Макіяж очей з навислими повіками: покрокове + фото

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Покрокова інструкція нанесення макіяжу з поясненнями:

У ЦІЙ СТАТТІ:
— Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото;
— Макіяж для навислих століття (покрокове з фото);

— Корисне відео на тему Як правильно робити макіяж очей.

1. Нанести на верхню повіку рідкий тональний крем так, щоб він не вбирався в шкіру близько пари хвилин, досить товстий шар.

2. Не чекаючи, коли крем вбереться, відразу ж наносимо рідку підводку на край війкового ряду по верхньому століттю. Підведення бажано використовувати на водній основі, вона повинна залишати відбиток.

3. Важливо: Підводка майбутньої імітації стрілки повинна починатися на 2-3 мм далі центру століття, самого піднятого ділянки, після якого лінія починає йти на спуск.

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

4. Не чекаючи, коли підводка висохне, частково її висихання приглушує крем, відразу піднімаємо очей вгору до упору, можна навіть злегка опустити верхню повіку за бровою. Виходить відбиток, далі працюємо з ним.

5. Важливо: все потрібно робити швидко!

6. Підводимо рідкою підводкою лінію відбитка на верхній частині століття, над складкою. З'єднуємо з нижнім слідом стрілки.

7. Важливо: закінчувати стрілку по лінії вій потрібно краю складки, вище на 2 мм.

8. Піднімає віко, щоб утворилася складка нависання, робимо лінію під 45 градусів за напрямком від кута ока до краю складки по зовнішньому краю. Закриваємо очей або прикриваємо, робимо лінію від верхнього кінця відбитка стрілки в такому ж напрямку. У підсумку вийде подобу ластівчиного хвоста.

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

9. Важливо: короткі внутрішні лінії, що утворюють «ластівчин хвіст» з'єднати, хоч їх не видно, але це важливо.

10. Важливо: Верхній відбиток стрілки повинен бути коротше нижнього на 2-3 мм і бути завершено з поворотом усередину складки, інакше не буде ефекту подібності стрілки при відкритому оці.

11. Основа нанесена, тепер легка перепочинок у півхвилини або хвилину.

12. Ретушируем повіку по тій частині, де «ластівчин хвіст», зафарбувати його необхідно тільки всередині і захопити саму стрілку, але за край контуру не виходимо. Тіні потрібно вибрати на два тони світліше підводки.

13. Наносимо по верхньому краю «ластівчиного хвоста» тонку лінію тіней, які світліше внутрішніх на 4-5 тонів. Нічого не розтушовуємо, ще рано.

14. Широким пензликом нанести світлі тіні, які на 3-6 тонів темніше вашої шкіри на повіках, у напрямку від кута ока під брову, до центра вигину.

15. Важливо: тіні не повинні змішуватися при нанесенні їх на повіку.

16. Основа готова. Тепер розтушовування. Першою розтушовувати лінію з верхньої частини «ластівчиного хвоста» круговими рухами. Мета – змішати два типи тіней і стрілку в одну купу колірного ефекту. Можна не домагатися розмитості стрілки, нехай залишається під шаром тіней, так погляд ще яскравіше, стрілка правдивіше виглядає.

17. Розтушовувати лінію стрілки з іншої частини «ластівчиного хвоста» рухами від краю стрілок до центру, де нанесені тіні.

18. Широкою кистю легким пружним рухом пройтися розтушовуванням по всьому оці так, щоб рухи були чітко від кута ока півколом під бровою і так само нижче – півколом, повторюючи брову. Виводити кисть потрібно тільки до куточка складки і краю брови з зовнішньої сторони.

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

19. Останнім йде верхній шар тіней, що мають рудуватий відтінок, можна використовувати світлі рум'яна, сипучі. Легкими рухами нанести їх наверх століття під бровою, від кута ока до краю століття по складці, всі розтушовувати широкими помахами у напрямку до кінця складки нависло століття по зовнішньому краю.

20. Можна додати за бажанням легкий акцент на відкритті погляду, зробити це потрібно за допомогою промальовування трикутника над верхньою лінією «ластівчиного хвоста». Від того місця, де брову закруглюється, ведемо лінію прямо до кута брови, але її не чіпаємо. Тепер ведемо лінію до куточка складки, де закінчено «ластівчин хвіст», розтушовувати тіні рухами всередині трикутника. Тіні повинно бути ледве видно, не треба ними перекреслювати нашу стрілку-обманку.

Спочатку робити макіяж очей з навислим століттям важко, але пізніше покроково все виходить швидко, головне зрозуміти суть завдання і маскування нависло століття. Інших варіантів приховати нависле повіку і зробити погляд відкритим і виразним – не існує. Особисто Я перепробувала безліч технік – всі вони порожні, не дають потрібного результату, око не відкривається, тому раджу звернути увагу саме на вказаний мною спосіб. Фотографії в цій покрокової інструкції повинні вам допомогти.

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

Порада: потрібно бути емоційно готовим до того, що вас будуть пильно роздивлятися. У відкритому вигляді очей виглядає ідеально і звично, а от закриваючи віко, ви показуєте «незвичайний ластівчин хвіст» і він повинен бути змальований без найменшого натяку на причіпку.

Макіяж для навислих століття (покрокове фото)

Умілий макіяж підкреслить достоїнства, приховає проблемні ділянки, зробить погляд більш виразним, додасть образу чарівність. Жінка з макіяжем почуває себе більш впевнено. Це як одяг, але тільки для особи.

Для того, щоб макіяж був бездоганним, потрібно знати секрети його нанесення. В арсеналі кожної жінки повинен бути зволожуючий крем, крем для повік, тональний крем та коректор, олівці для брів, очей і губ, помада, туш для вій, пудра. Цей список можна розширити, це залежить від уподобань кожної жінки.

Практично кожна жінка страждає зморшками навколо очей і темними колами під очима. Для маскування цих проблемок використовується коректор. Потрібно користуватися коректорами різних відтінків.

Під очі наноситься коректор на пару тонів світліше, ніж буде основна тональна основа. Потрібно рівномірно розподілити коректор, наносячи його спеціальним пензликом або за допомогою спонжа. Так як шкіра навколо очей дуже ніжна, то наносити коригувальні засоби потрібно акуратно. Також не можна перевантажувати цю зону, інакше зморшки стануть більш помітні. Варто врахувати, що протягом всього дня косметика, в тому числі і тональні основи, мають здатність темніти. Професійні візажисти для нанесення основи беруть на тон світліше шкіри.

Макіяж очей з навислим століттям: покрокове + фото

За допомогою макіяжу можна підкоригувати і верхню повіку. Під брови наносяться тіні одного відтінку з шкірою, і проводиться лінія олівцем білого кольору. Все це потрібно ретельно розтушувати. Особа матиме свіжіший вигляд, забереться ефект нависло століття.

Якщо над бровою нанести лінію коректором на один – два тони світліше основного і розтушувати, то очі стануть більш виразними.

Ще один секрет нанесення макіяжу зробить очі більш виразними. Погляд після цього стане свіжим і відпочив. Білим або дуже світлим олівцем малюється лінія на нижньому столітті. Наносити потрібно обережно відтягнувши повіку і проводячи олівцем від зовнішнього куточка до внутрішнього, не доходячи до слізної залози.

Для того, щоб підводка для очей не смазівалась, потрібно після її нанесення зверху використовувати тіні, які найбільш підходять по відтінку. Якщо аплікатор, яким наносяться тіні, змочити очними краплями, то ефект триватиме набагато довше.

Нанесення тіней на очі варто починати зі світлих тонів. Вони наносяться на все віко. Далі накладаються більш темні відтінки тіней.

Для виразного погляду використовується туш чорного кольору. Наноситься в два шари. Перший потрібно нанести на вії від середини до кінчиків. Другий шар накладається на всю довжину. Наносити туш потрібно трохи підкручуючи вгору вії. Для закручування вій можна також використовувати спеціальні щипчики.

Щоб помада не розтікається потрібно на губи, захоплюючи ще пару міліметрів над верхньою губою, нанести бальзам для губ. Він пом'якшить шкіру губ і зашпаклюет дрібні тріщинки і зморшки.

Помада буде набагато довше триматися на губах, якщо після підфарбовування помадою доторкнутися до них паперовою серветкою і нанести тонким шаром розсипчасту пудру.

Використовуючи ці маленькі секрети при нанесенні макіяжу, кожна жінка буде виглядати свіжо і чарівно.

Бережіть себе і будьте здорові!

Далі ви можете ознайомитися з Відео-роликом на тему: Як робити макіяж очей невідпорним

Дізнайтеся прямо зараз як правильно робити контурування особи (покрокова інструкція + фото).


Читайте також в рубриці «Краса»

Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

Нарощування нігтів акрилом. Відео уроки для початківців

Це так чудово, коли у вас сильні і здорові нігті!...

Харчування: продукти при вугровій висипці на обличчі

Харчування: продукти при вугровій висипці на обличчі

Вугровий висип часто асоціюється з гормональними проблемами в підлітковому віці. nОднак...

Як зробити красиву попу худенької дівчини

Як зробити красиву попу худенької дівчини

На красивих людей завжди звертають увагу, будь-яка дівчина хоче виділятися...

Ламінування вій в домашніх умовах. Рецепт ламінування

Ламінування вій в домашніх умовах. Рецепт ламінування

Ламінування вій допомагає зробити погляд більш виразним. Часто така процедура...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як збільшити груди?

Як збільшити груди?

Як збільшити груди? Питання збільшення...

Як заплести бант з волосся своїм…

Як заплести бант з волосся своїми руками: фото інструкція

З довгого волосся можна зробити...

Нарощування волосся: достоїнства…

Нарощування волосся: достоїнства і недоліки

Останнім часом стає популярним штучно...

Ламінування вій. Відгуки та насл…

Ламінування вій. Відгуки та наслідки процедури ламінування

Які процедури для жіночої краси...