Як вибрати найкращий хостинг

Розглянемо ключові характеристики, щоб ви знали, на що звертати увагу при виборі хостингу.
Важливі параметри вибору
Існує величезна кількість параметрів, за якими можна вибрати украинский хостинг, але не варто розпорошувати увагу на дрібниці. Зосередьтеся на дійсно важливих моментах.
- Аптайм (час доступності сервера) - чим вище, тим краще. В ідеалі аптайм повинен бути 100%, але на практиці так не буває. Нормальне значення - близько 99%.
- Пінг - час відгуку на запит користувача. Чим нижче, тим краще. Нормальне значення - менше 100 мс.
- Вік - хостинг може бути молодим, але тоді немає впевненості, що через деякий час він не закриється через відсутність потрібної кількості клієнтів. Тому не пропускайте інформацію про вік.
- Підтримка MySQL і PHP (є у всіх поважаючих себе хостерів, але краще перевірити).
Особливу увагу приділіть аптайму. В інтернеті можна легко знайти рейтинги хостингів з зазначенням часу їх доступності. Переведемо абстрактний аптайм в конкретні цифри. Припустимо, аптайм сервера 87 відсотків. Це означає, що 2,5 години на добу ваш сайт буде недоступний для відвідувачів. В місяць набирається більше трьох днів. Звичайно, розподіл не такий рівний: в якісь дні сервер працює без збоїв, але іноді «падає».
Не забувайте періодично перевіряти доступність свого сайту на спеціальних сервісах.
Інші характеристики хостингу
Які види хостингу пропонує компанія-хостер? Shared, VPS, Dedicated.
Скільки місця надається на сервері? В ідеалі - необмежений дисковий простір.
Скільки сайтів можна створити? Можливо, після створення одного сайту ви захочете зробити другий.
Як можна оплатити послуги? Безкоштовний хостинг в якийсь момент перестане відповідати вашим запитам, значить потрібно обов'язково подивитися, які є тарифи і як можна здійснити оплату.
Крім відповідей на ці питання вам ще потрібно сформувати свою думку щодо зручності панелі управління і якості роботи служби підтримки. Подивіться, які є способи зв'язку з фахівцями підтримки - Skype, телефон, чат, електронна пошта, форма зворотного зв'язку. Чим більше способів, тим більше шансів, що вашу проблему вирішать швидко.
Орієнтуйтеся і на думку інших людей. Ви легко відрізните замовлені відгуки (такі теж бувають) від реальних, але покладатися на останні не варто - у кожного свій кращий хостинг, хоча часто думки збігаються.
Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Ремонт ноутбука своїми руками - хто не ризикує, той не...?
Дуже часто після тривалого часу роботи комп'ютер (ноутбук, нетбук) починає...

Що нового чекати на ринку смартфонів в 2014 році?
Мобільні пристрої на даний момент є локомотивом світової економіки, а...
загрузка...
Посилання по темі:
загрузка...