Як зробити успішну кар'єру?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
успішна кар'єраДрузі, якщо у вас запитати, хто такий успішний чоловік? Багато хто з вас відповідять: успішна людина-це той, хто вміє спілкуватися з оточуючими людьми. А якщо запитати, а хто такий багатий чоловік? Багатий-це успішна людина, що вміє робити гроші. Але як же стати багатим і успішним одночасно? Та все дуже просто, потрібно зробити успішну кар'єру. Ось про це друзі мені б хотілося з вами сьогодні поговорити. 

Всіх людей, з точки зору кар'єри, можна розділити на дві групи: 1-це ті, хто знаходиться на гребені хвилі професійного успіху, і 2-це ті, кому постійно не щастить на роботі. Але чи завжди наш успіх на службі - це результат веління фортуни? Везіння не завжди є абсолютним козирем людини в плані кар'єри: рано чи пізно фортуна може відвернуться від нас і тоді вся наша кар'єра покотиться вниз по похилій. Тому, насамперед, варто усвідомити, що успішна кар'єра безпосередньо залежить від результату інтенсивної діяльності людини, набутих ним знань, умінь і, звичайно ж особистих якостей.

Друзі, не багато хто знає, якими якостями повинен володіти успішна людина. У цій статті я б хотів розглянути п'ять найважливіших якостей, потрібних для успішної кар'єри. Ну, а вирішувати вам дорогі читачі, потрібні вам ці якості для просування по кар'єрних сходах чи ні.
П'ять якостей успішної кар'єри: 
1. Свою професію потрібно любити. Ми часто чуємо від інших людей, та й самі постійно повторюємо своїм друзям і близьким, що потрібно займатися улюбленою справою, робити те, що тобі найбільше до душі. Але чому то при виборі професії поступаємо навпаки. Шукаємо спеціальність, яка користується великим попитом на ринку праці з високою оплатою. Друзі мої, прошу вас запам'ятати одну прописну істину, що фізик не стане художником. Якщо ви в душі дизайнер, то й займайтеся дизайном. Втілюйте свої креативні ідеї в нових, цікавих проектах, а не лізьте в ту сферу діяльності, від якої ви занадто далекі. Займайтеся улюбленою справою, або всі ваші якості, такі необхідні для успішної кар'єри виявляться непотрібними в справі, до якої у вас не лежить душа.
2. Любов до праці. Велика кількість людей вважає, що якість виконаної роботи безпосередньо залежить від розміру оплати праці. Тому якщо платять мало, то можна і працювати «абияк» тобто «халтурити». Ось вам і друга якість успішної кар'єри - любите свою роботу незалежно від розміру заробітної плати. Саме так ви можете довести оточуючим, що ви професіонал у своїй справі і добитись бажаних результатів у своїй кар'єрі.
3. Професіоналізм. Досконало володіти своєю професією - це одна з основних обов'язкових умов вашої успішної кар'єри. Але професіоналізм приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділиться досвідом, більше практикуватися. В загальному, розвивайтеся самі і допомагайте іншим у облості вашої професійної діяльності якомога більше.
4. Креативне мислення. Не бійтеся пропонувати свої креативні ідеї і геніальні розробки вашому колективу. Будьте різносторонньою особистістю з нестандартним мисленням. Чим більше цікавих ідей ви запропонуєте, тим швидше помітять і оцінять ваш талант. Запам'ятайте, нерішучі, сором'язливі, образливі люди дуже слабко просуваються по кар'єрних сходах і ніколи не займають високих посад.
5. Вмійте вислуховувати критику в свою адресу. Немає межі досконалості - це стосується і кар'єрного росту. Ще одне важлива якість успішної кар'єри, вміння вдосконалювати себе, працювати над собою. Завжди уважно слухайте своїх більш досвідчених колег і не противитеся критиці з їх боку - так ви зможете проаналізувати свої здібності і виправити свої недоліки. Тим самим ви зможете піднятись ще на одну сходинку успіху у вашій кар'єрній драбині.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Ефективність робочого дня. Тайм-менеджмент?

Ефективність робочого дня. Тайм-менеджмент?

Людям зібраним, любителям розкладати все по поличках і планувати життя...

Оформляємо візитку по фен-шуй

Оформляємо візитку по фен-шуй

Багато людей намагаються жити, використовуючи правила фен-шуй. Оформлення візитки з...

Робота вантажником. Плюси та мінуси

Робота вантажником. Плюси та мінуси

Всі ми знаємо, що щоб отримати престижну роботу, необхідна висока...

Купівля франшизи. Як вибрати франшизу?

Купівля франшизи. Як вибрати франшизу?

Сьогодні більшість підприємців намагається виграти за рахунок покупки франшизи. Це...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...