Як і у кого просити гроші в борг?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
гроші в боргАх, жінки, жінки ... Ми романтичні, емоційні, мінливі ... А шопінг - так це і зовсім священнодійство, що рятує нас від сумних сірих буднів (з покупкою яскравого одягу, нових туфель і симпатичного набору посуду настрій так і піднімається)! 23 лютого, 8 березня, нескінченні дні народження коханих, рідних, друзів і подруг, і нікого не хочеться образити дешевим подарунком або непотрібною дрібничкою. 

А як же я? Як же подарунки собі? Не кажучи вже про предмети першої необхідності ... Якщо намічається велике свято, або довгоочікувана покупка машини / шуби / турпоїздки мрії, а скоплених такою працею грошей все бракує, залишається взяти в борг.

Як просити, щоб отримати? Зважившись попросити гроші, для початку точно визначитеся з наступними пунктами:

- Точна сума, яка вам потрібна. Ви повинні чітко розуміти, скільки будете просити, причому не важливо - у подруги, батьків або банку. Погодьтеся, фраза із серії «скільки не шкода» не вселяє віри у вашу кредитоспроможність.

- Як ви будете віддавати: частинами чи відразу весь борг. Залежить цей критерій в першу чергу від суми: одна справа зайняти 2000 «до зарплати», зовсім інша - сума на покупку квартири, яку повернути разом не вдасться, хіба що ви не збираєтеся пограбувати банк. Якщо ви будете повертати гроші частинами, продумайте, скільки вам потрібно часу і яку частину свого доходу ви готові віддавати щомісяця. Доведеться зменшити свої бажання, щоб скоріше розплатитися з боргом і реалістично підійти до прогнозування платежів. Адже щомісячні плати за різні послуги, починаючи комунальним господарством і закінчуючи манікюром, нікуди не дінуться.

- Форма позики залежить від того, де (або у кого) ви вирішите попросити гроші. Звичайно, найбільш офіційний займ - кредит у банку. Вам будуть потрібні довідка про доходи і точний опис, на які потреби ви берете кредит. Саме на підставі цих даних банк прийме рішення про видачі вам грошей. Однак, пам'ятайте, що з банком не вийде «домовитися», якщо вам затримають зарплату, а ви, у свою чергу, запізнилися з платежем. За кожний день прострочення вам будуть нараховані пенні, тобто штрафи. А це додаткові збитки. Якщо ви берете гроші у рідних - батьків, бабусь і т.д., це не означає, що ви можете дозволити собі туманні описи, що хотіли б купити і ще більш туманно - терміни повернення грошей. У всіх є свої потреби, пам'ятайте про це.

Визначеність і впевненість у сумі, строки та цілі боргу - ваша незаперечна перевага в отриманні позики. Деколи вельми складно пояснити батькам, навіщо потрібна саме така марка машини або модель телефону, а вже про 120-у пару туфель, тим більше за космічну суму - і зовсім неможливо. Всі ми знаємо золоте правило: «Якщо ви хочете втратити друга - дайте йому грошей у борг». Але чи так це? Ваші ровесники або близькі друзі швидше, ніж люди старшого покоління, зможуть вас зрозуміти і оцінити вашу задумку, а тому допомогти з коштами.

Чи брати гроші у коханого чоловіка? Найчастіше це дуже складне питання для жінки. У сучасному світі складно вловити грань між безкорисливим вчинком і спробою спокусити або навіть купити любов. Найчастіше допомагати один одному люблячим людям заважає збентеження і стереотипи. Якщо ви просите в борг у чоловіка і маєте намір його віддати грошима, а не іншими благами, чітко дайте зрозуміти це. Флірт залиште на потім.

Як віддавати? І знову на думку спадає старе прислів'я: «Береш у борг чужі гроші, а віддаєш - свої». Віддавати, звичайно, складно, тим більше робити це вчасно і з гідністю. Не бентежитися і не бурмотіти невиразні подяки. Не скупіться на щирі слова, розкажіть вашому благодійнику, як він вас виручив, подаруйте коробочку цукерок - це допоможе не зіпсувати ваші стосунки, навіть якщо вам не вдасться чітко дотримуватися свого графіка виплат. Начебто дрібниця, але приємно і дуже важливо для людини. Пам'ятайте, немає непоправних ситуацій, все у ваших руках, але не варто забувати про порівняння своїх бажань зі своїми можливостями.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої теми, давайте згадаємо, як ми...

