Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.32 (54 Голосів)
Однокласники.руОднокласники ру - одна з найпопулярніших соціальних мереж в Інтернеті. Сайт почав працювати з весни 2006 року, розробником є ​​Альберт Попков. Зараз на сайті зареєстровано більше 50 мільйонів користувачів, з яких щоденно відвідують ресурс 10 мільйонів. З кожним днем ​​ця цифра зростає.

Мережа однокласники спочатку призначалась для пошуку однокласників, колишніх випускників, спілкування з друзями та знайомими. Сайт постійно змінювався, додавалися нові функції, різні сервіси. Тепер користувачі мережі, які встигли
зареєструватися на сайті однокласники можуть не тільки шукати друзів, з якими давно втрачено зв'язок, але й спілкуватися, вступати в групи за інтересами, грати в ігри, додавати фотографії, вести обговорення, коментувати.

За статистичними даними зараз однокласники є одним з ресурсів, що лідирує по відвідуваності. Аудиторія у сайту набагато більше, ніж у інших соціальних мереж, вона охоплює вік від 14 і до 65-70 років. Для багатьох користувачів однокласники - не просто сайт для спілкування, це можливість налагодити контакти з друзями, з якими був втрачений зв'язок на багато років.

Для того щоб зареєструватися на однокласники ru - зайдіть на головну сторінку офіційного сайту соціальної мережі http://www.odnoklassniki.ru, далі зліва виберіть Зареєструватись і введіть свої дані.

Функції та послуги соціальної мережі

Зараз крім основних функцій - пошук людей, спілкування, створення фотоальбомів - сайт однокласники ввів безліч додаткових сервісів, як платних, так і простих. Наприклад, тепер кожен користувач може без проблем стежити за новинами та подіями, що відбулися в житті друзів - скористайтеся сервісом «стрічка активності». А в розділі «обговорення» ви можете вести діалог, обговорювати ці самі події і не тільки. Серед платних функцій можна виділити, наприклад, режим послуги «невидимка». З її допомогою ви можете відвідувати сторінки користувачів анонімно, тобто ваш друг не буде знати, що ви заходили до нього на сторінку.

Також користувач, який пройшов реєстрацію аккаунта на сторінці однокласники ру реєстрація, може грати в онлайн ігри, різноманітність яких достатньо велика і цим приваблює все більше відвідувачів. 

Переваги
Звичайно, головною перевагою даного ресурсу серед подібних соціальних мереж є проста реєстрації в Одноклассниках для всіх користувачів. Крім того у сайту хороша репутація, яка обумовлена ​​якісною і відповідальною роботою адміністрації сайту. Система активно бореться зі спамом і вірусами, які розсилають шахраї. Також адміністратори стежать за створенням нових сторінок, де при вказівці неправдоподібної фотографії (на якій зображена не людина), цензура тощо користувача банять. Сайт регулярно оновлює дизайн, вводить нові функції і розваги, змінює ресурс для зручності користувача.
До прикладу, нещодавно була додана функція миттєвого обміну повідомленнями, що дозволяє користувачам просто і зручно, а головне швидко, спілкуватися.

Цікава інформація.
Як відновити пароль в однокласниках?
 • Якщо ви забули пароль, його можна відновити по номеру телефону, який ви сказали при реєстрації.
 • Також можна спробувати правильно відповісти на контрольне запитання, відповідь на яке ви повинні були вказати при реєстрації.
 • Також можна відіслати пароль на вашу електронну пошту (за умови, що ви вказали під час реєстрації адресу своєї електронної поштової скриньки).
Сама адміністрація сайту не надає інформацію про логін та пароль.

Щоб відновити пароль натисніть на посилання «Забули пароль?»
Якщо ви не можете відновити пароль, створіть новий профіль. Для цього зайдіть на сайт однокласники реєстрація і натисніть кнопку «Реєстрація». Не забудьте в цей раз вказати електронну пошту, контрольне запитання з відповіддю та номер телефону.

Навіщо при реєстрації вводити свій номер телефону?
Номер телефону необхідно вказати для активації облікового запису. При реєстрації вам прийде на цей номер повідомлення з кодом активації, який ви повинні ввести в спеціальному полі на сайті. Якщо цього не зробити, у користувача будуть обмежені функціональні можливості. Він не зможе шукати друзів і заходити до них на сторінки, додавати фотографії, грати в ігри, листуватися, використовувати додатки та різні послуги. 

Крім того номер телефону потрібний для відновлення пароля, на нього адміністрація вишле код для відновлення. Ви можете також вказати для цього свою адресу електронної пошти.

Як видалити сторінку на однокласниках?
Щоб видалити свою сторінку з мережі, зайдіть на odnoklassniki.ru, введіть свій логін і пароль, відкриється ваш профіль. Потім в нижній області сайту натисніть на посилання «правила», далі в низу сторінці натискаєте «Відмовитися від послуг» та вводите свій пароль у вікні,. Зверніть увагу на те, що при видаленні сторінки ви втратите всіх знайдених друзів, всі фотографії і особисті дані. Відновити сторінку буде неможливо. Ви завжди можете створити свій аккаунт вдруге. Про те, як створити новий профіль читайте вище на сторінці.

Чому мій профіль заблокований?
Можливо, з вашої сторінки відбувається масова розсилка повідомлень з рекламним змістом, пропозицією, запрошенням, і користувачі розцінюють такі повідомлення як спам і скаржаться на вас адміністрації сайту. Тому ваш профіль могли заблокувати, а якщо такі розсилки повторюються регулярно - вашу сторінку можуть видалити повністю. Якщо це трапилося, не варто панікувати. Просто завести собі новий профіль.

Також рекомендую переглянути відео, про те, як зареєструватись на однокласниках:
Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Вибираємо планшет. Вже простіше ніж раніше!

Вибираємо планшет. Вже простіше ніж раніше!

Проблема вибору залишається актуальною завжди, скільки б не було написано...

Як продовжити життя ноутбуку?

Як продовжити життя ноутбуку?

Всі ми знаємо, що для заробітку в мережі інтернет потрібно...

Як пройти гру Машінаріум

Як пройти гру Машінаріум

Любите складні завдання? Гра Machinarium для вас! Гра Машінаріум -...

Які комп'ютерні ігри вибрати для дівчаток?

Які комп'ютерні ігри вибрати для дівчаток?

Високі технології поступово проникають в усі сфери життя сучасної людини....

загрузка...
Переглянути коментарі:  
 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#36 ivanbet » 06.04.2020, 21:13

http://fedorovkarb.ru -

Принты на футболках
Нанесение логотипов на футболоку способно перевоплотить обыденный предмет одежды в запоминающуюся подробность промо—гардероба . При нанесении изображений на футболки возможно применять не только логотип, фирменный символ, но и рекламные надписи. Возможно применять любое второе ответ — основное, дабы оно шло на пользу продвижению бренда либо услуги клиента на рынке. В любом случае компания «merchprint» с удовольствием окажет помощь Вам в реализации Ваших идей, предложив качественное, дешёвое и своевременное нанесение принтов, логотипов на футболки на своем оборудовании. Эксклюзивно и недорого - http://fedorovkarb.ru

Система контроля слепых зон carsanbo Массажер для похудения Система контроля слепых зон carsanbo 2a7d4a6
0 +−

ivanbet

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#35 Evgeniacei » 23.07.2019, 18:02

Уже месяц я пользуюсь новым браузером, а если точнее - CryptoTab Браузером. Хотите спросить, почему? Ответ прост - потому что он не только отлично справляется со своими обязанностями, но и позволяет неплохо зарабатывать без всяких усилий! Узнайте больше, перейдя по ссылке - http://bit.ly/2J94h2e
0 +−

Evgeniacei

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#34 AngelFrepe » 23.07.2019, 03:06

http://bit.ly/2LygUWP - как начать знакомство в интернете
0 +−

AngelFrepe

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#33 Rfreedom » 07.07.2019, 05:49

Как сообщают источники радио свобода - форум Харькова , xapk.org , forum.xapk.org :в связи с систематическим и нарушениями прав жителей Харькова ,систематически м не выполнением своих служебных обязанностей надлежащим законным способом мером кернесом г.а ,жители меру города Харькова объявили не доверие, мер не служил народу ,мер послан в отставку ...видео мер города Харькова послани в отставку
Более того как стало известно от журналистов радио свобода в Харькове: заведомо невинному инженеру электронику в Харькове суд присудил 5 суток ареста, после рассмотрения дела выяснено что судья на момент рассмотрения дела признана не отвечающей должности и принято решение об её увольнении...ви део судебная реформа в Харькове .
23.06.2019 Харьковский городской совет протаранил автомобиль.
0 +−

Rfreedom

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#32 Stephental » 20.05.2019, 05:48

http://bit.ly/2WIsGjn Магнитная щетка для окон

Щетка для мытья окон нового поколения.
http://bit.ly/2WIsGjn - Уникальная технология позволяет осуществлять идеальное мытье и полировку сразу с двух сторон стекла.
Ваша задача помыть одну сторону, а со второй справится Glass Wiper!
0 +−

Stephental

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#31 Stephental » 19.05.2019, 07:40

http://bit.ly/2EbTVvc Самый простой способ экономии электроэнергии!
Пользуйтесь электроприборам и так же, как раньше,
А ПЛАТИТЕ В 2 РАЗА МЕНЬШЕ!
http://bit.ly/2EbTVvc «Electricity saving box» — cущественная экономия!
Снижает ток потребления электроприборов , за счет этого меньше «крутится» счетчик и, как следствие, снижаются ежемесячные счета за электричество!
С ЭКОНОМИТЕЛЕМ ЭНЕРГИИ ELECTRICITY SAVING BOX Вы сможете платить за свет на 30-50%* меньше в зависимости от того, какими именно электроприборам и Вы пользуетесь.
0 +−

Stephental

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#30 RandallFaxia » 08.05.2019, 04:47

http://bit.ly/2DOQNVS

Do you want to mine cryptocurrency, but do not know where to start? Try CryptoTab - the world's first browser with built-in mining. Not only is it fast and easy to use - it will make web surfing profitable! http://bit.ly/2I8jqBc
0 +−

RandallFaxia

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#29 Bdwilefelp » 30.07.2018, 00:38

купить хайп сайт под ключ
0 +−

Bdwilefelp

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#28 taxi-vovrema.info » 09.05.2018, 11:36

такси от курского вокзала до новокосино

http://taxi-vovrema.info/page/taksi-ot-kurskogo-vokzala-do-novokosino/
.
0 +−

taxi-vovrema.info

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#27 богдана грач » 11.04.2018, 19:53

Богдана
Грач
0 +−

богдана грач

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як вибрати флешку...

Як вибрати флешку...

Флешка - зручний і незамінний...

Як вибрати планшет для навчання?

Як вибрати планшет для навчання?

Планшет - зручний, а головне...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть...