Перший робочий день або як вижити в новому колективі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Перший робочий деньТема першого робочого дня досить популярна в наш час. На просторах інтернету можна знайти купу статей і навіть книг пов'язаних саме з встановленням і підтримкою контакту з новим колективом. І це не дивно. Справа в тому, що тема нового колективу близька і цікава, як тільки починаючим свій творчий шлях вчорашнім студентам вузу, так і людям з досвідом які в силу тих чи інших обставин прийняли рішення про зміну місця роботи.

Міжособистісні відносини в колективі - це досить важливий аспект роботи будь-якої компанії. Якщо відносини можна назвати хорошими то і компанія або підприємство буде працювати продуктивно, а якщо спостерігаються вічні скандали і «терки» співробітників - то успішна її діяльність може бути поставлена ​​під загрозу.
Коли ви вперше входите в двері компанії як її співробітник - слід усвідомити одне - для старожилів ви-це нове звірятко в зоопарку.

8.50. Перший робочий день можна офіційно вважати початим. Ви підходите до свого робочого місця, починаєте розкладати свої особисті речі, оглядатися, одним словом звикати. Поступово починають підтягуватися ваші нові співробітники. Деякі з них вітаються деякі ні, але всі без винятку оглядають вас і потім збиваючись в купки про щось шепочуться.

Порада № 1
Будьте привітні з усіма співробітниками. Посміхайтеся їм.
У перший день вони складають перше враження про вас, а як відомо - перше враження найсильніше і змінити його потім дуже складно.

10.00
Робочий день в самому розпалі. Всі співробітники зібралися і розгойдалися, під'їхало вже і все керівництво. Офіс в цей час завжди перебуває в самому жвавому своєму стані. Для вас як для «фрешмена» це саме спокійний час. Всім буде глибоко наплювати хто ви і чим займаєтеся, і навіть у разі взаємодії з кимось від вас вимагатиметься буде тільки чітке повне та швидке виконання ваших робочих обов'язків.

Порада № 2
Скористайтеся цим часом. Покажіть себе як професіонал і максимально серйозно поставтеся до роботи і до доручень, з якими до вас підійдуть співробітники.
12.00-13.00
Обід. Час для вас як новенького досить неоднозначний. Бути може хтось із співробітників захоче познайомитися з вами ближче або навіть запросить вас пообідати разом. Якщо така пропозиція надійде я рекомендую вам прийняти запрошення. Але ось що важливо: при спілкуванні з новими співробітниками, поки ви до них не придивилися, не варто розповідати їм всю свою біографію і виливати всю душу. Дайте їм трохи більше інформації, ніж ви дали начальнику на співбесіді. Якщо розкритися повністю першому зустрічному новому співробітнику - є ймовірність що вже через пару днів про вас можуть піти чутки або ваше життя може стати предметом обговорення за обідом цілого відділу.

Ось що ще важливо: якщо обідати в компанії, в якій ви працюєте прийнято в офісі або в спеціалізованій їдальні на території офісу - це особлива небезпека. Не звертайте уваги на те, що навколо хтось шушукається або киває в вашу сторону - повірте це нормально. Згадайте себе в шкільні роки, коли в ваш клас приходив новий учень або учениця. Це абсолютно нормальне явище і нічого абсолютно страшного тут немає.

Порада № 3
Будьте готові до того, що вас будуть розглядати. Не варто боятися шушукання за сусіднім столом або в кімнаті загального користування. Ви нова людина і точно так же як ви складаєте свою думку про співробітників, так і вони складають її про вас.

14.00-16.00
Офіс знову живе, все в роботі, все в турботах, все в своїх справах. Знову безпечний і спокійний для вас час. Займайтеся роботою і думайте тільки про неї і своїх функціональних обов'язках. В цей час всім знову плювати хто ви, звідки і чому, власне кажучи, ви дихаєте.

Порада № 4
Ідіть в роботу з головою. Намагайтеся робити все на 120%.
17.00-18.00
Кінець робочого дня. Всі вже думають про те, як приїдуть додому, побачать свого коханого або не дуже людину, пограють з дітьми, поїдять і будуть відпочивати. У цей час робота в голові співробітників займає 20%, а думки про своє 80%. Для вас знову-таки небезпеки ніякої немає.
Буде добре, якщо з кимось із співробітників вам буде по дорозі додому. В дорозі ви зможете розпитати детальніше про компанію і про те як влаштована внутрішня робота. Не будьте занадто нав'язливі в розпитах, інакше можете уславитися пронирливою і досить слизькою особистістю.

Порада № 5
В кінці робочого дня ви повинні виглядати «бодрячком» і всім своїм виглядом показувати як вам все подобається. При можливості поговоріть з кимось по дорозі додому це дасть вам можливість дізнатися більше про компанію зсередини.
Важливо пам'ятати, що будь-який колектив - це щось живе і постійно змінююче. Якщо вам вдасться спрацюватися і увійти в колію - ваша робота приноситиме вам не тільки доход, але ще й задоволення від проведеного на ній часу.


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як і у кого просити гроші в борг?

Як і у кого просити гроші в борг?

Ах, жінки, жінки ... Ми романтичні, емоційні, мінливі ... А...

Як стати копірайтером?

Як стати копірайтером?

Всі, напевно, приблизно розуміють, як стати лікарем, вчителем, бухгалтером або...

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Новий портал допоможе знайти роботу в Польщі

Зміна країни проживання – це важке рішення, яке пов’язане з...

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Економічна експертиза відноситься до некриміналістичних і, на відміну від бухгалтерської,...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...