Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 (1 Голос)

Поява сивини знайоме майже кожній людині. При цьому якщо чоловіки до цього ставляться досить спокійно, розцінюючи як ознака солідності, то для жінки ця проблема стає справжньою катастрофою, особливо якщо проседь з'являється до 30 років.

На жаль, вже посивілі волоски не можуть відновлювати свій первинний колір, але затримати посивіння, продовжити молодість своєї шевелюри ми можемо. Як позбутися від сивого волосся без фарбування, які існують способи боротьби проти раннього посивіння, а також що може запропонувати народна медицина разом з сучасними медичними технологіями, ви дізнаєтеся. прочитавши нашу статтю.

Нормальним віком для появи перших сивого волосся вважається 40-50 років, але зустрічаються випадки більш ранньої сивини, коли виною цьому генетична схильність, неправильний спосіб життя, нервове перенапруження або одноманітне харчування. Приміром, якщо у ваших родичів часто спостерігаються випадки раннього посивіння, то, швидше за все, справа в генетиці, боротися з якою вкрай важко.

Але це не причина опускати руки, адже генетична схильність всього лише вірогідність, а також привід раніше задуматися про здоров'я своїх локонів.

Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

Сивина, як правило, з'являється в 40-50 років, але буває і раніше

Способи боротьби проти ранньої сивини

Існує кілька способів боротьби проти раннього посивіння, кожен з яких по своєму ефективний, тому перед початком такої боротьби слід детальніше ознайомитися з ними:

 • Фарбування – найбільш поширений спосіб, але, на жаль, не самий дієвий, адже фарба лише маскує поява сивини.
 • Вартість цього методу теж не сама бюджетна – фарбувати локони доведеться приблизно кожні півтора місяця, при цьому хороша фарба коштує досить дорого плюс робота перукаря.

  • Народні засоби – до них відносяться різні трав'яні настої для ополіскування, маски, інші премудрості, засновані на застосуванні лікарських властивостей рослин.
  • Бюджетний спосіб, адже сухі трав'яні збори коштують недорого, деякі навіть можна заготовити самостійно. Щодо ефективності цих способів існують неоднозначні думки – комусь вони допомагають, а комусь ні.

   • Масаж покращує кровопостачання, стимулюючи приплив корисних речовин до волосяних цибулин, тому навіть якщо не вдасться зупинити процес посивіння, поліпшення стану волосяного покриву вам забезпечено.
   • Лазеротерапія – процедура, посилює обмін речовин, кровообіг, стимулює вироблення меланіну, який відповідає за пігментацію.
   • Всі перераховані способи ми детальніше розглянемо далі, а зараз поговоримо про те, як позбавитися від сивого волосся без фарбування, крім допомогу сторонніх людей.

    Наш зовнішній вигляд – це своєрідне віддзеркалення стану організму, тобто ламкі нігті, що випадають, сивіючі завчасно волосся, нездорова блідість, худоба або зайва вага є ознаками порушення роботи організму, гормональних збоїв або інших серйозних захворювань. Крім того, болючий зовнішній вигляд може стати наслідком перевтоми, поганої екології або постійних стресів.

    Тобто, якщо до 25-30 років ви помітили першу проседь, то пора переглянути спосіб життя, раціон харчування і постаратися поєднати ці два поняття в одну гармонійну систему.

    Тепер розберемо докладніше кожну з цих складових, щоб зрозуміти те, як позбавитися від сивого волосся або скоротити їх кількість без фарбування.

    Спосіб життя

    Вироблення меланіну – пігменту, що відповідає за колір волосяного покриву, залежить від безлічі факторів. Це нервове перенапруження, перевтома, такі шкідливі звички, як куріння або вживання алкоголю.

    Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

    Сильні стреси блокують вироблення меланіну, що відповідає за колір волосся

    Наприклад, меланін відповідає за колір шевелюри, так і за захист шкіри під час перебування на сонці, тобто якщо ви працюєте «від темна до темна», ігноруєте відпустку, то меланін перестає вироблятися за непотрібністю, внаслідок чого ваші кучері теж втрачають свій природний колір.

    Сильні стреси можуть блокувати вироблення меланіну, причому зверніть увагу, що сивіє не наявний волосок, а виростає після нього, у результаті з-за тривалості цього процесу від моменту стресу до появи сивини проходить чимало часу, тому людина забуває про здобутий потрясінні.

    Також блокують вироблення меланіну нікотин з алкоголем, тому відмова від цих шкідливих звичок допоможе вирішити питання про те, як позбавитися від сивого волосся без фарбування.

