Як зменшити інтернет-трафік?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

інтернет-трафікНапевно, у багатьох людей стоїть питання про зменшення інтернет-трафіку. На неосяжних просторах України, на жаль, ще не всі є щасливими володарями виділенки. Багатьма ще використовується ADSL-з'єднання, оплата якого залежить від кількості метрів, які ви з'їли, переглядаючи ресурси Інету.

Природно, всім хочеться і заощадити на Інтернеті , і щоб економія була без додаткової оплати. З безкоштовних тем можу порекомендувати FasTun. Це безкоштовний прискорювач інтернету із стисненням трафіку.

http://fastun.ru - заходьте на цю сторінку і реєструєтесь, нічого скачувати не треба. Забиваєте лише настройки проксі в свій браузер . Для Firefox можлива автоматична установка. Для Opera треба встановити кнопки для зручності користування. Є система налаштувань, там ви ставите ступінь стиснення даних (до речі, для більшої економії ви можете поставити чорно-білий формат).

І все це абсолютно безкоштовно, хоча, якщо хочете, є і платні акаунти з додатковими можливостями. Якщо раніше з'єднання з даними ресурсом іноді було неможливо через підвищені навантаження на сервери, то тепер вони переїхали на більш потужні серваки. Особисто у мене з'єднання завжди відбувається. В якості експерименту я місяць працював в Інеті тільки за допомогою цього ресурсу, і в біло-чорному форматі із середнім рівнем стиснення оплата за інтернет в мене склала половину суми того, що я до цього платив.

Можна ще згадати таку прогу, як Traffic Compressor, компресор трафіку, яка також стискає обсяг інформації. Обов'язково треба зареєструватися. Сама програма платна, але є безкоштовна версія, у якій кілька обмежень. По-перше, ви не завжди можете під'єднатися до їх серверів, по-друге, програма відключається, якщо обсяг стисненого складе 10 мб. Дану програму можна знайти на http://www.tcompressor.ru. Пробував працювати з нею, на око прибирає в області 25%.

Ще одним способом економії є блокування реклами на сайтах. Реклама через свою сутність завжди яскрава, кричуща і соковита, відповідно на ній з'їдається певна частина трафіку. Тому краще її забрати.

З цією роботою справляється доповнення для браузерів Adblock Plus. Раніше він був популярним додатком для Firefox , тепер же він доступний для Google chrome і K-Meleon. Просто завантажуєте і встановлюєте в браузер. В параметрах додатку є пункт - список фільтрів. Ви можете вибрати, які фільтри ви будете використовувати. Зазвичай галочку ставлять на EasyList і додаткові українські та російські фільтри. От і все. Після установки треба іноді оновлювати дані фільтри або поставити галочку про автоматичне оновлення.

Наостанок розглянемо сам браузер Opera . У цього браузера є режим Turbo. Спочатку передбачався для стільникових телефонів і смартфонів. Потрібен він для повільних інтернет-з'єднань. Для прискорення завантаження веб-сторінок він також стискає передані дані. Його можна поставити на автоматичний режим, включити (завжди буде включений) або вимкнути. Значок Turbo знаходиться в нижньому лівому кутку вікна браузера. Натиснете - і там вже самі розберетеся, що до чого, нічого складного. У свій час я користувався тільки браузером Opera, ефект по економії був, але не в рази.

Ось такі є безкоштовні способи заощадити на Інтернеті. Хоча найголовніший і перевірений спосіб - не стирчати в Інеті цілодобово безперервно. Реальне-то життя набагато цікавіше віртуального!


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Ремонт ноутбука своїми руками - хто не ризикує, той не...?

Ремонт ноутбука своїми руками - хто не ризикує, той не...?

Дуже часто після тривалого часу роботи комп'ютер (ноутбук, нетбук) починає...

Як пройти гру 100 місій

Як пройти гру 100 місій

Любите складні завдання? Гра 100 місій для вас! Гра 100...

Аудіокниги. Плюси та мінуси

Аудіокниги. Плюси та мінуси

В інтернеті відбуваються запеклі суперечки, що краще - читати паперову...

Як пройти гру 2048 - правила і підказки

Як пройти гру 2048 - правила і підказки

Гра 2048 - це головоломока для Android і IOS пристроїв,...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Як вибрати флешку...

Як вибрати флешку...

Флешка - зручний і незамінний...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть...

Як вибрати планшет для навчання?

Як вибрати планшет для навчання?

Планшет - зручний, а головне...

Соціальні мережі - спілкування ч…

Соціальні мережі - спілкування через край?

Соціальні мережі та їх «молодші...