Як відкрити чи створити інтернет-магазин?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

створити інтернет-магазинВласний інтернет-магазин в сучасному світі поступово став невід'ємною частиною джентльменського набору успішного підприємця. Солідним бізнесменам, що йдуть в ногу з часом, обійтися у веденні справ без інструментів електронної торгівлі сьогодні просто неможливо ... Та що говорити, навіть дами-господині останнім часом боязко пробують освоювати web-комерцію з метою поправити сімейний бюджет. 

Віртуальний магазин - online shop - вельми цікавий покупцям. Він економить багато часу і сил, працює цілодобово, дає докладну інформацію про товар, можливість вивчити відгуки, є час подумати, великий асортиментний вибір, дотримання анонімності, економію в ціні і зручність оплати. Тому не дивно, що інтернет-торгівля набирає популярність і захоплює все велику частку ринку товарів і послуг.

Власники тут ще в більшому виграші - відкриття та утримання такого магазину обходиться значно дешевше, ніж звичайного реального. Немає необхідності орендувати торгові площі і набувати спецобладнання, тримати солідний штат співробітників і оплачувати комуналку, без кінця приймати делегації податкових органів, пожежної інспекції, санепідстанції і т.п. - Тобто накладні витрати помітно скорочуються. Крім того, неосяжно збільшується клієнтська база, а разом з нею - і обсяг продажів, відкриваються нові перспективні можливості для ведення бізнесу.

Створити сайт настільки привабливого ​​сьогодні інтернет-магазину можна різними способами. Знавці мов програмування php, perl, java; мови запитів sql; мови розмітки html; каскадних таблиць стилів css - можуть запрограмувати його самі. Такий ресурс буде оригінальний, заточений строго на свій напрям діяльності, оснащений тільки найнеобхіднішим і обійдеться практично безкоштовно. Однак часу з'їсть ну дууже багато, і далеко не всім така робота під силу - підкованих у цій справі умільців значно менше, ніж охочих відкрити магазин. Приємна новина полягає в тому, що тепер професійним програмістом бути зовсім не обов'язково. Створити інтернет-магазин і заробляти, залучаючи клієнтів через Всесвітню павутину, відтепер може практично будь-який користувач Інтернету.   Можна сконструювати сайт-магазин на базі однієї з популярних комерційних CMS (Content management system, систем управління вмістом) - таких як, наприклад, 1С-Битрикс, UMI, Amiro, NetCat. Це універсальні інструменти для створення структур сайтів будь-якого типу, будь-якої складності і спрямованості - новинних, розважальних, візиток, каталогів, блогів і т.п. Вони містять численні розширення - компоненти, плагіни, модулі (в тому числі інтернет-магазину) - і формують шаблон, який, проте, далеко не завжди в підсумку відповідає певному унікальному стилю вашого сайту і його тематиці, а тому вимагає часом серйозного доопрацювання. Досить сильну конкуренцію платним системам створюють безкоштовні проекти, такі як Joomla, Wordpress, Drupal, проте використовуваний ними відкритий код і нерідкі помилки в програмних модулях піддають новоспечений сайт ризику зломів і атак хакерів. Крім того, відсутність якісної техпідтримки не дозволить людині без знання html, css і т.п. зробити його життєздатним, не шаблонним і популярним.  

Можна довірити замовлення на створення інтернет-магазину з нуля у веб-студії. Для цього потрібно скласти чіткий план структури, функцій, схем прийому замовлень, роботи службу підтримки і т.п., а краще - вказати розробнику на аналог бажаного інтернет-магазину в Мережі. Істотним мінусом цього варіанту є висока вартість «індпошиву».  

Можна взяти сервіс інтернет-магазину в оренду (наприклад, у Shop2You). Швидко та недорого ви отримаєте готовий до роботи професійно зроблений інтернет-магазин, який не вимагає багато уваги до себе. Однак це буде не ваш інтернет-магазин, нудний і тривіальний, для серйозного бізнесу і створення довгострокових відносин з солідними партнерами такий вид ведення справ навряд чи підійде.  

Можна вибрати готову торгову площадку (наприклад, molotok.ru) і розмістити свої товари в ряду інших бажаючих реалізації. Принцип аукціону дозволяє продавцям і покупцям укладати тут вигідні угоди, віддаючи, звичайно, при цьому майданчику певний відсоток з продажів. Однак респектабельності й авторитету фірмі відсутність власного інтернет-ресурсу знову-таки не додасть.  

Можна використовувати готове авторське програмне забезпечення - таке як, наприклад, Fast-Sales . Ця CMS не містить нічого зайвого, вона спеціально розроблена саме для інтернет-магазину - для створення сайту, швидкого запуску проекту та ефективного управління магазином за певним алгоритмом. Доброзичливий інтерфейс, ряд варіантів колірного оформлення дизайну та широкий набір постійно оновлюваного функціоналу легко дозволять зробити інтернет-магазин швидким в роботі, зручним у використанні і впізнаваним. Досить встановити CMS на сервер, налаштувати під ваші потреби і заповнити контентом. З перших кроків вам допомагає оперативна і чуйна технічна підтримка. Безкоштовний тестовий період дозволить оцінити можливості системи і відразу почати отримувати прибуток.

Серед альтернативних інструментів для створення інтернет-магазину такий движок, мабуть, оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Час - гроші. Не варто чекати, поки інтернет-магазин відкриють ваші конкуренти. Ні, можна, звичайно, і не відкривати власний комерційний web-ресурс, зовсім навіть відмовитися від цієї затії і жити спокійно, не генеруючи ідей. Це теж позиція. Однак ідеї - це ж справжній капітал в талановитих руках. А хіба ви - не талант?

До речі, якщо вам потрібно создать сайт недорого на Joomla, рекомендуємо скористайтись послугами umenyabudetsait.ru...


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My Water?) - це одна з...

Як відновити пошту yandex і mail

Як відновити пошту yandex і mail

Як відновити пароль до давно забутої поштою. Не пам'ятаєте пароль,...

Аудіокниги. Плюси та мінуси

Аудіокниги. Плюси та мінуси

В інтернеті відбуваються запеклі суперечки, що краще - читати паперову...

Як пройти гру 100 місій

Як пройти гру 100 місій

Любите складні завдання? Гра 100 місій для вас! Гра 100...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...