Як швидко вивчити іноземну мову й створити враження, що знаємо її добре?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
вивчити іноземну мовуТепер обговоримо, як при розмові іноземною мовою справити на співрозмовника сприятливе враження. Вже згадувалося, що важливо не просто знати іноземну мову, треба знати її хоча б непогано. Ваш співрозмовник-іноземець, навіть якщо він людина вихована і стримана, в душі все одно буде нервувати, якщо йому доведеться напружуватися при спілкуванні з «корявим» співрозмовником.  Не соромтеся вести діалог, візьміть до відома деякі поради, і ваша розмова стане (сподіваюся) вільною і невимушеною!   
  • Користуйтеся принципом «правильна брехня», цього прийому мене навчила моя перша викладачка. Сенс принципу: не говоріть / не відповідайте, якщо ви не знаєте як, кажіть то, що ви можете сказати, виходячи з вашого словникового запасу та граматики. Можете навіть в деяких випадках збрехати в дружній розмові, якщо вас у цій брехні не можна викрити! Наприклад, вас запитують, чи ходили ви вчора на прем'єру модного фільму, а ви не знаєте, як потрібне вам дієслово вживається в минулому часі, щоб відповісти ... Скажіть в теперішньому часі, що ви ненавидите кінотеатри, що ніколи не ходите туди і дивитесь фільми лише по інтернету. Вас запитали, яке ваше улюблене блюдо, а ви не знаєте цього слова. Використовуйте у відповіді те, чого ви знаєте назву, звичайно, за умови, що ви це їсте, а то раптом пізніше вас співрозмовник пригостить саме цим, а ви оці харчі на дух не переносите! Не обговорюйте те, на що у вас не вистачає мовних знань , краще обробити фразами типу «Згоден», «Цілком можливо», природно, якщо ви розумієте про що йде мова.  
  • При вивченні мови приділяйте увагу граматиці, вимові й інтонації. Нехай ваш словниковий запас не такий великий, але якщо ви говорите граматично правильно і «красиво», це справить шикарне враження. Відповідайте простіше, але без помилок, це буде краще, ніж довге речення, але з граматичними похибками. Прислухайтеся до інтонації тих, з ким ви розмовляєте, і не соромтеся при нагоді копіювати.  
  • Говоріть на популярні теми та намагайтеся вживати розмовні шаблони цієї мови, наприклад - як ваші справи / яка сьогодні погана погода / що нового в світі діється. Звертайте увагу на вирази, які вживають ваші опоненти, і повторюйте згодом. Приділяйте увагу вітанню і прощання, вживайте ходові фрази типу «привіт / як життя», «до швидкої зустрічі / поки». Але запам'ятайте точно, коли і що треба говорити, це важливо - допустимо, наприклад, своєму іноземному другу по Інтернету сказати «bye-bye», але ніяк не своєму шефу!  
  • Цікавтеся країною ваших співрозмовників і прагніть при нагоді розмовляти з ними на цю тему. Людям буде приємно, якщо ви знаєте, що відбувається або відбувалося в їх рідній країні, що вам небайдужа їхня батьківщина. У той же час уникайте гострих політичних і скандальних тем, щоб не потрапити в незручну ситуацію, якщо ваші думки раптом не співпадуть.  
  • Прив'язка до попереднього пункту - постарайтеся краще довідатися звичаї і національні звички. Ніхто не вимагає від вас їсти смажених павуків або приймати чужу релігію, але здорово, якщо ви в курсі, які в цій країні свята, щоб вітати з ними співрозмовників; які страви вони воліють, щоб замовити їх при спільному поході в ресторан. При цьому добре б знати, як ці блюда називаються, щоб не запропонувати ненароком те, що для цих людей неприйнятно. Найголовніше - спілкуйтеся легко, хоча б намагайтеся! Не робіть напруженого обличчя в пошуках потрібного слова, не копайтеся в словниках і розмовниках, спробуйте поводитися невимушено. Зробіть спілкування на мові, що вивчається приємною, і люди це оцінять!

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як отримувати задоволення від роботи?

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу, яка до того ж непогано...

Виставка: робимо самі. 20 кроків підготовки до експозиції

Виставка: робимо самі. 20 кроків підготовки до експозиції

Краще зробити крок на місці, ніж не в ту сторону....

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці? Хоча я і не...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що гроші вибирають собі господаря або...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...