Як досягти фінансової свободи?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як досягти фінансової свободи?Стати багатим зовсім нескладно, для цього потрібно всього лише інвестувати регулярно частину вашого доходу. Чому ж більшість людей не стають багатими? Відповідь дуже проста - та тому що не інвестують, витрачають все до останньої копійки, а іноді ще й беруть у борг до получки. Знайома картина? 

Як стати на шлях фінансової незалежності ? Насправді це зовсім не складно. Вам потрібно зробити три простих кроки, щоб кардинально змінити своє життя.

Перший крок.
Вам потрібно відкрити інвестиційну програму в надійній компанії. Туди ви будете щомісяця перераховувати 10-20% від вашого доходу. Чи можна перераховувати більше? Можна, але не забувайте, що інвестиції не повинні знижувати ваш нинішній рівень життя. Такі програми відкриваються на 20-30 років, і ви не повинні всі ці роки голодувати і відмовляти собі в найнеобхіднішому. Життя не повинно проходити повз вас. Живіть повним життям, витрачайте ваші гроші із задоволенням, але не забувайте про довгострокові фінансові цілі. Тому 10-20% - це розумна частка, яку ви можете заплатити «самому собі».

Другий крок.
У вас обов'язково повинен бути резервний фонд - сума, достатня для нормального життя протягом 6 місяців. Резервний фонд - важливий елемент фінансової безпеки . Мало що трапиться в житті - раптом потрібно терміново якась сума грошей. Наприклад, ви захочете поміняти роботу або захочете відпочити пару місяців. Або раптом зламався холодильник ... Такі події не повинні вас вибивати з колії, змушувати знижувати звичний рівень життя або відмовлятися від інвестицій. Для створення резервного фонду я рекомендую відкрити депозит в надійному банку. На цьому депозиті буде зберігатися ваш резервний фонд. Зберігати більше шестимісячного запасу я не бачу сенсу. Все, що понад - краще спрямовувати на інвестиції, тому що банківський депозит не дасть вам прибутку, він тільки захистить ваші гроші від інфляції (і то не завжди).

І, нарешті, третій крок.
Обов'язково потрібно оформити поліс страхування життя і здоров'я, це фінансовий захист вас і ваших інвестицій. Якщо раптом станеться щось непередбачене: хвороба, травма, або, не дай бог, передчасний відхід з життя - в будь-якому випадку ви повинні бути впевнені, що ви і ваша сім'я будуть мати достатньо грошей для вирішення будь-яких проблем, у тому числі і для досягнення ваших фінансових цілей. А що буде, якщо немає страховки? Відповідь зрозуміла: при настанні неприємних подій - неминуче зниження рівня життя. Мені за родом діяльності доводиться часто зустрічати людей, що живуть на жалюгідну допомогу по інвалідності. Повірте мені, кожен з них з радістю оформив би поліс накопичувального страхування , та ось невдача - заднім числом це зробити неможливо. Оформіть поліс прямо зараз - іноді це буває найвигіднішою інвестицією. Ще можна спробувати оформити корпоративну страховку - це коли вас страхує ваш роботодавець. У цьому випадку ви отримуєте страховий захист безкоштовно, відповідно, можете збільшити відрахування на інвестиції та швидше досягти поставлених фінансових цілей. Здавалося б, такі прості три кроки - і фінансова незалежність вам практично гарантована. Але чомусь люди не роблять цих кроків.

Якщо банківські депозити є у багатьох, то страхування життя мають тільки 1,5% наших співгромадян, а інвестиційні плани - і того менше. Чому? Та тому, що запрограмовані спочатку бути бідними, тільки і всього. Тому, що так прийнято - працювати від зорі до зорі все життя, щоб заробити купу хвороб і жебрацьку пенсію в підсумку. Але шанс вирватися з цього порочного кола є. Не забувайте, до фінансової свободи - всього три кроки.

Відео по темі:

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

«Плюси» і «мінуси» ринку нерухомості Болгарії

«Плюси» і «мінуси» ринку нерухомості Болгарії

Яке місце на Європейському континенті займає ринок нерухомості Болгарії? Як...

Як і у кого просити гроші в борг?

Як і у кого просити гроші в борг?

Ах, жінки, жінки ... Ми романтичні, емоційні, мінливі ... А...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що гроші вибирають собі господаря або...

Як зареєструвати підприємство в Україні

Як зареєструвати підприємство в Україні

На сьогоднішній день існує можливість реєстрації підприємств в наступних правових...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...