Чи любите ви гроші? Секрети успіху

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
грошіТі люди, у яких немає грошей, чітко і безповоротно впевнені, що вони люблять і цінують гроші, а ось останні їх чомусь не дуже. Але давайте розберемося, що ж відбувається насправді? Безумовно, майже кожен може сказати, що він любить гроші. Але якщо ми почнемо з'ясовувати, що саме така людина вкладає в це поняття, то виявляється, що по справжньому вона любить мріяти про красиве і комфортне життя. 

Значить, така людина любить свої мрії, а не гроші. Вона мешкає в світі своїх ілюзій, а не в дійсності. І це дуже характерно відбивається на заробітку. Давайте ж з'ясуємо, що таке гроші? Гроші - це особливий продукт або товар, за який можна отримати щось потрібне. І тут виникає питання: «А що ми робимо для того, щоб отримати ці самі гроші?» Приплив коштів викликається адже не мріями про них, а виконанням певної роботи. Ми часто чуємо від рідних, близьких і знайомих фразу «У мене немає грошей». Значить, терміновим чином треба розібратися з тією роботою, за допомогою якої заробляються гроші. Якщо ви йдете на роботу , як на каторгу, і вона вас обтяжує, але у вас немає іншого виходу, тому що тут хоч щось платять, то така праця не приносить ніякого задоволення. А секрет в тому, що наша підсвідомість мотивується і харчується задоволенням. І якщо цього немає, то немає і сил, і спокою. Одному майстру приносять згорілий ноутбук, і він уже смакує задоволення від того, як він з цього заліза зробить «шустрий апарат». А іншому приносять майже новий ноутбук, щоб замінити батарею, то він все одно буде бурчати, що йому дають багато роботи.
З цього робимо невеликий висновок - коли робота обтяжує і не в радість, то грошам взятися нізвідки. Те, чим ви займаєтеся, завжди має пряме відношення до сьогодення. Коли ми мріємо про гроші, то ми не перебуваємо в сьогоденні, тому що тут немає саме реального процесу діяльності, фізичного або розумового. А якщо немає в сьогоденні задоволення від своєї діяльності - немає, власне, і грошей. Коли ваша діяльність буде приносити вам внутрішнє задоволення, тоді з'являться і гроші в достатній кількості. Якщо та робота, якою ви займаєтеся, перестала приносити вам задоволення, то терміново треба знайти їй альтернативу, тобто заміну. Тоді гроші поміняють ставлення до вас в кращу сторону, зможуть вас полюбити .

Як ви вже здогадалися, шановні читачі, абсолютним секретом успіху є задоволення від роботи! Для тих, хто постійно бурчить і нарікає на те, що гроші їх розлюбили і «подали заяву на розлучення», рекомендуємо задуматися над наступним: а на скільки саме ви любите займатися тією діяльністю, якою ви займаєтеся, в реальності, а не в мріях? І якщо ви будете чесні самі з собою, загляньте у свій внутрішній світ, наведіть там порядок і дасте пряму відповідь, то удача буде чекати вас з нетерпінням за новим поворотом. «За яким ще поворотом?» - Здивовано запитають деякі читачі. За поворотом до тих знань, умінь і здібностям, які по-справжньому приносять задоволення саме вам! А все інше додасться.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Зміна країни проживання – це важке рішення, яке пов’язане з...

Как сделать успешный бизнес на продаже солнцезащитных очков

Как сделать успешный бизнес на продаже солнцезащитных очков

Многие предприниматели зарабатывают на продаже разнообразных солнцезащитных очков. При совершении...

«Плюси» і «мінуси» ринку нерухомості Болгарії

«Плюси» і «мінуси» ринку нерухомості Болгарії

Яке місце на Європейському континенті займає ринок нерухомості Болгарії? Як...

Як стати копірайтером?

Як стати копірайтером?

Всі, напевно, приблизно розуміють, як стати лікарем, вчителем, бухгалтером або...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...