Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосів)
швидкість роботи бездротового модемуЦя стаття для тих «простих» користувачів, які «підкорюють» простори Інтернет через бездротові пристрої - модеми або використовують телефон як модем. 

Безпровідний модем - це передавач, що використовує мережі операторів мобільного зв'язку для передачі і прийому інформації. Не дивлячись на те, що існує безліч операторів, великий вибір тарифів та висока швидкість прийому / відправки даних (до 7,2 Мбіт / с при - прийомі і до 5,76 Мбіт / с - при відправці даних), швидкість відчутно кудись пропадає. Причини занепаду швидкості прості:  
  • збір програмою Windows Messenger анонімної інформації про те, як використовується програмне забезпечення та служба Windows Messenger;  
  • 20% пропускної спроможності підключення резервується системою;  
  • не налаштовані COM і LPT порти;  
  • не налаштовані параметри Windows Update.
І так, приступимо до оптимізації швидкості!

1 крок: відключимо збір програмою Windows Messenger анонімної інформації про використання програмного забезпечення та служби Windows Messenger користувачем. Для цього нам буде потрібно Редактор локальної групової політики - це спеціальна mmc консоль, яка дозволяє управляти різними параметрами системи шляхом редагування зумовлених налаштувань - політик.

Примітка: Редактор локальної групової політики присутній тільки в редакціях Windows 7 Ultimate, Professional і Enterprice. У більш ранніх версіях його немає, хоча є можливість встановити! Як відкрити редактор? Тиснемо поєднання клавіш Win + R. Відкриється програмка Виконати. У рядку введення пишемо gpedit.msc без помилок і тиснемо Enter. Відкриється редактор. У ньому потрібно перейти по шляху: Конфігурація користувача -> Адміністративні шаблони -> Система -> Управління зв'язком через Інтернет -> Параметри зв'язку через інтернет -> Вимкнути участь у програмі вдосконалення підтримки користувачів Windows Messenger. Параметр необхідно включити і застосувати.

Повертаємося в розділ - Політика «Локальний комп'ютер». Тепер переходимо по іншому шляху: Конфігурація комп'ютера -> Адміністративні шаблони -> Мережа -> Планувальник пакетів QoS -> Обмежити резервовану пропускну спроможність. За умовчанням встановлений параметр «Не задано» і обмеження пропускної здатності 20%. Потрібно включити цей параметр і поміняти значення обмеження пропускної спроможності на 0. Тепер закриваємо редактор.
2 крок: налаштуємо COM-порт. Підключіть бездротовий модем до USB-порту Вашого комп'ютера і підключіться до мережі. Далі слідуємо по шляху: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Диспетчер пристроїв. Шукаємо рядок «Порти (COM і LPT)». Розгортаємо список портів і відкриваємо властивості порту. Відкриваємо вкладку «Параметри порту». Тепер міняємо значення параметра «Біт в секунду» з 9600 на 115200 і тиснемо зберегти.

Примітка: кожен раз при підключенні модему до комп'ютеру порт змінюється, а його значення повертається на стандартне (9600). Значить, при кожному підключенні потрібно виставляти значення 115200! Налаштування COM-портів не обов'язкова, але може значно збільшити швидкість роботи Вашого бездротового модему, якщо швидкість обміну даними дуже висока!

3 крок: налаштуємо параметри Windows Update. Шлях: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Включення або відключення автоматичного оновлення. Тепер: якщо у вас на комп'ютері встановлена ​​ліцензійна копія Windows 7, то в пункті Важливі оновлення ставимо параметр «інсталяція оновлень (рекомендується)», а в пункті Рекомендовані оновлення прибираємо галочку з параметра «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення ».

Якщо у Вас на комп'ютері встановлена ​​піратська копія операційної системи, то в пункті Важливі оновлення ставимо параметр «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендовано)», а в пункті Рекомендовані оновлення прибираємо галочку з параметра «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення ».

Щоб Центр оновлення Windows не діставав вас повідомленнями, зробіть наступне: Пуск -> Панель управління -> Система і безпека -> Центр підтримки. У пункті Безпека та в підпункті Центр оновлення Windows натисніть Не отримувати більше повідомлень на тему: «Центр оновлення Windows». Так само можна відключити решту оповіщення! На цьому і все! Тепер Ви зможете «колесити» по улюблених сайтах трошки швидше, завдяки цим не великим змінам основних параметрів.

Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як відновити видалені файли

Як відновити видалені файли

Існує кілька програм, за допомогою яких можна відновити видалені файли,...

Як пройти гру Брендоманія

Як пройти гру Брендоманія

Brandomania це затягує гра - головоломка, в яку весело грати...

Що нового чекати на ринку смартфонів в 2014 році?

Що нового чекати на ринку смартфонів в 2014 році?

Мобільні пристрої на даний момент є локомотивом світової економіки, а...

Аудіокниги. Плюси та мінуси

Аудіокниги. Плюси та мінуси

В інтернеті відбуваються запеклі суперечки, що краще - читати паперову...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...