Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.32 (54 Голосів)
Однокласники.руОднокласники ру - одна з найпопулярніших соціальних мереж в Інтернеті. Сайт почав працювати з весни 2006 року, розробником є ​​Альберт Попков. Зараз на сайті зареєстровано більше 50 мільйонів користувачів, з яких щоденно відвідують ресурс 10 мільйонів. З кожним днем ​​ця цифра зростає.

Мережа однокласники спочатку призначалась для пошуку однокласників, колишніх випускників, спілкування з друзями та знайомими. Сайт постійно змінювався, додавалися нові функції, різні сервіси. Тепер користувачі мережі, які встигли
зареєструватися на сайті однокласники можуть не тільки шукати друзів, з якими давно втрачено зв'язок, але й спілкуватися, вступати в групи за інтересами, грати в ігри, додавати фотографії, вести обговорення, коментувати.

За статистичними даними зараз однокласники є одним з ресурсів, що лідирує по відвідуваності. Аудиторія у сайту набагато більше, ніж у інших соціальних мереж, вона охоплює вік від 14 і до 65-70 років. Для багатьох користувачів однокласники - не просто сайт для спілкування, це можливість налагодити контакти з друзями, з якими був втрачений зв'язок на багато років.

Для того щоб зареєструватися на однокласники ru - зайдіть на головну сторінку офіційного сайту соціальної мережі http://www.odnoklassniki.ru, далі зліва виберіть Зареєструватись і введіть свої дані.

Функції та послуги соціальної мережі

Зараз крім основних функцій - пошук людей, спілкування, створення фотоальбомів - сайт однокласники ввів безліч додаткових сервісів, як платних, так і простих. Наприклад, тепер кожен користувач може без проблем стежити за новинами та подіями, що відбулися в житті друзів - скористайтеся сервісом «стрічка активності». А в розділі «обговорення» ви можете вести діалог, обговорювати ці самі події і не тільки. Серед платних функцій можна виділити, наприклад, режим послуги «невидимка». З її допомогою ви можете відвідувати сторінки користувачів анонімно, тобто ваш друг не буде знати, що ви заходили до нього на сторінку.

Також користувач, який пройшов реєстрацію аккаунта на сторінці однокласники ру реєстрація, може грати в онлайн ігри, різноманітність яких достатньо велика і цим приваблює все більше відвідувачів. 

Переваги
Звичайно, головною перевагою даного ресурсу серед подібних соціальних мереж є проста реєстрації в Одноклассниках для всіх користувачів. Крім того у сайту хороша репутація, яка обумовлена ​​якісною і відповідальною роботою адміністрації сайту. Система активно бореться зі спамом і вірусами, які розсилають шахраї. Також адміністратори стежать за створенням нових сторінок, де при вказівці неправдоподібної фотографії (на якій зображена не людина), цензура тощо користувача банять. Сайт регулярно оновлює дизайн, вводить нові функції і розваги, змінює ресурс для зручності користувача.
До прикладу, нещодавно була додана функція миттєвого обміну повідомленнями, що дозволяє користувачам просто і зручно, а головне швидко, спілкуватися.

Цікава інформація.
Як відновити пароль в однокласниках?
  • Якщо ви забули пароль, його можна відновити по номеру телефону, який ви сказали при реєстрації.
  • Також можна спробувати правильно відповісти на контрольне запитання, відповідь на яке ви повинні були вказати при реєстрації.
  • Також можна відіслати пароль на вашу електронну пошту (за умови, що ви вказали під час реєстрації адресу своєї електронної поштової скриньки).
Сама адміністрація сайту не надає інформацію про логін та пароль.

Щоб відновити пароль натисніть на посилання «Забули пароль?»
Якщо ви не можете відновити пароль, створіть новий профіль. Для цього зайдіть на сайт однокласники реєстрація і натисніть кнопку «Реєстрація». Не забудьте в цей раз вказати електронну пошту, контрольне запитання з відповіддю та номер телефону.

Навіщо при реєстрації вводити свій номер телефону?
Номер телефону необхідно вказати для активації облікового запису. При реєстрації вам прийде на цей номер повідомлення з кодом активації, який ви повинні ввести в спеціальному полі на сайті. Якщо цього не зробити, у користувача будуть обмежені функціональні можливості. Він не зможе шукати друзів і заходити до них на сторінки, додавати фотографії, грати в ігри, листуватися, використовувати додатки та різні послуги. 

Крім того номер телефону потрібний для відновлення пароля, на нього адміністрація вишле код для відновлення. Ви можете також вказати для цього свою адресу електронної пошти.

Як видалити сторінку на однокласниках?
Щоб видалити свою сторінку з мережі, зайдіть на odnoklassniki.ru, введіть свій логін і пароль, відкриється ваш профіль. Потім в нижній області сайту натисніть на посилання «правила», далі в низу сторінці натискаєте «Відмовитися від послуг» та вводите свій пароль у вікні,. Зверніть увагу на те, що при видаленні сторінки ви втратите всіх знайдених друзів, всі фотографії і особисті дані. Відновити сторінку буде неможливо. Ви завжди можете створити свій аккаунт вдруге. Про те, як створити новий профіль читайте вище на сторінці.

Чому мій профіль заблокований?
Можливо, з вашої сторінки відбувається масова розсилка повідомлень з рекламним змістом, пропозицією, запрошенням, і користувачі розцінюють такі повідомлення як спам і скаржаться на вас адміністрації сайту. Тому ваш профіль могли заблокувати, а якщо такі розсилки повторюються регулярно - вашу сторінку можуть видалити повністю. Якщо це трапилося, не варто панікувати. Просто завести собі новий профіль.

Також рекомендую переглянути відео, про те, як зареєструватись на однокласниках:
Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як пройти гру 100 Doors PRO

Як пройти гру 100 Doors PRO

Любите складні завдання? Гра 100 Doors Pro для вас! Гра...

Вибираємо монітор правильно

Вибираємо монітор правильно

Напевно, перед кожним, хто вибирає монітор, рано чи пізно, постає...

Робота над сайтом від фахівців компанії «Site Ok» — 5…

Інтернетом ми користуємося щодня: шукаємо інформацію, вчимося новому, спілкуємося з...

Як позбавитись від комп'ютерної залежності?

Як позбавитись від комп'ютерної залежності?

Час уже далеко за північ, а ви ще сидите і...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...