    Раціон харчування

    Запобігти раннє посивіння ефективно допомагає правильне харчування. Так, знизити кількість сивини допомагають:

    • белковосодержащая їжа,
    • продукти, що містять залізо,
    • продукти з вітамінами A і B.
    • Комплексний підхід

     Найефективнішим способом лікування і профілактики різних захворювань, в тому числі передчасного посивіння, є гармонійне поєднання правильного харчування з образом життя. Навіть якщо у вас ідеальний раціон харчування, але регулярні стреси, робота без відпочинку або ви строго дотримуєтеся режим дня, лягайте спати не пізніше 23.00, відвідуєте спортзал, але при цьому моріть себе постійними дієтами, рання сивина вам забезпечена.

     Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

     Правильне харчування + нормальний режим дня — одна з умов здорового і привабливого зовнішнього вигляду (в т. ч. і волосся)

     Для здорового зовнішнього вигляду людському організму однаково потрібно як раціональне харчування, так і дотримання режиму дня. Тому якщо вас дійсно хвилює питання, як позбавитися від сивого волосся без фарбування або уникнути передчасного появи, перш ніж бігти на консультацію до лікаря-трихолога, проаналізуйте спосіб життя і внесіть потрібні коригування.

     Тепер давайте докладніше зупинимося на вищевикладених способи боротьби з раннім посивінням, фарбування при цьому ми розглядати не будемо, так як воно не допомагає усунути проблему, а лише маскує її. Нас же цікавить питання лікування, але не маскування.

     Засоби позбавлення від сивого волосся без фарбування поділяються на медикаментозні і народні.

     Медикаментозні методи лікування сивини

     Лазеротерапія – метод лікування, заснований на впливі спрямованих світлових хвиль певної довжини на проблемну зону, при якому відбувається активація волосяних фолікулів, покращення кровообігу, насичення шкіри киснем. Лікування лазером допомагає запобігти появі сивини і активувати зростання нових волосків, за рахунок пробудження "сплячих" фолікулів, яких на голові будь-якої людини кілька тисяч.

     Як у будь-якого медичного втручання, у цієї процедури існує цілий ряд протипоказань, з якими потрібно уважно ознайомитися, перш ніж зважитися на такий крок. Крім того, ця процедура ще досить дорога, тому не кожен може її собі дозволити.

     Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

     Масаж голови виконують подушечками пальців, починаючи з потилиці

     Масаж – це метод теж можна віднести до медикаментозним, так як якісний масаж передбачає допомога кваліфікованого спеціаліста. Звичайно, можна робити масаж вдома самостійно, але при цьому важливо пам'ятати про зниження його ефективності в цьому випадку.

     Проводити масаж голови слід подушечками пальців перед миттям 2-3 рази в тиждень. Рухи при цьому повинні йти по спіралі від маківки до лінії росту волосся або ж від потилиці до лобової частини і назад. Дуже корисно під час масажу натирати шкіру голови різними вітамінними препаратами або натуральними маслами.

     Найчастіше лікарі призначають препарати, що містять вітаміни A, E, B, мідь, марганець, селен – саме ці елементи відповідають за вироблення меланіну.

     З шампунів підійдуть ті, які додатково збагачені міддю і цинком. Тільки майте на увазі, що будь-які препарати повинен призначити саме лікар, самолікування може не принести очікуваного ефекту або навіть негативно відіб'ється на стані волосяного покриву і всього організму.

     Народні методи лікування сивини

     Повернути локонам їх природний відтінок можна також за допомогою засобів народної медицини, для приготування яких використовуються натуральні інгредієнти. Звичайно, існують скептичні думки про відсутність ефекту від цих методів, але разом з цим є конкретні люди, які стверджують про дієвість народних засобів.

     Кому з них вірити – особиста справа, але якщо вас дійсно хвилює питання про те, як можна за допомогою народних засобів позбутися від сивого волосся без фарбування, то перед їх застосуванням рекомендуємо отримати консультацію лікаря-гомеопата, щоб виключити ймовірність негативного ефекту з можливими алергічними реакціями.

     Представляємо вашій увазі кілька народних рецептів, які вважаються найбільш ефективними для боротьби з ранньою сивиною.

     Часникова маска

     Невелика кількість часникового соку рівномірно розподіліть по волоссю, через 15 хвилин нанесіть сирий яєчний жовток, укутайте голову приблизно на 1 годину. Через відведений час змийте маску шампунем. А щоб відбити запах часнику, додайте в шампунь пару крапель улюбленого ефірного масла.

     Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

     Часникова маска для волосся допомагає не тільки позбутися від сивини, але і поліпшити зростання шевелюри

     Перцева маска

     Раз на тиждень втирайте у волосся сир, змішаний з невеликою кількістю чорного меленого перцю. Склад слід тримати близько трьох годин, попередньо утепливши голову. Після процедури змити маску звичайним способом.

