Як бути красивою за допомогою свого тіла?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як бути красивоюПодивіться на дітей. Вони всі дуже гарні й привабливі. У чому секрет їхньої краси? Вони розслаблені і безтурботні, вони живуть всім своїм тілом, а не тільки головою, вони безпосередні, відкриті і беззахисні.
Бути красивою може дозволити собі справжня жінка. Саме дозволити собі, тому що краса вимагає дуже конкретного способу життя, ставлення до життя, способу мислення, напрямки уваги, стану свідомості і тіла.

І так, бути красивою досить просто, коли жінка безтурботна. Такий стан досягається тоді, коли у жінки є чоловік, набагато сильніший від неї у всіх відносинах. Чоловік займається всім, що вимагає активності у зовнішньому соціальному житті, а жінка займається внутрішнім простором, який знаходиться під заступництвом чоловіки. Якщо жінка для свого чоловіка подібна беззахисній дитині, вона природно стає милою і красивою як дитина, і забезпечує собі надійне заступництво. Жінці досить здатися чоловікові повністю, не тільки тілом, але й віддати йому свою особистість, і вона почне отримувати досвід або навіть смак приємного розслабленого плину життя у всьому тілі і спокій розуму. Все тіло стає м'яким, чутливим і привабливим для чоловіка. До речі, якщо у вас є проблеми з гомілками, тоді вам допоможе пластика голеней, що зробить вас більш стрункою та красивою.

Краса виявляє себе, коли лице розслаблене. Що заважає нам розслабити обличчя? - Постійне перебування в голові. Якщо ми їмо і думаємо, спілкуємося і думаємо, відпочиваємо і думаємо, займаємося сексом і думаємо, це означає, що ми застрягли в голові. Якщо для чоловіка нормально і природно бути в голові, то для жінки це руйнує її красу. Спробуйте під час вирішення складної математичної задачі звернути увагу на стан вашого обличчя. Ви побачите, що на ньому напружена гримаса. Тепер спробуйте почати відчувати будь-які відчуття в своїх сідницях. Вашу увагу максимально віддаляється від голови і відчуття приємної м'якості і розслабленості сідниць призводить ваше обличчя також в розслаблений і м'яке стан. Якщо ви цілий день будете думати, тоді на вашому обличчі закріплюється напруга. Якщо весь день ви будете своєю увагою в сідницях, не тільки ваше обличчя покращає, але все ваше тіло буде тремтіти від одного погляду вашого чоловіка. Він буде відчувати, що ви найкрасивіша і сексуальна жінка на світі, яка повністю належить тільки йому.

Наше тіло розділене на три світи: таз, груди, голова. Кожному світу відповідає вогненний центр і м'яка приємна периферія. У центрі кожного світу як би знаходиться чоловік, а периферія - це жінка, яка його обволікає і прилягає до нього.
Сідниці - це жінка вогняного сексуального центру таза. Увага на своїх сідницях призводить жінку в стан сексуальної привабливості для чоловіка.

Груди - це жінка вогняного центру, вище сонячного сплетіння - місце Духа. Груди жінки - це теж простір м'яких і приємних текучих відчуттів і душевних емоцій. 
Обличчя - це жінка вогняного центру голови. Увага на м'яких і приємних відчуттях в особі призводить жінку в стан божественної краси. Але щоб відчути тонкі відчуття в очах, треба потренуватися на здатності стабільно залишати увагу на відчуттях в сідницях і грудях.
Жінці відкриті три світи для насолод і радості. Якщо вона буде жити в них, вона буде виконувати своє головне призначення - давати радість своєму чоловікові і серцеву любов своїм дітям. Адже робота і природа жінок - бути ангелом для людини - чоловіки.


Читайте також в рубриці «Краса»

Вибираємо крем від свербіння шкіри при алергії

Вибираємо крем від свербіння шкіри при алергії

На жаль, на сьогоднішній день багато видів алергії до кінця...

Тонуючі засоби для волосся Estel

Тонуючі засоби для волосся Estel

Яка дівчина хоче бути красивою, змінювати свій вигляд в найкоротші...

Лопається шкіра між пальцями ніг. Як лікувати шкіру

Лопається шкіра між пальцями ніг. Як лікувати шкіру

Люди завжди прагнуть бути красивими. Адже зовнішність – це лакмусовий...

Проблемна шкіра обличчя: лікування прищів і вугрів, причини виникнення

Проблемна шкіра обличчя: лікування прищів і вугрів, причини виникнення

Як багато негативних емоцій ми отримуємо, помічаючи черговий вугор або...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як збільшити груди?

Як збільшити груди?

Як збільшити груди? Питання збільшення...

Ламінування вій. Відгуки та насл…

Ламінування вій. Відгуки та наслідки процедури ламінування

Які процедури для жіночої краси...

Як заплести бант з волосся своїм…

Як заплести бант з волосся своїми руками: фото інструкція

З довгого волосся можна зробити...

Нарощування волосся: достоїнства…

Нарощування волосся: достоїнства і недоліки

Останнім часом стає популярним штучно...