Інтернет по електричній проводці. Переваги

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 (1 Голос)

Інтернет по електричній проводці. ПеревагиПотреби ростуть. Хочеться максимальної швидкості доступу в будь-якому місці житла, з'явився новий телевізор, у якому багатий інтернет-функціонал, дитина хоче власний комп'ютер та рветься в Інтернет? Або перегляд фільму у високому розширенні через Wi-Fi часто підглючує?

Великий будинок, квартира зі свіжим ремонтом або складна для прокладки кабелю конфігурація квартири змушує відмовитися від самого простого і дешевого варіанту? Рішення, звичайно, є. Ethernet over Powerline або PoE.

Здавалося б, рішення проблеми лежить на поверхні - всі прилади-споживачі інтернету ще й споживачі електрики. З мобільними пристроями все зрозуміло, Wi-Fi тут не має конкурентів. Але швидкості поки зовсім не ті, що хочеться, і чим швидше, тим дорожче обходиться обладнання. Тому ідея зв'язати інтернет і електроживлення логічна і розумна. Добре якщо на стадії ремонту були прокладені всі кабелі і виведені в розетки. Тільки така ситуація скоріше виключення з правил, ніж загальноприйнята практика.

Можливість пустити інтернет по електричній проводці існує давно, тільки мало хто з постачальників устаткування пропонує подібні рішення, та й комп'ютерні видання рідко висвітлюють цю тему. Коли перший раз спробував знайти хоч якісь матеріали, довелося добряче помучити пошукові системи. Довелося розбиратися в теорії процесу, дізнаватися, як це все влаштовано і які є тонкі місця. Не хотілося пристроїв розміром з холодильник, віталося мінімальне енергоспоживання і максимальна швидкість, обов'язковим критерієм була наявність шифрування трафіку і простота настройки. Ідеалом було «увімкнув і запрацювало».

На наступному етапі довелося уважно проводити кон'юнктурний аналіз фірм-виробників, пропонованих моделей, читати нечисленні відгуки власників. У результаті вибрав оптимальний варіант, але реальність внесла свої корективи (не виявилося у продажу) і довелося замовити молодшу модель. Про що, до речі, зовсім не шкодую. Дальність до 300 метрів, швидкість до 200 Мбіт, компактні розміри, низьке споживання і шифрування. Шкода, що не було наскрізної розетки, але це не так важливо.

Всім перерахованим вище критеріям пристрою (у комплекті KIT йде два пристрої) відповідали. Розпакував, підключив до роутера одну коробочку і до телевізора іншу, натиснув кнопочки на корпусі для синхронізації, і все відразу запрацювало. Телевізор ​​відразу «кинувся» в Інтернет оновлювати прошивку і віджети, почав показувати погоду, новини і навіть ролики з YouTube без глюків у максимальній якості. Тестування півсотні фільмів різної якості та різних форматів показало, що відеопотік до 25 Мбіт \ с показує просто чудово і періодичні глюки єдиного в моїй колекції фільму з кращою якістю були, швидше за все, не через нестачу швидкості, а результатом відносно слабкого процесора телевізора.

Технологія працює, купити за розумною ціною в Україні можна. Якщо у вас виникли схожі проблеми з підключенням - розгляньте запропонований варіант як альтернативу кабелю.


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як пройти гру 100 floors - підказки - відповідь на питання

Як пройти гру 100 floors - підказки - відповідь на…

Гра 100 floors - це одна з нових найпопулярніших головоломок...

Соціальні мережі - спілкування через край?

Соціальні мережі - спілкування через край?

Соціальні мережі та їх «молодші брати» - форуми щільно увійшли...

Як записати avi

Як записати avi

Більшість сучасних DVD-плеєрів підтримують формат avi. Зі зрозумілих причин старі...

Як продовжити життя ноутбуку?

Як продовжити життя ноутбуку?

Всі ми знаємо, що для заробітку в мережі інтернет потрібно...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...

Як вибрати флешку...

Як вибрати флешку...

Флешка - зручний і незамінний...

Як вибрати планшет для навчання?

Як вибрати планшет для навчання?

Планшет - зручний, а головне...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть...