Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Це так чудово, коли у вас сильні і здорові нігті! Але що робити, якщо вам не пощастило, і природа не обдарувала вас таким багатством? Накладні нігті дають додаткову довжину, але при цьому виглядають натурально.

Люди носили накладні нігті тисячі років тому. Навіть у Стародавньому Єгипті городяни з хорошим достатком надягали золоті нігті. Вперше комерційним підприємством нігті стали в Америці. Сьогодні мільйони американців регулярно вдаються до нарощування нігтів. Багато з них не бачать свої натуральні нігті роками.

Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

Існує три основні системи створення міцної поверхні штучного нігтя, тієї самої, що дозволяє їм триматися так довго. У кожного із способів є своїм переваги і недоліки. Вибір — за клієнтом: акрилові нігті, скловолокно або шовк і гель. Кожен з варіантів надійний і тримається досить довго.

ЗМІСТ:
— Нарощування нігтів акрилом
— Секрети. Відео уроки для початківців
— Інструменти для акрилових нігтів
— Як зробити шикарні накладні нігті за допомогою акрилу. Покроково!
— Як надати акрилу форму

Акрил

Акрил — найпопулярніше речовина, яка служить як покриття поверхні, щоб зміцнити накладні нігті. Спочатку акрил використовували дантисти для створення зубних протезів. Пізніше з'ясувалося, що його можна застосовувати на нігтях. Для того щоб надати нігтям натуральний вигляд, в акрил додають рожевий і білий барвник, проте багато хто воліє прозорий варіант.

Робота з акрилом передбачає використання двох речовин: порошку пероксиду бензоїлу та рідини, що включає амін (хімічна сполука). Коли вони змішуються, відбувається катализация мономерів в обох речовин і виникає гелеподібна субстанція, застигаюча і фіксуюча поверхню нігтя протягом декількох секунд. Найбільш часто використовується в продуктах для нігтів мономер — метилакрилат.

Коли акрилова суміш застигає, вона стає надзвичайно твердою. Для ще більшого зміцнення фахівці наносять кілька шарів. Спочатку до нігтя прикладається накладної кінчик, а потім зверху наноситься суміш рідини і порошку, яка створює покриття і формує ніготь.

Акрил хороший тим, що процес відбувається швидко, в результаті даючи міцні і натуральні нігті на вигляд. Головні недоліки — запах, а також надмірна міцність нігтів. Вони настільки тверді, що сильний удар може призвести до дуже болючим відчуттям. Такий манікюр носиться довго і вимагає корекції кожні два-три тижні. Щоб видалити акрилові нігті, необхідно розчинити їх ацетоном, що забирає час і коштує недешево. Тримаються акрилові нігті від трьох до шести тижнів.

Можна виділити три способи застосування акрилу: нанесення на верхню частину накладного нігтя; на натуральний ніготь, щоб зміцнити його; а також на вільний край нігтя, щоб його подовжити, або на всю поверхню.

Теоретично, акрилове нарощування нігтів досить проста процедура, але на практиці досить складно домогтися гарного результату з першого разу.

Секрети. Відео уроки для початківців

• Інструмент повинен бути чистим. В професійних салонах кисті чистять після кожного клієнта і залишають сохнути природним шляхом.

• Якщо є можливість, на час роботи надіньте маску для обличчя. Вона захистить вас від випаровуються речовин, які можуть викликати мігрень. При частому використанні пари акрилу можуть призвести до погіршення нюху.

• Виділіть деякий час, щоб навчитися змішувати акрил. Необхідно отримати ідеальну суміш.

• Головне — швидкість. Тому сконцентруйтеся під час нанесення акрилу. Невелика помилка -і ви витратите годинник, щоб її усунути. Тому обов'язково подивіться відео уроки для початківців про нарощування нігтів акрилом.

• Навчіться наносити тонкі шари. Товстий шар може виявитися недостатньо щільним і буде ламатися.

Інструменти для акрилових нігтів

1. Полірувальний блок абразивністю 100/180 одиниць
2. Масло для кутикули
3. Щипці для штучних нігтів

4. Ватні диски
5. Полірувальний блок
6. Форма для нігтів
7. Пензель для акрилу
8. Паличка для кутикули
9. Акриловий порошок

Деякі інструменти коштують дуже дорого, але пам'ятайте, що вони прослужать вам довго, тому є вигідним капіталовкладенням. Від якості інструменту залежить якість манікюру!

Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

Як зробити шикарні накладні нігті за допомогою акрилу?

Акрилові нігті ось вже багато років носять мільйони жінок. Вони залишаються найбільш популярним способом нарощування, тому що довго тримаються і при цьому натурально виглядають.

1. Зніміть лак і продезінфікуйте нігті. Важливо, щоб на поверхні не залишилося бактерій. Якщо кутикула довга, відсуньте її, щоб не травмувати під час підпилювання нігтя.

2. Підпиляйте нігті, щоб нарощування трималося довше. Не забудьте видалити нерівності. Нігтьова пластина дуже тонка. Якщо вона нагрівається, значить, ви занадто активно працюєте пилкою.

3. Коли нігтьова пластина стане рівною, матовою, розташуйте накладний ніготь так, щоб по ширині і довжині повністю покрити натуральний. Там, де потрібно, підпиляєте надлишки. Після цього приклейте нігтьовим клеєм нижню поверхню аплікації на натуральний ніготь. Обережно натисніть і переконайтеся, що під поверхнею не накопичилося повітря (це може призвести до інфекції), розташуйте і притисніть кінчик до нігтя нижче від вільного краю. Або покладіть аплікацію на половині нігтя і зафіксуйте на місці. Такий ніготь буде більш міцним, але виглядає менш натурально.

4. Підпиляєте підстава пластикового нігтя, щоб між ним і натуральним нігтем не було видимої межі. Щоб запобігти вторгнення бактерій, збризкуйте нігті дезинфікуючим спреєм. Він швидко випарується, залишивши стерильне робочий простір. Великий щіткою видаліть з-під нігтя надлишки пилу, а потім обробіть поверхню рідиною для зняття лаку, щоб звільнити її від забруднень, які можуть вплинути на процес нанесення акрилу. Нанесіть на нігті засіб-догляд, який допоможе закріпити акрил на нігті. Намагайтеся не потрапити на шкіру. Акрил не небезпечний для здоров'я, але вкрай неприємно пахне.

5. Однією рукою притримуйте палець, інший — занурте пензлик в рідкий акрил. Коли пензлик просочиться, залиште надлишки рідини на стінці баночки. Занурте кінчик пензлика в порошок. З моменту, як порошок просочився, у вас є десь двадцять хвилин, щоб завдати акрил. Потім він почне тверднути, так що покваптеся.

6. Нанесіть невелику кульку на кінчик нігтя, де накладна частина прилягає до натуральній основі. Друга кулька розташуйте поруч з кутикулою і розгладьте по нігтю. Повторіть ті ж процедури з третім кулькою. І, нарешті, розташуйте четвертий кульку на аплікації і розподіліть пензликом в напрямку від кінчика до кутикули.

7. Якийсь час акрил можна коригувати. Дозвольте йому стікати вниз за нігтя — це дасть гладку поверхню. Залиште акрил сохнути близько тридцяти секунд. Скориставшись поліруванням абразивністю 100/180, обробіть нерівності нігтя і підпиляєте знову вільний край, якщо буде потрібно.

8. Відріжте зайву довжину ножицями для накладних нігтів і надайте кінчика ту форму, яка вам подобається: квадратну, лопатообразную, округлу або овальну. Штучні нігті твердіше натуральних, тому ви можете надавати їм будь-яку форму.

9. Коли нігтьова пластина стане рівною, на ній не залишиться борозен або ущільнень, обробіть ніготь полірувальним блоком, до тих пір, поки поверхня не стане абсолютно гладкою.

10. Перш ніж вимити руки, нанесіть на шкіру пальців трохи олії для кутикули. Це забезпечить їм додаткове харчування.

11. Тепер, коли руки чисті і сухі, можете нанести лак, який вам подобається.

І, нарешті

Акрилові нігті виглядають не дуже натурально, так як недостатньо прозорі. Тому рекомендується фарбувати такі нігті. Зробіть хоча б рожевий французький манікюр, як це показано на відео уроки для початківців — нарощування нігтів акрилом.

Як надати акрилу форму

Акрил можна не тільки використовувати для фіксації накладних нігтів, але також наносити на натуральні нігті. В останньому випадку процедура повторює етапи роботи з накладними кінчиками, але замість них використовується форма, щоб створити ніготь. Такий метод підходить, якщо у вас невеликий вільний край. Кінцевий результат виглядає дуже натурально, його можна носити без лаку. Потрібно лише трохи відполірувати ніготь і подбати про кутикули.

1. Підготуйте ніготь. Прикріпіть форму, щоб лист розташовувався під нігтьової пластиною.
2. Протріть ніготь і нанесіть засіб-догляд. Приготуйте акрил.
3. Змішайте рідкий акрил і порошок. Покладіть кульку на вільний край. Розподіліть акрил по всій нігтьової пластини, формуючи новий ніготь.

Дізнайтеся прямо зараз як правильно робити шугарінг в домашніх умовах покроково. Цукрова епіляція – гладка шкіра без волосся!


Читайте також в рубриці «Краса»

Випрямлення волосся надовго в домашніх умовах

Випрямлення волосся надовго в домашніх умовах

Питання випрямлення волосся вимагає індивідуального підходу для кожної представниці прекрасної...

Ліпосакція: плюси і мінуси

Ліпосакція: плюси і мінуси

Кожна жінка без винятків хоче завжди виглядати чарівно. Тому жінки...

Як позбутися вугрів...

Як позбутися вугрів...

У юнацькому віці поява вугрової висипки досить поширене явище. Вона...

Як зробити посмішку білосніжною...

Як зробити посмішку білосніжною...

Як завжди водилось, людину зустрічають не тільки по одягу, а...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Як відновити волосся в домашніх …

Як відновити волосся в домашніх умовах. Гарячі олії

Відновлення здоров'я волосся - тема...

Як зробити самому шампунь для во…

Як зробити самому шампунь для волосся вдома

Як зробити самому шампунь для...

Догляд за шкірою навколо очей: я…

Догляд за шкірою навколо очей: як зберегти її молодість надовго

Променистий, сяючий погляд загадковий помах...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як правильно утримувати тіло в ч…

Як правильно утримувати тіло в чистоті

Як правильно утримувати тіло...