Як зробити фотокнигу: унікальний дизайн

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як зробити фотокнигуВ останні кілька років набирає популярність готовий продукт як фотокнига. Ще в дитинстві мені шалено подобалося перегортати старі альбоми з чорно-білими фотографіями, де самі картки були вставлені в куточки або просто приклеєні до щільного листа. 

А потім на зміну таким живим альбомами прийшли практичні, але бездушні поліетиленові кишеньки. Як добре, що традиції відроджуються! І свого роду «ремейк» на старі альбоми - це сучасна фотокнига. У цій статті я приведу основні етапи створення власної фотокниги.


Які бувають фотокниги?

Фотокниги відрізняються за форматом і якістю друку. Залежно від умов друкарні красивые фотоальбомы зазвичай друкують наступних стандартних розмірів:

Квадрат: 20см х 20см, 25см х 25см, 29см х 29см
Альбомний формат: 15см х 20см, 26см х 20см, 30см х 40см

Виготовляють фотокниги у твердій або м'якій обкладинці. Фотокниги в м'якій обкладинці нагадують рекламний буклет, а ось фотокниги в твердій палітурці виглядають більш солідно і довше зберігають свій презентабельний вигляд. Для більш вимогливих замовників багато салонів пропонують виготовити фотокнигу в обкладинці з благородного матеріалу: дорогої тканини або шкіри. За додаткову плату краї обкладинки закріплять металевими куточками.

За якістю самих сторінок фотокниги можуть бути класичного «книжкового» формату або з ущільненими (майже картонними) сторінками. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Фотокниги з глянцевими тонкими листами в твердій палітурці виглядають як унікальне книжкове видання. Особливо гарні такі книги з великою кількістю розворотів. Недолік лежить на поверхні - тонкі листи менш довговічні, і такі книги доведеться берегти від неакуратного поводження.

Фотокниги з щільними листами (до 1,5 мм завтовшки) виглядають більш солідно і довговічно. Однак масивні сторінки обмежують кількість розворотів в книзі, інакше вийде занадто об'ємна книга.

Етапи виготовлення фотокниги.

1. Відбір і обробка фотографій для фотокниги. Перед створенням макета відберіть вподобані знімки, а потім у фотошопі збільшіть контрастність (я використовую рівні - Levels), колірну насиченість (Hue / Saturation) і різкість знімків (Unsharp Mask). Видаліть нерівності шкіри інструментом Healing Brush.

2. Створення макета. Виберіть формат фотокниги, яку ви збираєтеся друкувати. Макет можна робити прямо в фотошопі або в якій-небудь спеціальній програмі для створення фотокниг. Яку б ви програму не вибрали, створіть новий документ точно за розмірами розвороту (2 сторінки) майбутньої фотокниги з роздільником посередині. Тепер додавайте фотографії, рамочки, текст додаткові елементи на свій смак.

Кілька порад по створенню макета фотокниги:

Ні в якому разі не розташовуйте обличчя людей рівно посередині розвороту. Там буде згин, і обличчя людини буде «складатися», його буде погано видно. Якщо фотокнига на клейовій палітурці, то частина зображення на згині взагалі буде йти всередину. Майте це на увазі!

Не розміщуйте написи і важливі елементи дизайну близько до країв макета. Існує так звана «безпечна зона», яка потрапить в друк в будь-якому випадку. А ось краї (приблизно 2-3 мм від краю книги) можуть обрізатися в процесі друку і виготовлення книги. Тому стежте, щоб текст і зображення не потрапляли близько до краю фотокниги.

3. Підготовка до друку. Я віддаю в друк архів або папку з файлами формату jpeg точно за розмірами друку фотокниги. Перед відправленням в друкарню, я перевіряю свій макет - переглядаю всі зображення на наявність артефактів і написи на наявність помилок. Кожному зображенню я привласнюю назву з номером розвороту - 1,2,3 і т.д. Якщо є фотообкладинка, я привласнюю їй номер 0.

4. Відправка на друк і милування кінцевим результатом. На друк макет я віддаю або особисто на флешці, або відправляю по електронній пошті. Якщо ви вперше віддаєте на друк фотокнигу, зробіть це особисто. При перегляді макета працівники друкарні можуть дат вам цінні поради. 

Читайте також в рубриці «Хобі»

Як написати пісню?

Як написати пісню?

Якщо ви всерйоз настроїлися пов'язати своє життя з сольною кар'єрою,...

Танець живота. Як вибрати навчальний курс?

Танець живота. Як вибрати навчальний курс?

Деякий час тому танець живота придбав чималу популярність в Україні...

Як малювати людину? Як навчитися малювати людину олівцем, поетапно?

Як малювати людину? Як навчитися малювати людину олівцем, поетапно?

Це величезна помилка тих, хто вважає, що важко малювати людину,...

Підводне полювання. Чим воно небезпечне для здоров'я?

Підводне полювання. Чим воно небезпечне для здоров'я?

Сьогодні підводне полювання набуває все більшої популярності серед прихильників активного...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як малювати людину? Як навчитися…

Як малювати людину? Як навчитися малювати людину олівцем, поетапно?

Це величезна помилка тих, хто...

Як написати пісню?

Як написати пісню?

Якщо ви всерйоз настроїлися пов'язати...

Як зробити ляльку Тільду?

Як зробити ляльку Тільду?

Речі, зроблені своїми руками –...

Скрапбукінг: що це таке?

Скрапбукінг: що це таке?

Скрапбукінг - це вид ручної...

Розпис скла вітражними фарбами..…

Розпис скла вітражними фарбами...

Якщо ви хочете створити псевдовітраж,...

Які снасті потрібні для риболовл…

Які снасті потрібні для риболовлі...

Коли збираєшся на рибалку, треба...

Як зробити ялинкові прикраси та …

Як зробити ялинкові прикраси та гірлянди з ракушок...

Новий тренд, а саме саморобні...

Як збирати гриби в лісі?

Як збирати гриби в лісі?

Від того, як ми збираємо...

Як оригінально прикрасити яйця д…

Як оригінально прикрасити яйця до Великодня своїми руками

Наближається Великдень, а значить -...

Танець живота. Як вибрати навчал…

Танець живота. Як вибрати навчальний курс?

Деякий час тому танець живота...