     Гліцеринова маска з шавлією

     5 стіл. ложок сухого шавлії залийте в термосі склянкою окропу, настоюйте 2-3 години. Після додайте по 5 крапель вітамінів A і E, 3 стіл. ложки гліцерину. Перемішайте склад до однорідності, нанесіть на корені волосся, втираючи в шкіру голови. Через півгодини змийте теплою водою.

     З сивиною допомагають боротися не тільки маски, але і різні відвари, ополіскування і навіть прийом всередину трав'яних настоїв.

     Настій шипшини від передчасної сивини

     Жменя сухих ягід залити літром окропу, дати постояти кілька хвилин, прокип'ятити, після чого остудити і приймати всередину по півсклянки перед їжею, а також регулярно натирати коріння волосся.

     Це засіб нормалізує життєдіяльність волосяних цибулинок, сприяє безперебійній виробленню меланіну. Крім цього, відвар володіє вираженими бактерицидними властивостями завдяки вмісту великої кількості важливих для людини вітамінів.

     Перевірені засоби і методи як позбутися від сивини без фарбування

     Настій шипшини — ще один народний засіб проти ранньої сивини волосся

     Відвар кропиви

     Відновити колір темного волосся допоможе відвар з суміші 5 стіл. ложок кропиви, 250 мл яблучного оцту і 500 мл води. Всі інгредієнти необхідно прокип'ятити 15 хвилин, а потім процідити. Натирати відваром волосся потрібно щодня протягом трьох тижнів, після чого зробити тижневу перерву. Цей курс слід повторювати півроку.

     Ягоди вишні проти посивіння

     Декілька раз в тиждень на 1 годину наносите на шкіру голови м'якоть ягід вишневих, яка легко змивається теплою водою. Вітамін B, яким багаті ці ягоди, активізує волосяні цибулини, сприяє виробленню меланіну.

     Корінь женьшеню

     Щоб приготувати такий настій, потрібно 1 стіл. ложку дрібно порубаного кореня залити 500 гр. горілки, настоювати 10 днів без доступу прямих сонячних променів, потім вживати перед сніданком по одній столовій ложці.

     Щоб запобігти раннє посивіння або відстрочити його поява, потрібно вживати достатню кількість необхідних мікроелементів. Цими речовинами є мідь, фолієва кислота, йод. Заповнити їх нестачу можна, вживаючи морепродукти, зернові та бобові рослини.

     Корисно щодня приймати всередину столову ложку оливкової олії. Одним з найбільш ефективних рецептів від сивини, на думку багатьох людей, вважається каша з пророщеної пшениці з каррі.

     На жаль, вчені ще не придумали, як можна позбутися від сивого волосся без фарбування, але виходячи з вищевикладеного можна зробити висновок, що поєднуючи розмірений спосіб життя, правильне харчування, заняття спортом, режим відпочинку, а також уникаючи частих стресових ситуацій, про сивині можна не турбуватися до досить зрілого віку.

     Краси вам і здоров'я.

     Причини появи сивини та способи її усунення ви дізнаєтеся з цього відео:

     Як позбутися від сивого волосся в домашніх умовах — дивіться це відео:

     А в цьому відеоролику розглянуті і салонні, і народні методи боротьби з сивиною:


     Читайте також в рубриці «Краса»

     Після прищів залишаються плями, як від них позбутися

     Після прищів залишаються плями, як від них позбутися

     Сьогодні ви дізнаєтеся про те, як позбавитися від небажаних пошкоджень...

     Як збільшити груди дівчині будинку + Навчальне відео

     Як збільшити груди дівчині будинку + Навчальне відео

     Якій дівчині не хочеться бути привабливою? І що тільки вона...

     Макіяж на випускний під синє плаття

     Макіяж на випускний під синє плаття

     Синій колір набирає обертів, стаючи у святкових шатах все більш...

     Які бувають міфи про схуднення?

     Які бувають міфи про схуднення?

     Скільки сьогодні рекомендацій, дієт і порад на тему схуднення? Їх...

     загрузка...

     Додати коментар

     Захисний код
     Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як збільшити груди?

Як збільшити груди?

Як збільшити груди? Питання збільшення...

Ламінування вій. Відгуки та насл…

Ламінування вій. Відгуки та наслідки процедури ламінування

Які процедури для жіночої краси...

Як заплести бант з волосся своїм…

Як заплести бант з волосся своїми руками: фото інструкція

З довгого волосся можна зробити...

Нарощування волосся: достоїнства…

Нарощування волосся: достоїнства і недоліки

Останнім часом стає популярним штучно...