Як і у кого просити гроші в борг?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 (1 Голос)
гроші в боргАх, жінки, жінки ... Ми романтичні, емоційні, мінливі ... А шопінг - так це і зовсім священнодійство, що рятує нас від сумних сірих буднів (з покупкою яскравого одягу, нових туфель і симпатичного набору посуду настрій так і піднімається)! 23 лютого, 8 березня, нескінченні дні народження коханих, рідних, друзів і подруг, і нікого не хочеться образити дешевим подарунком або непотрібною дрібничкою. 

А як же я? Як же подарунки собі? Не кажучи вже про предмети першої необхідності ... Якщо намічається велике свято, або довгоочікувана покупка машини / шуби / турпоїздки мрії, а скоплених такою працею грошей все бракує, залишається взяти в борг.

Як просити, щоб отримати? Зважившись попросити гроші, для початку точно визначитеся з наступними пунктами:

- Точна сума, яка вам потрібна. Ви повинні чітко розуміти, скільки будете просити, причому не важливо - у подруги, батьків або банку. Погодьтеся, фраза із серії «скільки не шкода» не вселяє віри у вашу кредитоспроможність.

- Як ви будете віддавати: частинами чи відразу весь борг. Залежить цей критерій в першу чергу від суми: одна справа зайняти 2000 «до зарплати», зовсім інша - сума на покупку квартири, яку повернути разом не вдасться, хіба що ви не збираєтеся пограбувати банк. Якщо ви будете повертати гроші частинами, продумайте, скільки вам потрібно часу і яку частину свого доходу ви готові віддавати щомісяця. Доведеться зменшити свої бажання, щоб скоріше розплатитися з боргом і реалістично підійти до прогнозування платежів. Адже щомісячні плати за різні послуги, починаючи комунальним господарством і закінчуючи манікюром, нікуди не дінуться.

- Форма позики залежить від того, де (або у кого) ви вирішите попросити гроші. Звичайно, найбільш офіційний займ - кредит у банку. Вам будуть потрібні довідка про доходи і точний опис, на які потреби ви берете кредит. Саме на підставі цих даних банк прийме рішення про видачі вам грошей. Однак, пам'ятайте, що з банком не вийде «домовитися», якщо вам затримають зарплату, а ви, у свою чергу, запізнилися з платежем. За кожний день прострочення вам будуть нараховані пенні, тобто штрафи. А це додаткові збитки. Якщо ви берете гроші у рідних - батьків, бабусь і т.д., це не означає, що ви можете дозволити собі туманні описи, що хотіли б купити і ще більш туманно - терміни повернення грошей. У всіх є свої потреби, пам'ятайте про це.

Визначеність і впевненість у сумі, строки та цілі боргу - ваша незаперечна перевага в отриманні позики. Деколи вельми складно пояснити батькам, навіщо потрібна саме така марка машини або модель телефону, а вже про 120-у пару туфель, тим більше за космічну суму - і зовсім неможливо. Всі ми знаємо золоте правило: «Якщо ви хочете втратити друга - дайте йому грошей у борг». Але чи так це? Ваші ровесники або близькі друзі швидше, ніж люди старшого покоління, зможуть вас зрозуміти і оцінити вашу задумку, а тому допомогти з коштами.

Чи брати гроші у коханого чоловіка? Найчастіше це дуже складне питання для жінки. У сучасному світі складно вловити грань між безкорисливим вчинком і спробою спокусити або навіть купити любов. Найчастіше допомагати один одному люблячим людям заважає збентеження і стереотипи. Якщо ви просите в борг у чоловіка і маєте намір його віддати грошима, а не іншими благами, чітко дайте зрозуміти це. Флірт залиште на потім.

Як віддавати? І знову на думку спадає старе прислів'я: «Береш у борг чужі гроші, а віддаєш - свої». Віддавати, звичайно, складно, тим більше робити це вчасно і з гідністю. Не бентежитися і не бурмотіти невиразні подяки. Не скупіться на щирі слова, розкажіть вашому благодійнику, як він вас виручив, подаруйте коробочку цукерок - це допоможе не зіпсувати ваші стосунки, навіть якщо вам не вдасться чітко дотримуватися свого графіка виплат. Начебто дрібниця, але приємно і дуже важливо для людини. Пам'ятайте, немає непоправних ситуацій, все у ваших руках, але не варто забувати про порівняння своїх бажань зі своїми можливостями.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Зміна країни проживання – це важке рішення, яке пов’язане з...

Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті?

Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті?

У багатьох з нас зараз є кредитні карти того чи...

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем пустуючої житлової площі, то досить...

Преимущества корпоративного английского

Преимущества корпоративного английского

Владение английским языком сотрудников компании становится все более важным критерием...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...