в тому випадку, якщо разом з процедурою збільшення грудей проводиться їх підтяжка. Такі розрізи досить швидко заживають, а через шість місяців після завершення операції вони стають практично непомітні. Імпланти не будуть заважати процесу грудного вигодовування, також не будуть потрапляти в грудне молоко.

Дуже маленькі розрізи потрібні для установки імплантів, які мають фізрозчин, на відміну від більш дорогих силіконових імплантів. Це явище обумовлено тим, що під час операції в грудях розташовується порожній імплант і тільки потім наповнюється спеціальним розчином за допомогою використання спеціального клапана, який знаходиться на імпланті. При чому ця процедура проводиться саме в післяопераційний період.

Післяопераційний період

Якщо після операції не виникне ніяких ускладнень, тоді пацієнтка виписується рівно через три дні. Найбільш важкою є перша доба після операції. Навіть не дивлячись на те, що пацієнтка отримала місцеву анестезію, після завершення дії знеболюючого можуть з'явитися просто нестерпні болі. Але з кожним днем ​​будуть стихати больові відчуття і з часом повністю зникнуть. Багато пацієнтів якнайшвидше хочуть виписатися і відправитися додому, тому, якщо у лікарів не виникне жодних сумнівів відносно вдало проведеної операції, вони відпустять пацієнтку додому.

Щоб больові відчуття пройшли якомога швидше, лікарі рекомендують носити спеціальний компресійний бюстгальтер, який буде надійно підтримувати груди і не давати їм обвисати.

З кожним днем ​​відбувається все більш стрімкий розвиток пластичної хірургії, набувається новий досвід і з'являються більш сучасні технології, при цьому значно знижується ймовірність яких-небудь ускладнень після операції. Але тим не менше, все таки існує вірогідність появи ускладнень після проведеної операції. Найбільш частим ускладненням є втрата чутливості соска, значно рідше велика частина грудей втрачає чутливість, але з часом вона може знову відновитися. Якщо операція по збільшенню грудей пройшла невдало, тоді можлива поява гематом або утворення грубих рубців. Але відсоток появи ускладнень невеликий, тому не варто боятися, адже значно більша ймовірність того, що ви станете щасливою власницею красивих грудей.

Читайте також в рубриці «Краса»

Бальзамед для догляду за шкірою стоп, ціна

Бальзамед для догляду за шкірою стоп, ціна

Натоптиші – проблема багатьох сучасних жінок, які постійно носять взуття...

Як вибрати «правильну» косметику

Як вибрати «правильну» косметику

Крім проблем, які доставляють нам косметичні процедури в салонах, часто...

Як вибрати хорошу жіночу дублянку

Як вибрати хорошу жіночу дублянку

Вибір верхнього жіночого одягу на зиму зводиться зазвичай до необхідності...

Проблемна шкіра обличчя: лікування прищів і вугрів

Проблемна шкіра обличчя: лікування прищів і вугрів

Для багатьох представниць прекрасної статі надмірно жирна дерма, схильна до...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Як відновити волосся в домашніх …

Як відновити волосся в домашніх умовах. Гарячі олії

Відновлення здоров'я волосся - тема...

Як зробити самому шампунь для во…

Як зробити самому шампунь для волосся вдома

Як зробити самому шампунь для...

Догляд за шкірою навколо очей: я…

Догляд за шкірою навколо очей: як зберегти її молодість надовго

Променистий, сяючий погляд загадковий помах...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як правильно утримувати тіло в ч…

Як правильно утримувати тіло в чистоті

Як правильно утримувати тіло...