Як вибрати комп'ютерне крісло?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як вибрати комп'ютерне крісло?Для тривалої і плідної роботи за комп'ютером важливо забезпечити зручне сидяче місце. Воно ні в якому разі не повинно обмежувати ваші рухи, тому має мати максимально рухливе у всіх напрямках і, разом з тим, не повинно бути занадто крихким. 

Оскільки сидіти в ньому як професіоналу, так і любителю доведеться багато годин на добу, треба правильно вибрати комп'ютерне крісло. До речі, якщо вам підходить китайская мебель из Китая каталог мебель из Италии, то рекомендуємо звернути на неї свою увагу. Адже вибір дійсно великий.

Почнемо з терміна пасивний комфорт. Він пов'язаний з якістю комп'ютерного крісла, без урахування його механізмів і регулюючих систем. До нього можна віднести наступні важливі елементи, від яких залежатиме зручність:

• Наявність підлокітників, які до того ж можуть регулюватися по висоті і ширині. Це дозволяє істотно зменшити втому в області шийних хребців і плечей.
• Товщина сидіння і спинки, що сприяє рівномірному розподілу тиску крісла на тіло. Це потовщення дозволить вам зайняти найбільш зручне положення в кріслі, уникнути зісковзування вперед і забезпечить оптимальну підтримку спини в ділянці нирок.
• Потовщений вигин, який розташований на передньому краї сидіння, допоможе усунути під колінами небажаний тиск і таким чином полегшити кровообіг ніг.
• Наявність коліщаток для стандартних покриттів підлоги. Комп'ютерні крісла, що мають сертифікат безпеки G5, оснащені самогальмуючими коліщатками. За окремим замовленням крісло можна оснастити упорами і коліщатками для твердих покриттів.

Для правильного вибору комп'ютерного крісла важливий активний комфорт. Цей термін пов'язаний з різними механізмами і регулюючими системами, які забезпечують вас різними функціями. Ось найважливіші з них:

• Звичайне регулювання. Всі обертові комп'ютерні крісла оснащені пневматичним регулюванням висоти сидіння. Крім того, їх спинка може також регулюватися по висоті або нахилу для того, щоб забезпечити оптимальну підтримку поясниці.
• Регулювання глибини сидіння. Окремі моделі комп'ютерних крісел можуть мати механізм, який регулює глибину сидіння з ходом в 50 або 70 мм, що особливо важливо для користувачів, які мають велику комплекцію.

• Механізм постійного контакту спинки крісла з вашою спиною без зміни положення сидіння. Спинка крісла при цьому може бути зафіксована в кількох положеннях, передбачених моделлю крісла.
• Синхронний механізм - це ергономічний пристрій, який дозволяє змінювати положення спинки і сидіння залежно від вашого стану. Упор спинки може регулюватися залежно від ваги користувача. При цьому можуть фіксуватися всі положення комп'ютерного крісла або тільки ті, що передбачені даною моделлю. Спинка крісла може бути оснащена системою антивооберту.
• Механізм крісла з центральною віссю, що забезпечує нахил крісла вперед і назад. При цьому спинка регулюється залежно від ваги користувача.
• Механізм крісла зі зміщеною віссю дозволяє бажаючим упиратися ногами в підлогу.

В цілому, всі сучасні моделі комп'ютерних крісел мають такі функції, як регулювання по висоті сидіння, куту відхилення спинки, глибини сидіння і висоти спинки.

Так як же правильно вибрати комп'ютерне крісло? Найпростіше - сісти в нього і спробувати всі передбачені функції і регулювання. Тут будуть важливі пластикові підлокітники і п'ятипроменева опора з легко обертовими коліщатами, можливість, не встаючи з крісла, змінювати його висоту і нахил спинки. Регулювання ці повинні бути приємні і легкі. Тільки так можна привчити себе підлаштовувати крісло під свою власну фігуру, а зовсім не навпаки. Має також значення матеріал оббивки сидіння і спинки. Це може бути натуральна шкіра, спеціальні види «дихаючої» меблевої тканини або проста щільна тканина.

Правильний вибір комп'ютерного крісла - запорука збереження вашого здоров'я і працездатності на багато років.


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як пройти гру 100 дверей: Time Machine

Як пройти гру 100 дверей: Time Machine

Гра 100 дверей машини часу - це одна з нових...

Які програми для смартфонів варто використовувати мандрівникові?

Які програми для смартфонів варто використовувати мандрівникові?

Ви знаєте, хто за мінімальну плату або взагалі безкоштовно здатний...

Як пройти гру 100 doors 2014

Як пройти гру 100 doors 2014

Любите головоломку двері? З грою 100 Doors 2014 ви загляньте...

Що нового чекати на ринку смартфонів в 2014 році?

Що нового чекати на ринку смартфонів в 2014 році?

Мобільні пристрої на даний момент є локомотивом світової економіки, а...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...