Чи потрібна вам кредитна карта?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
кредитна картаВсе хороше приходить до нас із заходу. Винятком не стали і кредитні карти, життя без яких уже не уявляють собі жителі розвинених країн. У нас же карти почали активно пропонувати банками не так давно. Одні банки роздають карти направо і наліво, інші - тільки своїм лояльним клієнтам. Тим не менш, вже практично у кожного є кредитка. А чи потрібна вона вам? 

Кожен може відповісти на це питання по-своєму. Але давайте оцінимо переваги і недоліки використання кредитних карт.

Спочатку поговоримо про достоїнства.
У кредитної картки їх декілька, але найголовнішим є - наявність певного запасу грошей, які доступні в будь-який час дня і ночі. Вам не доведеться їх просити у знайомих або родичів, а просто достатньо дійти до найближчого банкомату. Друга перевага - це знижки і бонуси, які ви будете отримувати при використанні кредитних карток для безготівкових розрахунків, тобто розрахунків через термінали в магазинах. Як правило, це від 1% до 10%, а то і більше. Ну тільки не варто забувати про те, що ні банк, ні магазин в програші ніколи не залишаться, тому на ці бонуси особливо орієнтуватися не варто. Ще однією перевагою є пільговий період, протягом якого можна повернути кошти банку рівно в тому розмірі, в якому ви їх брали і ніякий відсоток стягуватися не буде. У використанні цього періоду є багато нюансів, які я викладу в одній з наступних статей, а поки просто натякну, що не все так просто з цим пільговим періодом на кредитних картах.

Ну а тепер перейдемо до недоліків.
Їх не так багато, але на мій погляд вони куди вагоміші, ніж достоїнства. Ну це моя суто особиста думка, на яку ви можете не звертати уваги. На мій погляд, найважливішим недоліком кредитних карт є фінансова наркоманія, на яку скаржаться половина їх власників. Тобто, знявши один раз гроші, більшість вже просто не може зупинитися і використовує карту постійно, навіть коли в ній немає особливої ​​необхідності. І якщо ви погашаєте карту регулярно і без прострочень, банк підвищує вам ліміт, і ви знімаєте все більше і більше, за що платите все більший і більший відсоток. Другим недоліком кредитних карт є більш високий відсоток у порівнянні зі звичайними товарними кредитами. Як правило, він на 1-1,5% вище. Для Росії це 2-3% в місяць (24-36% річних), для України - 3-5% в місяць (36-60% річних). Зверніть увагу, я тут наводжу НЕ річну відсоткову ставку, а ефективну ставку, яка показує реальну переплату.

Ну а тепер підсумок і рекомендації.
Так, в житті бувають різні випадки і гроші можуть знадобитися в будь-який момент, в будь-яку хвилину, тому мати про запас кредитну карту не завадить. Можна її покласти її в гаманець, до речі купить кошелек киев можна в магазині http://neri-karra.net/purses/. Покладіть картку в будинку в затишному місці, не відкривайте відразу пін конверт, а просто покладіть його в іншому затишному місці. Все це таїнство для того, щоб ви самі не змогли безпосередньо в магазині зробити необдуману покупку, або щоб вашою карткою не змогли скористатися родичі без вашого відома (для цього ви кладете карту і конверт в різні місця).

Якщо ви все-таки скористалися карткою і зняли гроші, то постарайтеся більшу частину суми покласти при першій можливості, а саме в пільговий період. Решту суми також не розтягуйте надовго і гасіть швидко, щоб переплатити менше відсотків.
Ну і найголовніше - якщо вже ви один раз і зняли гроші, то поставте перед собою правило - не знімати знову, поки не погасите повністю перший обов'язок. А то багато хто приходить в інший банк і просять видати їм звичайний кредит готівкою, щоб закрити карту, так як вони погашають карту і тут же знімають гроші назад, і немає кінця цьому замкнутому колу. Ну і, звичайно ж, ідеальний варіант, яким я користуюся сам - це дебетна картка, тобто депозитна. На неї я кожен місяць відкладаю певну суму і таким чином у мене постійно на всяк випадок є гроші. Ну і плюс до цього, на ній постійно капає відсоток, як на депозиті, поступово збільшуючи мої кошти.

Також рекомендуємо переглянути відео про підводні камені кредитник карток:
Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Чи потрібна вам кредитна карта?

Чи потрібна вам кредитна карта?

Все хороше приходить до нас із заходу. Винятком не стали...

Як скласти резюме і пройти співбесіду?

Як скласти резюме і пройти співбесіду?

У пошуці роботи відповідальним кроком є ​​складання, розміщення резюме та...

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати щось прекрасне, наприклад, нові модні...

Як отримувати задоволення від роботи?

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу, яка до того ж непогано...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...