Чи любите ви гроші? Секрети успіху

Чи любите ви гроші? Секрети успіху

Ті люди, у яких немає грошей, чітко і безповоротно впевнені,...

Як швидко вивчити іноземну мову й створити враження, що знаємо її добре?

Як швидко вивчити іноземну мову й створити враження, що знаємо…

Тепер обговоримо, як при розмові іноземною мовою справити на співрозмовника...

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий інвестиційний фонд) - це, в...

Переглянути коментарі:  
 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#23 mr williams » 24.10.2017, 10:55

Ласкаво просимо до кредитів Ocean Finance, наша місія полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам жити у сні через особисті іпотечні кредити та варіанти рефінансування всіх типів. Отримайте кредит протягом 5 годин. Ми надаємо послуги від підприємства, яке вперше дотримується цілей та проблем наших клієнтів. Запрошення, обслуговування та якість - це секрети нашого успіху, рефінансування поточного будинку або компанії, бізнес-позики, студентські позики та всі види кредитів. Ми виділяємо 2% позики. Зв'яжіться з нами сьогодні в
0 +−

mr williams

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#22 leonardo dora » 26.09.2017, 11:11

Кредити на всі види цілей
Ми пропонуємо мінімальну суму від 5 000,00 євро до 10 000,00 євро до 20 мільйонів євро
При низькій процентній ставці 2% Кредит
Період: до 25 років залежно від суми кредиту, який вам потрібен.
Клієнти повинні бути
старше 18 років
Ця транзакція на 100% безпечна для всіх клієнтів
Для отримання додаткової інформації про кредит, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
()
0 +−

leonardo dora

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#21 Олена » 07.09.2017, 16:07

Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче:

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
0 +−

Олена

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#20 GEORGE LUCY » 10.08.2017, 21:49

> HAPPY DAY!
> Чи потрібні вам особисті та комерційні чи фінансові послуги?
> Інвестиції, без стресу та швидкого затвердження? Якщо так,
> Зв'яжіться з нами сьогодні, тому що ми пропонуємо
> Кредит з відсотковою ставкою, що виплачується на рівні 2%.
> Наші фінанси гарантуються та безпечні. Клієнтське щастя
> Ми - наша сила. Кредит у розмірі від 5000 доларів США - 1 000 000 000 доларів, євро та фунтів США, доступні зараз
> Це бізнес, особистий, будинок, подорожі та
   Студентські позики тощо
> Зацікавлені сторони повинні зв'язатися зі мною через електронну пошту для отримання додаткової інформації:
> E-mail:
0 +−

GEORGE LUCY

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#19 EMMA JOHNSON » 09.08.2017, 14:09

Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!
0 +−

EMMA JOHNSON

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#18 cindy moore » 04.08.2017, 08:57

Вітаю
Це означає інформувати громадськість про те, що пані Сінді Мур, кредит
Ваш кредит надав фінансові можливості кожному, хто потребує будь-якого
Фінансова допомога. Ми отримуємо кредит у розмірі 2%
Фізичні особи, компанії та підприємства відповідно до зрозумілої
Правила. Зв'язатися з нами сьогодні електронною поштою:
0 +−

cindy moore

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#17 Alex Morgan » 04.08.2017, 03:24

В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через погану кредитну оцінку або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно було почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на адресу
0 +−

Alex Morgan

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#16 Alex Morgan » 04.08.2017, 03:23

Виберіть усі зображення, на яких є
автомобілі
Коли зображень уже не залишиться, натисніть "Підтвердити".
0 +−

Alex Morgan

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#15 Mrs Martina Omar » 31.07.2017, 12:26

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу сьогодні для отримання додаткової інформації.
0 +−

Mrs Martina Omar

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#14 MRS SARAH » 29.07.2017, 02:27

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті
Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції
Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував
За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику
Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії
 Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю
 Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: , WATSSAP ME +2348108113759
0 +−

MRS SARAH

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

10 міфів про те, як правильно ви…

10 міфів про те, як правильно вибрати професію

Ви думаєте, що знаєте все...

Як заробляти, сидячи в декретній…

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...