Як і у кого просити гроші в борг?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
гроші в боргАх, жінки, жінки ... Ми романтичні, емоційні, мінливі ... А шопінг - так це і зовсім священнодійство, що рятує нас від сумних сірих буднів (з покупкою яскравого одягу, нових туфель і симпатичного набору посуду настрій так і піднімається)! 23 лютого, 8 березня, нескінченні дні народження коханих, рідних, друзів і подруг, і нікого не хочеться образити дешевим подарунком або непотрібною дрібничкою. 

А як же я? Як же подарунки собі? Не кажучи вже про предмети першої необхідності ... Якщо намічається велике свято, або довгоочікувана покупка машини / шуби / турпоїздки мрії, а скоплених такою працею грошей все бракує, залишається взяти в борг.

Як просити, щоб отримати? Зважившись попросити гроші, для початку точно визначитеся з наступними пунктами:

- Точна сума, яка вам потрібна. Ви повинні чітко розуміти, скільки будете просити, причому не важливо - у подруги, батьків або банку. Погодьтеся, фраза із серії «скільки не шкода» не вселяє віри у вашу кредитоспроможність.

- Як ви будете віддавати: частинами чи відразу весь борг. Залежить цей критерій в першу чергу від суми: одна справа зайняти 2000 «до зарплати», зовсім інша - сума на покупку квартири, яку повернути разом не вдасться, хіба що ви не збираєтеся пограбувати банк. Якщо ви будете повертати гроші частинами, продумайте, скільки вам потрібно часу і яку частину свого доходу ви готові віддавати щомісяця. Доведеться зменшити свої бажання, щоб скоріше розплатитися з боргом і реалістично підійти до прогнозування платежів. Адже щомісячні плати за різні послуги, починаючи комунальним господарством і закінчуючи манікюром, нікуди не дінуться.

- Форма позики залежить від того, де (або у кого) ви вирішите попросити гроші. Звичайно, найбільш офіційний займ - кредит у банку. Вам будуть потрібні довідка про доходи і точний опис, на які потреби ви берете кредит. Саме на підставі цих даних банк прийме рішення про видачі вам грошей. Однак, пам'ятайте, що з банком не вийде «домовитися», якщо вам затримають зарплату, а ви, у свою чергу, запізнилися з платежем. За кожний день прострочення вам будуть нараховані пенні, тобто штрафи. А це додаткові збитки. Якщо ви берете гроші у рідних - батьків, бабусь і т.д., це не означає, що ви можете дозволити собі туманні описи, що хотіли б купити і ще більш туманно - терміни повернення грошей. У всіх є свої потреби, пам'ятайте про це.

Визначеність і впевненість у сумі, строки та цілі боргу - ваша незаперечна перевага в отриманні позики. Деколи вельми складно пояснити батькам, навіщо потрібна саме така марка машини або модель телефону, а вже про 120-у пару туфель, тим більше за космічну суму - і зовсім неможливо. Всі ми знаємо золоте правило: «Якщо ви хочете втратити друга - дайте йому грошей у борг». Але чи так це? Ваші ровесники або близькі друзі швидше, ніж люди старшого покоління, зможуть вас зрозуміти і оцінити вашу задумку, а тому допомогти з коштами.

Чи брати гроші у коханого чоловіка? Найчастіше це дуже складне питання для жінки. У сучасному світі складно вловити грань між безкорисливим вчинком і спробою спокусити або навіть купити любов. Найчастіше допомагати один одному люблячим людям заважає збентеження і стереотипи. Якщо ви просите в борг у чоловіка і маєте намір його віддати грошима, а не іншими благами, чітко дайте зрозуміти це. Флірт залиште на потім.

Як віддавати? І знову на думку спадає старе прислів'я: «Береш у борг чужі гроші, а віддаєш - свої». Віддавати, звичайно, складно, тим більше робити це вчасно і з гідністю. Не бентежитися і не бурмотіти невиразні подяки. Не скупіться на щирі слова, розкажіть вашому благодійнику, як він вас виручив, подаруйте коробочку цукерок - це допоможе не зіпсувати ваші стосунки, навіть якщо вам не вдасться чітко дотримуватися свого графіка виплат. Начебто дрібниця, але приємно і дуже важливо для людини. Пам'ятайте, немає непоправних ситуацій, все у ваших руках, але не варто забувати про порівняння своїх бажань зі своїми можливостями.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Робимо корпоративне свято своїми силами

Робимо корпоративне свято своїми силами

Незважаючи на те, що кількість агентств з підготовки та проведення...

Як зареєструвати підприємство в Україні

Як зареєструвати підприємство в Україні

На сьогоднішній день існує можливість реєстрації підприємств в наступних правових...

Як оформити грошову позику не виходячи з дому

Як оформити грошову позику не виходячи з дому

Як же взяти позику не выходитя з дому.Відсутність вільного часу...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати, хто такий успішний чоловік? Багато...

Переглянути коментарі:  
 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#28 Garcia J Sacramento » 16.02.2018, 21:26

Потрібні термінові гроші? Ми можемо допомогти! Ви зараз переживаєте або ви в біді? Таким чином, ми даємо вам можливість розвивати нові розробки. Як багата людина, я почуваю себе зобов'язаним допомагати людям, які намагаються дати їм шанс. Кожен заслуговує на другий шанс, і, оскільки влада не зможе, вони повинні приймати від інших. Для нас нема багато суми, і зрілість ми визначаємо за взаємною згодою. Ні сюрпризів, ні додаткових витрат, а тільки узгоджених сум і нічого іншого. Не чекайте і не коментуйте цей пост. Введіть суму, яку ви хочете подати, і ми зв'яжемося з вами з усіма варіантами. зв'яжіться з нами сьогодні на Вам потрібні термінові гроші? Ми можемо допомогти!
0 +−

Garcia J Sacramento

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#27 Mr Desmond Lee » 12.02.2018, 06:45

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
Іпотека? Ми КРЕДИТОЮ від $ 1,500.00 Min. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
процентна ставка. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо вам допомогти
з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті нижче

() з цією інформацією.
Ім'я заявника:
Вік:
Секс:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід:
Номер мобільного:
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту:
  
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: З повагою, пан Десмонд Лі.
0 +−

Mr Desmond Lee

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#26 Ryan Jeremy » 28.01.2018, 23:11

привіт, мої люди ви в фінансовій кризі, і потрібен кредит, щоб оплатити рахунки і почати бізнес? Тут виходить відповідь на ваші фінансові проблеми, тому що сьогодні я отримав кредит у розмірі 58 000 євро від компанії Global Provission loan від компанії, і я хочу скористатися цією можливістю, щоб розповісти вам все, що глобальне рішення є реальним та легітимним, робити те, що колись просили про вас і протягом 3 годин ви отримаєте відповіді на свою фінансову проблему і візьмете до уваги, що "Global provission" є єдиною компанією з позик, на яку ми можемо довіряти, і тепер я так щасливий сьогодні, тому, будь ласка, зв'яжіться з ними сьогодні в цьому електронному листі, потім {}. є єдиною компанією, яка може допомогти вам у кредитних кризах, і сьогодні я та моя родина дуже щасливі, тому що я також очистив свій борг, тому зв'яжіться з ними сьогодні і чекайте, поки вони добрі відповіді сьогодні
0 +−

Ryan Jeremy

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#25 david johnson » 23.12.2017, 04:50

Я кредитор Девід Джонсон з уряду, схвалений та схвалений кредитною компанією. Вам потрібна особиста чи комерційна позика, чи є ви в департаменті та потрібна консолідація? Ми пропонуємо кредит за дуже низькою відсотковою ставкою 2%. Ви втомились шукати позику, не хвилюйтеся більше, тому що ми повністю тут і готові допомогти вам у фінансових труднощах. Ви були вкрадені, чому помираєш? Використовуйте та отримуйте кредит. Приходьте сьогодні, пропонуючи найновішу. нас по електронній пошті ()
0 +−

david johnson

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#24 austine barry » 23.12.2017, 04:49

Вам потрібна миттєва позика, щоб погасити ваш борг або вам потрібна позика для відновлення вашого бізнесу? Ви хочете отримати повну позику чи іпотеку? Банки та інші фінансові інститути вас заперечували? Більше не питайте, тому що ми тут, щоб усі фінансові проблеми вийшли! Ми надаємо кредити приватним компаніям та фізичним особам з низькими процентними ставками та доступними цінами на 2%. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті: ()
0 +−

austine barry

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#23 mr williams » 24.10.2017, 10:55

Ласкаво просимо до кредитів Ocean Finance, наша місія полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам жити у сні через особисті іпотечні кредити та варіанти рефінансування всіх типів. Отримайте кредит протягом 5 годин. Ми надаємо послуги від підприємства, яке вперше дотримується цілей та проблем наших клієнтів. Запрошення, обслуговування та якість - це секрети нашого успіху, рефінансування поточного будинку або компанії, бізнес-позики, студентські позики та всі види кредитів. Ми виділяємо 2% позики. Зв'яжіться з нами сьогодні в
0 +−

mr williams

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#22 leonardo dora » 26.09.2017, 11:11

Кредити на всі види цілей
Ми пропонуємо мінімальну суму від 5 000,00 євро до 10 000,00 євро до 20 мільйонів євро
При низькій процентній ставці 2% Кредит
Період: до 25 років залежно від суми кредиту, який вам потрібен.
Клієнти повинні бути
старше 18 років
Ця транзакція на 100% безпечна для всіх клієнтів
Для отримання додаткової інформації про кредит, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
()
0 +−

leonardo dora

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#21 Олена » 07.09.2017, 16:07

Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче:

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
0 +−

Олена

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#20 GEORGE LUCY » 10.08.2017, 21:49

> HAPPY DAY!
> Чи потрібні вам особисті та комерційні чи фінансові послуги?
> Інвестиції, без стресу та швидкого затвердження? Якщо так,
> Зв'яжіться з нами сьогодні, тому що ми пропонуємо
> Кредит з відсотковою ставкою, що виплачується на рівні 2%.
> Наші фінанси гарантуються та безпечні. Клієнтське щастя
> Ми - наша сила. Кредит у розмірі від 5000 доларів США - 1 000 000 000 доларів, євро та фунтів США, доступні зараз
> Це бізнес, особистий, будинок, подорожі та
   Студентські позики тощо
> Зацікавлені сторони повинні зв'язатися зі мною через електронну пошту для отримання додаткової інформації:
> E-mail:
0 +−

GEORGE LUCY

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Quote

#19 EMMA JOHNSON » 09.08.2017, 14:09

Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!
0 +−

EMMA JOHNSON

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

10 міфів про те, як правильно ви…

10 міфів про те, як правильно вибрати професію

Ви думаєте, що знаєте все...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як заробляти, сидячи в декретній…

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній...