Інтернет по електричній проводці. Переваги

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 (1 Голос)

Інтернет по електричній проводці. ПеревагиПотреби ростуть. Хочеться максимальної швидкості доступу в будь-якому місці житла, з'явився новий телевізор, у якому багатий інтернет-функціонал, дитина хоче власний комп'ютер та рветься в Інтернет? Або перегляд фільму у високому розширенні через Wi-Fi часто підглючує?

Великий будинок, квартира зі свіжим ремонтом або складна для прокладки кабелю конфігурація квартири змушує відмовитися від самого простого і дешевого варіанту? Рішення, звичайно, є. Ethernet over Powerline або PoE.

Здавалося б, рішення проблеми лежить на поверхні - всі прилади-споживачі інтернету ще й споживачі електрики. З мобільними пристроями все зрозуміло, Wi-Fi тут не має конкурентів. Але швидкості поки зовсім не ті, що хочеться, і чим швидше, тим дорожче обходиться обладнання. Тому ідея зв'язати інтернет і електроживлення логічна і розумна. Добре якщо на стадії ремонту були прокладені всі кабелі і виведені в розетки. Тільки така ситуація скоріше виключення з правил, ніж загальноприйнята практика.

Можливість пустити інтернет по електричній проводці існує давно, тільки мало хто з постачальників устаткування пропонує подібні рішення, та й комп'ютерні видання рідко висвітлюють цю тему. Коли перший раз спробував знайти хоч якісь матеріали, довелося добряче помучити пошукові системи. Довелося розбиратися в теорії процесу, дізнаватися, як це все влаштовано і які є тонкі місця. Не хотілося пристроїв розміром з холодильник, віталося мінімальне енергоспоживання і максимальна швидкість, обов'язковим критерієм була наявність шифрування трафіку і простота настройки. Ідеалом було «увімкнув і запрацювало».

На наступному етапі довелося уважно проводити кон'юнктурний аналіз фірм-виробників, пропонованих моделей, читати нечисленні відгуки власників. У результаті вибрав оптимальний варіант, але реальність внесла свої корективи (не виявилося у продажу) і довелося замовити молодшу модель. Про що, до речі, зовсім не шкодую. Дальність до 300 метрів, швидкість до 200 Мбіт, компактні розміри, низьке споживання і шифрування. Шкода, що не було наскрізної розетки, але це не так важливо.

Всім перерахованим вище критеріям пристрою (у комплекті KIT йде два пристрої) відповідали. Розпакував, підключив до роутера одну коробочку і до телевізора іншу, натиснув кнопочки на корпусі для синхронізації, і все відразу запрацювало. Телевізор ​​відразу «кинувся» в Інтернет оновлювати прошивку і віджети, почав показувати погоду, новини і навіть ролики з YouTube без глюків у максимальній якості. Тестування півсотні фільмів різної якості та різних форматів показало, що відеопотік до 25 Мбіт \ с показує просто чудово і періодичні глюки єдиного в моїй колекції фільму з кращою якістю були, швидше за все, не через нестачу швидкості, а результатом відносно слабкого процесора телевізора.

Технологія працює, купити за розумною ціною в Україні можна. Якщо у вас виникли схожі проблеми з підключенням - розгляньте запропонований варіант як альтернативу кабелю.


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як пройти гру Logos Quiz

Як пройти гру Logos Quiz

Logos Quiz це затягує гра - головоломка, в яку весело...

Як пройти гру DOOORS

Як пройти гру DOOORS

Гра Dooors - головоломка, створена за тим же принципом, що...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть питання про зменшення інтернет-трафіку. На...

Як пройти гру 100 Doors PRO

Як пройти гру 100 Doors PRO

Любите складні завдання? Гра 100 Doors Pro для вас! Гра...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...

Як вибрати флешку...

Як вибрати флешку...

Флешка - зручний і незамінний...

Як вибрати планшет для навчання?

Як вибрати планшет для навчання?

Планшет - зручний, а головне...

Як зменшити інтернет-трафік?

Як зменшити інтернет-трафік?

Напевно, у багатьох людей стоїть...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...