Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як заробляти в дектеріЯк заробляти, сидячи в декретній відпустці? Хоча я і не є прихильницею того, щоб жінка відразу після пологів починала працювати, але життя є життя і для когось це може бути єдиним засобом до існування.
Звичайно, якщо у вас є хоч маленька можливість повністю присвятити себе дитині - краще зробіть це. Адже маленький чоловічок так швидко стає дорослим, і ви будете потім шкодувати, що за роботою не побачили першої усмішки, першого кроку, а перше слово було сказано не при вас ...

Як варіант, можна працювати поки малюк спить, адже в перші місяці життя здорова дитина спить досить довго. Вам потрібна така робота, щоб ви могли весь час перебувати вдома. Сьогодні в Інтернеті досить багато порад, як заробляти, сидячи в декретній відпустці. Що пропонують найчастіше? Писати тексти.

Чомусь багатьом здається, що писати тексти - досить просто. Просто писати тексти по 5 копійок. Замовники теж розуміють, за який текст вони готові платити хороші гроші, а який і безкоштовно б не взяли. Нещодавно мені попався дивовижний текст. Замовник дав мені ссилочку на те, які тексти йому пишуть, «причому за сущі копійки» ...

А текст був такий: «Наші труни - найкращі труни в світі. Ми робимо все можливе, щоб ви і ваші родичі ще довго були задоволені після вашого відходу з життя ». Якщо ці рядки викликали у вас усмішку, значить, ви можете спробувати писати тексти. Якщо ж в даних фразах вас нічого не збентежило - шукайте собі інше заняття.

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці і роблячи те, що вам подобається? І взагалі, чи можливо таке? В Інтернеті сьогодні дуже багато можливостей для фрілансерів - людей, що знаходяться на «вільних хлібах». Когось звільнили, хтось пішов сам, але всіх їх об'єднує одне - бажання бути незалежним і в той же час потрібним людям. Вільний графік - те головне, навіщо люди приходять на фріланс. А чи так це насправді, вільний чи у них графік?

На перший погляд - так. Ми самі вибираємо собі замовлення. Можемо взяти замовлення, можемо відмовитися. Проте кожен фрілансер розуміє, що якщо він сьогодні відмовиться від виконання завдання, завтра не впорається, післязавтра не встигне, то він втратить свою клієнтуру. Ось тому мій чоловік їде на роботу, я вже в своєму «офісі», він повертається з роботи, а я ще в «офісі».

Ви вмієте добре шити? Запропонуйте свої послуги сусідам. Навряд чи хтось захоче за ті ж гроші, що і в ательє (або трохи менші) отримати якісну роботу, не виходячи з дому. Раджу попередньо дізнатися розцінки найближчого ательє і поставити свої трохи нижче.

Ви любите дітей? Розкажіть матусям, які гуляють з вами на дитячому майданчику, що готові пару годин посидіти з їх малюками. Я впевнена, що знайдуться ті, кому зрідка потрібно ваша допомога. Не всі ж живуть з непрацюючими бабусями.

Ви вмієте красиво малювати і не знаєте, де застосувати свій талант? Відкрийте в Інтернеті сайти з пропозиціями віддаленої роботи. Подивіться, які завдання пропонуються тими, хто вміє малювати. Можливо, вам доведеться ознайомитися з якимись спеціальними програмами, а може бути, і досконало оволодіти цим матеріалом. Повірте, якщо вас цікавить, як заробляти, сидячи в декретній відпустці, вам доведеться вчитися. Неможливо заробляти хороші гроші, не вдосконалюючи своїх знань і навичок. І той, хто скаже, що можна просто прийти з нізвідки і не прикладаючи особливих зусиль заробляти, в корені не правий.

Щоб мати пристойний дохід треба наполегливо працювати, викладаючись з останніх сил. За місяць-другий віддаленої роботи навряд чи можна зробити собі ім'я. Будьте готові до невдач і розчарувань. І якщо ви будете наполегливо працювати в якомусь одному напрямку, то, можливо, після декрету вам виходити на «стару» роботу не захочеться.


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як переконати кого завгодно, або техніка ведення переговорів

Як переконати кого завгодно, або техніка ведення переговорів

Уміння вести переговори - одна з головних навичок у сучасному...

Як досягти фінансової свободи?

Як досягти фінансової свободи?

Стати багатим зовсім нескладно, для цього потрібно всього лише інвестувати...

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати на свого господаря. Особливо часто...

Що спільного між бізнесом і порами року?

Що спільного між бізнесом і порами року?

Як співається у пісні: «У природи немає поганої погоди». Як...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

10 міфів про те, як правильно ви…

10 міфів про те, як правильно вибрати професію

Ви думаєте, що знаєте все...

Як заробляти, сидячи в декретній…

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...