Які кисті для макіяжу і для чого призначені

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Чому має значення вибір певного виду кисті? Секрет створення гарного і модного макіяжу криється не тільки у використанні якісних косметичних засобів і в професіоналізмі візажиста, створює ефектний образ, але і в правильному застосуванні інструментів.

Це означає, що важливу роль для досягнення бажаного естетичного результату відіграє здатність майстра, що наносить макіяж, розбиратися в широкому різноманітті косметичних пензлів, тобто він повинен знати, які кисті для макіяжу для чого призначені.

Які кисті для макіяжу для чого призначені

Пензлик для рум'ян, як правило, має форму купола

Кисті для макіяжу різняться за багатьма критеріями: призначення; матеріал, з якого кисть виготовлена; форма та розмір ворсинок і т. д.

Професійні візажисти, в більшості своїй, віддають перевагу кисточкам, чия робоча поверхня зроблена з натуральних матеріалів (частіше використовують кінський, беличий, соболиний, козячий ворс). Вони відрізняються довгим терміном придатності і якісною структурою, яка дозволяє рівномірно наносити косметичний матеріал на «робочу» поверхню. Відповідно, і ціна таких кистей значно перевершує своїх синтетичних аналогів.

Нижче наведено докладний опис того, які кисті для макіяжу для чого призначені, яке дозволить дівчині, не навченої техніки макіяжу професійно, вільно орієнтуватися в різноманітному переліку існуючих видів пензликів.

Види кистей, придатних для створення ідеальної тональної основи

Багатьом любителькам декоративної косметики відомо, що перший і, можливо, найголовніший етап у процесі створення ідеального макіяжу – це правильне нанесення тональної основи. У цій справі, як ні в чому іншому, результат залежить від якості обраної кисті.

Найкраще для цієї мети використовувати кисть, виготовлену з натурального матеріалу, уплощенную в основі, з короткими і об'ємними ворсинками. Ці властивості пензля забезпечать її власниці нанесення тотального крему рівним шаром, уникаючи дрібної травматизації шкіри, що буває у разі застосування синтетичних кистей.

Для створення рівного і красивого кольору обличчя використовують не тільки тональний крем, але і пудру, консилер і рум'яна. Для нанесення цих коштів призначаються кисті для макіяжу, що дають змогу, дотримуючись основних правил візажу, створити рівний тон.

Які кисті для макіяжу для чого призначені

Кисть кабукі використовується для створення рівного тону особи

Пудру наносять пензлем з ворсинками середньої довжини, зібраними в густий пучок. Залежно від матеріалу, з якого виготовлена кисть, вона може мати різну ступінь жорсткості. Більшість візажистів віддають перевагу кисточкам, зробленим з використанням козячого ворсу.

Кисть кабукі ще один вид інструменту для створення рівного тону. Її відмітні особливості це толстая коротка ручка, на якій закріплений пучок м'якого густого ворсу. За допомогою цієї кисті можна не тільки наносити пудру або бронзатор, але і вирівнювати різкі переходи кольору.

Невелика кількість консилера допоможе приховати проблемні ділянки шкіри обличчя, однак нерівномірний розподіл його може спотворити загальний тон, тому надійніше користуватися спеціальним пензликом, звужується робочою поверхнею на кінці.

Для нанесення і розподілу рум'ян використовують кисті з відносно довгими (більше ніж кисті для нанесення пудри і тонального крему) і тонкими ворсинками, забезпечують помірне і рівномірне накладення рум'ян. Кисті, призначені для цієї мети найчастіше мають форму купола, яка дозволяє створювати плавний перехід» до посилення колірної інтенсивності. Нерідко зустрічаються кисті для рум'ян зі скошеною поверхнею.

Остаточно вирівняти тон і видалити всі зайві частинки вищеперелічених косметичних засобів допоможе спеціальна кисть, яка використовується саме для цієї мети. Вона має форму віяла довгі тонкі ворсинки об'єднані в плоску форму.

Ця пензлик обов'язковий атрибут косметички у дівчат, які з особливою педантичністю ставляться до створення ідеальної тональної основи.

Для будь тіней призначені кисті для макіяжу

Які кисті для макіяжу для чого призначені

Кисть для тіней

Ще одна невід'ємна частина створення ефектного образу це гарний макіяж очей. Тут потрібні певні навички в техніці нанесення косметичних засобів і орієнтація в тому, які кисті для макіяжу для чого призначені.

Нанесення тіней це досить тонкий процес. Якщо знехтувати певними правилами, що стосуються основних принципів накладення тіней, і критеріїв поєднання і доречності вибраних кольорів, то можна не досягти бажаного естетичного задоволення від виконаної роботи, і ефект буде протилежним.

Тому велике значення тут має правильне використання інструментів. Нижче наводиться перелік основних їх видів, а також опис кожної кисті для макіяжу та її призначення.

 • плоскі кисті бувають різних розмірів. Використовуються для нанесення тіней на зовнішню рухому частину століття;

 • кисті для розтушовування тіней бувають у формі конуса (гнучка і легка структура ворсинок дозволяє створювати органічні переходи кольору) або мають скошений край (для промальовування більш чіткої лінії над рухомим століттям);

 • олівцева пензлик розтушовує лінії, прокреслені олівцем, а також може використовуватися для нанесення тіней на область росту вій на нижньому столітті;

 • Які кисті для макіяжу для чого призначені

  Пензлик для нанесення підводки

  • плоска кисть зі скошеним краєм з її допомогою наносяться на повіки тіні з рідкою текстурою;

  • кисті для нанесення підводки тонка і гнучка структура пучка ворсинок дозволяє намалювати чітку лінію уздовж зони росту вій.

  • Дізнайтеся прямо зараз про переваги биотатуажа брів хною перед звичайним татуажем (+ Відгуки про биотатуаже).


   Читайте також в рубриці «Краса»

   Як зберігають красу знаменитості у віці?

   Як зберігають красу знаменитості у віці?

   Ми так прагнемо до молодості, однозначно приймаючи лише її цінність...

   Як вибрати плойку для довгого волосся

   Як вибрати плойку для довгого волосся

   Як вибрати плойку для довгого волосся Не для кого ні секрет,...

   Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

   Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

   Екологічна ситуація в наш час залишає бажати кращого. Природа в...

   Як визначити причину випадіння волосся у жінок

   Як визначити причину випадіння волосся у жінок

   На жаль, для багатьох з нас втрата волосся є чи...

   загрузка...

   Додати коментар

   Захисний код
   Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як збільшити груди?

Як збільшити груди?

Як збільшити груди? Питання збільшення...

Як заплести бант з волосся своїм…

Як заплести бант з волосся своїми руками: фото інструкція

З довгого волосся можна зробити...

Ламінування вій. Відгуки та насл…

Ламінування вій. Відгуки та наслідки процедури ламінування

Які процедури для жіночої краси...

Нарощування волосся: достоїнства…

Нарощування волосся: достоїнства і недоліки

Останнім часом стає популярним штучно...