Як зменшити інтернет-трафік?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

інтернет-трафікНапевно, у багатьох людей стоїть питання про зменшення інтернет-трафіку. На неосяжних просторах України, на жаль, ще не всі є щасливими володарями виділенки. Багатьма ще використовується ADSL-з'єднання, оплата якого залежить від кількості метрів, які ви з'їли, переглядаючи ресурси Інету.

Природно, всім хочеться і заощадити на Інтернеті , і щоб економія була без додаткової оплати. З безкоштовних тем можу порекомендувати FasTun. Це безкоштовний прискорювач інтернету із стисненням трафіку.

http://fastun.ru - заходьте на цю сторінку і реєструєтесь, нічого скачувати не треба. Забиваєте лише настройки проксі в свій браузер . Для Firefox можлива автоматична установка. Для Opera треба встановити кнопки для зручності користування. Є система налаштувань, там ви ставите ступінь стиснення даних (до речі, для більшої економії ви можете поставити чорно-білий формат).

І все це абсолютно безкоштовно, хоча, якщо хочете, є і платні акаунти з додатковими можливостями. Якщо раніше з'єднання з даними ресурсом іноді було неможливо через підвищені навантаження на сервери, то тепер вони переїхали на більш потужні серваки. Особисто у мене з'єднання завжди відбувається. В якості експерименту я місяць працював в Інеті тільки за допомогою цього ресурсу, і в біло-чорному форматі із середнім рівнем стиснення оплата за інтернет в мене склала половину суми того, що я до цього платив.

Можна ще згадати таку прогу, як Traffic Compressor, компресор трафіку, яка також стискає обсяг інформації. Обов'язково треба зареєструватися. Сама програма платна, але є безкоштовна версія, у якій кілька обмежень. По-перше, ви не завжди можете під'єднатися до їх серверів, по-друге, програма відключається, якщо обсяг стисненого складе 10 мб. Дану програму можна знайти на http://www.tcompressor.ru. Пробував працювати з нею, на око прибирає в області 25%.

Ще одним способом економії є блокування реклами на сайтах. Реклама через свою сутність завжди яскрава, кричуща і соковита, відповідно на ній з'їдається певна частина трафіку. Тому краще її забрати.

З цією роботою справляється доповнення для браузерів Adblock Plus. Раніше він був популярним додатком для Firefox , тепер же він доступний для Google chrome і K-Meleon. Просто завантажуєте і встановлюєте в браузер. В параметрах додатку є пункт - список фільтрів. Ви можете вибрати, які фільтри ви будете використовувати. Зазвичай галочку ставлять на EasyList і додаткові українські та російські фільтри. От і все. Після установки треба іноді оновлювати дані фільтри або поставити галочку про автоматичне оновлення.

Наостанок розглянемо сам браузер Opera . У цього браузера є режим Turbo. Спочатку передбачався для стільникових телефонів і смартфонів. Потрібен він для повільних інтернет-з'єднань. Для прискорення завантаження веб-сторінок він також стискає передані дані. Його можна поставити на автоматичний режим, включити (завжди буде включений) або вимкнути. Значок Turbo знаходиться в нижньому лівому кутку вікна браузера. Натиснете - і там вже самі розберетеся, що до чого, нічого складного. У свій час я користувався тільки браузером Opera, ефект по економії був, але не в рази.

Ось такі є безкоштовні способи заощадити на Інтернеті. Хоча найголовніший і перевірений спосіб - не стирчати в Інеті цілодобово безперервно. Реальне-то життя набагато цікавіше віртуального!


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Який принтер вибрати для використання в домашніх умовах?

Який принтер вибрати для використання в домашніх умовах?

Для дому багато хто, як правило, вибирає струменевий принтер. Підстави...

Як пройти гру 100 doors 2014

Як пройти гру 100 doors 2014

Любите головоломку двері? З грою 100 Doors 2014 ви загляньте...

Соціальні мережі - спілкування через край?

Соціальні мережі - спілкування через край?

Соціальні мережі та їх «молодші брати» - форуми щільно увійшли...

Ремонт ноутбука своїми руками - хто не ризикує, той не...?

Ремонт ноутбука своїми руками - хто не ризикує, той не...?

Дуже часто після тривалого часу роботи комп'ютер (ноутбук, нетбук) починає...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...

Як вибрати флешку...

Як вибрати флешку...

Флешка - зручний і незамінний...

Як вибрати планшет для навчання?

Як вибрати планшет для навчання?

Планшет - зручний, а головне...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть...