Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосів)
швидкість роботи бездротового модемуЦя стаття для тих «простих» користувачів, які «підкорюють» простори Інтернет через бездротові пристрої - модеми або використовують телефон як модем. 

Безпровідний модем - це передавач, що використовує мережі операторів мобільного зв'язку для передачі і прийому інформації. Не дивлячись на те, що існує безліч операторів, великий вибір тарифів та висока швидкість прийому / відправки даних (до 7,2 Мбіт / с при - прийомі і до 5,76 Мбіт / с - при відправці даних), швидкість відчутно кудись пропадає. Причини занепаду швидкості прості:  
  • збір програмою Windows Messenger анонімної інформації про те, як використовується програмне забезпечення та служба Windows Messenger;  
  • 20% пропускної спроможності підключення резервується системою;  
  • не налаштовані COM і LPT порти;  
  • не налаштовані параметри Windows Update.
І так, приступимо до оптимізації швидкості!

1 крок: відключимо збір програмою Windows Messenger анонімної інформації про використання програмного забезпечення та служби Windows Messenger користувачем. Для цього нам буде потрібно Редактор локальної групової політики - це спеціальна mmc консоль, яка дозволяє управляти різними параметрами системи шляхом редагування зумовлених налаштувань - політик.

Примітка: Редактор локальної групової політики присутній тільки в редакціях Windows 7 Ultimate, Professional і Enterprice. У більш ранніх версіях його немає, хоча є можливість встановити! Як відкрити редактор? Тиснемо поєднання клавіш Win + R. Відкриється програмка Виконати. У рядку введення пишемо gpedit.msc без помилок і тиснемо Enter. Відкриється редактор. У ньому потрібно перейти по шляху: Конфігурація користувача -> Адміністративні шаблони -> Система -> Управління зв'язком через Інтернет -> Параметри зв'язку через інтернет -> Вимкнути участь у програмі вдосконалення підтримки користувачів Windows Messenger. Параметр необхідно включити і застосувати.

Повертаємося в розділ - Політика «Локальний комп'ютер». Тепер переходимо по іншому шляху: Конфігурація комп'ютера -> Адміністративні шаблони -> Мережа -> Планувальник пакетів QoS -> Обмежити резервовану пропускну спроможність. За умовчанням встановлений параметр «Не задано» і обмеження пропускної здатності 20%. Потрібно включити цей параметр і поміняти значення обмеження пропускної спроможності на 0. Тепер закриваємо редактор.
2 крок: налаштуємо COM-порт. Підключіть бездротовий модем до USB-порту Вашого комп'ютера і підключіться до мережі. Далі слідуємо по шляху: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Диспетчер пристроїв. Шукаємо рядок «Порти (COM і LPT)». Розгортаємо список портів і відкриваємо властивості порту. Відкриваємо вкладку «Параметри порту». Тепер міняємо значення параметра «Біт в секунду» з 9600 на 115200 і тиснемо зберегти.

Примітка: кожен раз при підключенні модему до комп'ютеру порт змінюється, а його значення повертається на стандартне (9600). Значить, при кожному підключенні потрібно виставляти значення 115200! Налаштування COM-портів не обов'язкова, але може значно збільшити швидкість роботи Вашого бездротового модему, якщо швидкість обміну даними дуже висока!

3 крок: налаштуємо параметри Windows Update. Шлях: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Включення або відключення автоматичного оновлення. Тепер: якщо у вас на комп'ютері встановлена ​​ліцензійна копія Windows 7, то в пункті Важливі оновлення ставимо параметр «інсталяція оновлень (рекомендується)», а в пункті Рекомендовані оновлення прибираємо галочку з параметра «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення ».

Якщо у Вас на комп'ютері встановлена ​​піратська копія операційної системи, то в пункті Важливі оновлення ставимо параметр «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендовано)», а в пункті Рекомендовані оновлення прибираємо галочку з параметра «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення ».

Щоб Центр оновлення Windows не діставав вас повідомленнями, зробіть наступне: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Центр підтримки. У пункті Безпека та в підпункті Центр оновлення Windows натисніть Не отримувати більше повідомлень на тему: «Центр оновлення Windows». Так само можна відключити решту оповіщення! На цьому і все! Тепер Ви зможете «колесити» по улюблених сайтах трошки швидше, завдяки цим не великим змінам основних параметрів.

Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Потужність і автономність мобільних пристроїв: де компроміс?

Потужність і автономність мобільних пристроїв: де компроміс?

Сучасні гаджети такі різні, але всіх їх об'єднує обмежений обсяг...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи за комп'ютером важливо забезпечити зручне...

Як пройти гру Logos Quiz

Як пройти гру Logos Quiz

Logos Quiz це затягує гра - головоломка, в яку весело...

Карти Яндекс або Карти Гугл? Плюси і мінуси для туристів

Карти Яндекс або Карти Гугл? Плюси і мінуси для туристів

Відпустка потрібна всім і завжди. Однак час не проходить повз,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...