Як отримувати задоволення від роботи?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

задоволення від роботиЧому люди, маючи цікаву роботу, яка до того ж непогано оплачується, часто відчувають розчарування? Чому, вже з понеділка ми починаємо чекати п'ятницю, і життя перетворюється на рутину? Причини можуть бути найрізноманітніші, але в будь-якому випадку, потрібно враховувати, що, якщо нецікава робота займає близько 80% вашого часу, то це цілком нормально і не є приводом для нудьги. 

А, от, якщо робота зовсім не приносить задоволення, тоді, дійсно, є привід задуматися - чи потрібна така робота. Винятком може бути лише та обставина, що ви просто втомилися і, можливо, давно не були у відпустці.

Що ж потрібно зробити для того, щоб робота приносила в життя не тільки втому, а й щось нове, цікаве?

1. Подружіться з колегами, якщо ви до сих пір не хотіли цього робити. Навіть, якщо ви не дуже товариська людина, трохи розбавити роботу невигадливою ​​бесідою із співробітниками, не завадить. Це піде обов'язково на користь і скрасить одноманітну обстановку.

2. Якщо ваш офіс виглядає безлико, в ньому багато сірих, бежевих відтінків і потворних перегородок, зробіть його більш затишним. Звичайно, вам ніхто не дозволить повністю міняти дизайн, але додати деякі нюанси можна. Наприклад, повісьте якусь картинку на стіну, яка буде радувати око. Купуйте канцелярські приналежності, які вам обов'язково повинні подобатися. Нехай вони будуть приємними і яскравими.

3. Обов'язково підтримуйте на своєму столі порядок. Це дозволить краще зосереджуватися на робочому процесі і менше відволікатися на непотрібні роздуми.

4. Змініть своє ставлення до обідньої перерви. Якщо ви раніше перекушували на ходу або маялися, не знаючи, чим зайнятися, то тепер перетворіть перерву в приємну трапезу, зробіть меню, знайдіть заклад, де буде приємно провести час в обід.

5. Якщо ви розумієте, що причина вашої постійної незадоволеності криється в самому процесі роботи, подумайте, що можна змінити. Вносьте корективи, говоріть про це з начальством, спілкуйтеся на цю тему з колегами, тільки не сидіть на місці, не перетворюйтеся в «робочу конячку». Можна придумувати якісь змагання в роботі, щоб якось її урізноманітнити з подальшим врученням призів.

6. Зверніть увагу на себе, а саме на те, як ви одягнені, як виглядаєте. А так же на те, що люди бачать у вас «в очах», подивіться на себе зі сторони, очима колег. І не забувайте, що цінують скрізь людей життєрадісних і доброзичливих. А ті, хто розпускає плітки і лихословить, ніколи не буде у виграшному становищі. Не будьте відстороненими, цим ви тільки відштовхне своїх колег. Звичайно, не можна довіряти всім, але і не довіряти, не має сенсу, інакше, ви будете себе почувати постійно насторожено і не затишно.

7. Вмійте відволікатися від роботи. Трудоголіки частіше впадають в депресію саме від того, що зосереджені тільки на роботі. Потрібно навчитися ставити межі між роботою, обов'язками і відпочинком. Якщо у вас вихідний, проведіть його зі своїми близькими і віддавайтеся повноцінному відпочинку.

8. І, що, мабуть, найголовніше: треба навчитися в роботі, як і в усьому іншому, акцентуватися на позитивних сторонах. Психологи рекомендують скласти список аргументів, які підтверджують, що ця робота вам дійсно потрібна. Як тільки ви дійсно навчитеся ставитися до роботи позитивно, вона відповість вам таким же позитивом. Успіхів у роботі досягає той, хто отримує справжню насолоду від всього процесу праці. Є чудовий вислів, яке говорить про те, що справжнє щастя відчуває саме той, хто радіє, коли йде на роботу і тоді, коли повертається додому.

9. Не потрібно боятися робити на роботі помилки. Всі люди помиляються, є таке поняття, як «людський фактор», який багато що пояснює. Будь-яку помилку завжди можна виправити, або спокутувати. Звичайно, безпечніше вчитися на чужих помилках, але, саме свої помилки є найкращими вчителями в житті.

Якщо ж всі вищеперелічені пункти вам не допомогли і ви, випробувавши всі можливі способи, все-таки не відчуваєте від своєї роботи задоволення, значить, вам дійсно слід подумати про те, щоб її поміняти. Може бути, ви займаєтеся не своєю справою, і ще не пізно змінити спрямованість своєї трудової діяльності. А, може, вас не влаштовує зарплата або атмосфера в колективі. У будь-якому випадку, якщо ви відчули, що тільки зміна роботи врятує вас від стану незадоволеності і зневіри, тоді сміливо приймайте рішення і звільняйтеся.

Зміна роботи, колективу має свої плюси, це не тільки відчуття новизни, а й просто новий виток у житті, який може принести нові цікаві знайомства і мети в житті. Тільки починаючи нову трудову діяльність, не забувайте про перераховані вище пункти і не наступайте на старі «граблі». Пам'ятайте, що робота - це та частина вашого життя, яка повинна приносити не тільки втому і матеріальну винагороду, а й душевне задоволення.


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці? Хоча я і не...

Як швидко вивчити іноземну мову й створити враження, що знаємо її добре?

Як швидко вивчити іноземну мову й створити враження, що знаємо…

Тепер обговоримо, як при розмові іноземною мовою справити на співрозмовника...

Як написати дисертацію

Як написати дисертацію

Довгоочікуване літо - це радість і очікування сонячної погоди, купання,...

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати на свого господаря. Особливо часто...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...