Як зробити успішну кар'єру?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
успішна кар'єраДрузі, якщо у вас запитати, хто такий успішний чоловік? Багато хто з вас відповідять: успішна людина-це той, хто вміє спілкуватися з оточуючими людьми. А якщо запитати, а хто такий багатий чоловік? Багатий-це успішна людина, що вміє робити гроші. Але як же стати багатим і успішним одночасно? Та все дуже просто, потрібно зробити успішну кар'єру. Ось про це друзі мені б хотілося з вами сьогодні поговорити. 

Всіх людей, з точки зору кар'єри, можна розділити на дві групи: 1-це ті, хто знаходиться на гребені хвилі професійного успіху, і 2-це ті, кому постійно не щастить на роботі. Але чи завжди наш успіх на службі - це результат веління фортуни? Везіння не завжди є абсолютним козирем людини в плані кар'єри: рано чи пізно фортуна може відвернуться від нас і тоді вся наша кар'єра покотиться вниз по похилій. Тому, насамперед, варто усвідомити, що успішна кар'єра безпосередньо залежить від результату інтенсивної діяльності людини, набутих ним знань, умінь і, звичайно ж особистих якостей.

Друзі, не багато хто знає, якими якостями повинен володіти успішна людина. У цій статті я б хотів розглянути п'ять найважливіших якостей, потрібних для успішної кар'єри. Ну, а вирішувати вам дорогі читачі, потрібні вам ці якості для просування по кар'єрних сходах чи ні.
П'ять якостей успішної кар'єри: 
1. Свою професію потрібно любити. Ми часто чуємо від інших людей, та й самі постійно повторюємо своїм друзям і близьким, що потрібно займатися улюбленою справою, робити те, що тобі найбільше до душі. Але чому то при виборі професії поступаємо навпаки. Шукаємо спеціальність, яка користується великим попитом на ринку праці з високою оплатою. Друзі мої, прошу вас запам'ятати одну прописну істину, що фізик не стане художником. Якщо ви в душі дизайнер, то й займайтеся дизайном. Втілюйте свої креативні ідеї в нових, цікавих проектах, а не лізьте в ту сферу діяльності, від якої ви занадто далекі. Займайтеся улюбленою справою, або всі ваші якості, такі необхідні для успішної кар'єри виявляться непотрібними в справі, до якої у вас не лежить душа.
2. Любов до праці. Велика кількість людей вважає, що якість виконаної роботи безпосередньо залежить від розміру оплати праці. Тому якщо платять мало, то можна і працювати «абияк» тобто «халтурити». Ось вам і друга якість успішної кар'єри - любите свою роботу незалежно від розміру заробітної плати. Саме так ви можете довести оточуючим, що ви професіонал у своїй справі і добитись бажаних результатів у своїй кар'єрі.
3. Професіоналізм. Досконало володіти своєю професією - це одна з основних обов'язкових умов вашої успішної кар'єри. Але професіоналізм приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділиться досвідом, більше практикуватися. В загальному, розвивайтеся самі і допомагайте іншим у облості вашої професійної діяльності якомога більше.
4. Креативне мислення. Не бійтеся пропонувати свої креативні ідеї і геніальні розробки вашому колективу. Будьте різносторонньою особистістю з нестандартним мисленням. Чим більше цікавих ідей ви запропонуєте, тим швидше помітять і оцінять ваш талант. Запам'ятайте, нерішучі, сором'язливі, образливі люди дуже слабко просуваються по кар'єрних сходах і ніколи не займають високих посад.
5. Вмійте вислуховувати критику в свою адресу. Немає межі досконалості - це стосується і кар'єрного росту. Ще одне важлива якість успішної кар'єри, вміння вдосконалювати себе, працювати над собою. Завжди уважно слухайте своїх більш досвідчених колег і не противитеся критиці з їх боку - так ви зможете проаналізувати свої здібності і виправити свої недоліки. Тим самим ви зможете піднятись ще на одну сходинку успіху у вашій кар'єрній драбині.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає безліч питань про їхнє майбутнє,...

Як отримати освіту в США?

Як отримати освіту в США?

Переконавшись у повній неспроможності вітчизняної системи освіти, багато студентів і...

Як попросити про підвищення зарплати...

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але не подобається зарплата? Можливо, настав...

Як стати копірайтером?

Як стати копірайтером?

Всі, напевно, приблизно розуміють, як стати лікарем, вчителем, бухгалтером або...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...