Ефективність робочого дня. Тайм-менеджмент?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Тайм-менеджмент?Людям зібраним, любителям розкладати все по поличках і планувати життя на багато років вперед часто здається, що питання «тайм - менеджменту» їх зовсім не стосуються. Але в кожної впевненої в собі людини, життя, як правило, перевіряє і змушує переглядати вже затверджений план дій і взагалі зупинитися, подивитися на себе з боку. Зробити переоцінку цінностей, від чогось відмовитися, до чогось привернути увагу. Подбати про себе, одним словом.

Прийоми тайм-менеджменту необхідно використовувати, щоб розпоряджатися часом більш ефективно з метою підвищення рівня своєї роботи. Природно, розмірковуючи про тайм-менеджмент в роботі, мимоволі наштовхує на думку про те, що керувати часом неможливо. Час тече повз нас, він нас не помічає, ми не управляємо часом, час управляє нами. І як би нам не хотілося його зупинити, і як би ми не старалися, щоб бажаний момент настав якомога швидше - все це не в нашій владі.

Час іде, ми змінюємося, досягаємо поставлених цілей, щодня бачимо своє відображення в дзеркалі і не помічаємо часом, як час проходить повз нас. Я не закликаю зараз дружно нам всім замислитися над філософським питанням «як далі жити?», А хочу дати кілька порад, як використовувати відведену на роботу час так, щоб бути ефективними як на роботі, так і поза нею.

Отже, переходимо від лірики до практики і починаємо новий робочий день.

Ранок. Почніть його з посмішки. Зарядіть себе на цілий день вперед. Налаштуйтеся на позитивну хвилю. Сьогодні буде чудовий день, все у вас вийде, ви все встигнете, начальник буде прихильний, питання будуть вирішуватися самі собою, робочий день пройде легко і вечір ви проведете в приємній обстановці, в такій, яка для вас буде максимально придатною в даний момент.

Іноді робота настільки нас поглинає, що дуже часто ми забуваємо про себе геть, і починаємо жити інтересами своєї роботи. Будь ласка, не забувайте про себе. Не забувайте обідати, це як мінімум, обов'язково знаходіть в своєму щільному графіку час для обіду. Знаходьте час для невеликих перерв, бажано не для перекурів, а для того, щоб відволіктися від комп'ютера, подихати свіжим повітрям, трохи розім'ятися. Якщо людина весь час чимось зайнята, їй ніколи пообідати, переключитися, відволіктися, то її працездатність знижується на 30% до обіду і на 67% до кінця робочого дня. Не займайтеся одним і тим же ділом більше, ніж півтори години.

Вмійте відволікатися, вчіться відривати голову від столу і ви заощадити дуже багато часу, який зможете витратити на більш важливі для себе справи.
Підстроюєтеся під ситуацію, навчіться підлаштовувати ситуацію. Погодьтеся, бувають моменти, коли нам щось потрібно зробити, а «руки ніяк не доходять», а поки збиралися, виявилося, що робити вже й не потрібно. Я дуже люблю такі ситуації, але тільки не треба зловживати цим.

Плануйте все заздалегідь. Так ви заощадите дуже багато часу. Якщо ви ввечері склали список справ на завтра, то буде набагато легше виконати все необхідне в зазначений термін. Планувати краще ввечері, бо зранку всі завдання вже розкладені по поличках і при інтенсивному графіку роботи їх легше виконувати. Планувати необхідно не більше 60% робочого часу, тому що практично завжди з'являються термінові справи, які не були заплановані і їх не можна не зробити саме сьогодні. Якщо ви розпишите весь день, а потім не встигнете зробити щось важливе, то доведеться переносити це на наступний день, в результаті до вечора не буде почуття задоволення від того, що день пройшов чудово і ви всі встигли зробити. А випробувати почуття задоволення в кінці робочого дня дуже важливо, тоді день прожитий не дарма, тоді настрій хороший, тоді попереду приємний вечір, який ви можете провести так, як вам би цього хотілося. Інакше, намагаючись переробити всі заплановані справи, які будуть перемежовуватися з незапланованими, ви втомитеся, зіпсується настрій і в гіршому випадку ви все одно не зробите все, що запланували, а людина - не робот, тому не потрібно перевантажувати себе, треба дбати і про себе , і про свою роботу, тоді процес буде максимально ефективним, як і результат.

Головне, про що потрібно пам'ятати:

1. Починати і закінчувати робочий день потрібно з радістю
2. Займатися потрібно тільки важливими справами і не робити того, що можна не робити

3. Піклуйтеся про себе і про своє здоров'я
4. Любіть свою роботу і робіть все із задоволенням

Успіху, радості, кар'єрного зростання і легкої роботи!


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати на свого господаря. Особливо часто...

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці? Хоча я і не...

Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті?

Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті?

У багатьох з нас зараз є кредитні карти того чи...

Шопінг по-українськи. Кредити

Шопінг по-українськи. Кредити

Напередодні Нового року торговельні підприємства проводять численні акції для покупців,...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...