Скільки грошей вам потрібно для виходу на пенсію...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Скільки грошей вам потрібно для виходу на пенсію...Багато дорослих американці мають не надто адекватні заощадження, які не відповідають їхнім потенційним потребам на роки виходу у відставку, і їх плани по накопиченню грошей далеко не завжди відповідають реаліям. У багатьох «на руках повно грошей» тільки до тих пір, поки вони не зіткнуться зі стандартними щомісячними витратами. 

Таким поняттям, як «збирати на пенсію», в даний час зацікавилися і багато молодих людей в Україні. Тому, давайте розберемося, як грамотно розрахувати обсяг коштів, який знадобиться вам для спокійного відходу з роботи. Насправді, вам може знадобитися менше коштів, ніж ви думали, і які витрачали в минулі роки.

1. Вирішіть, коли ви плануєте піти у відставку. Деякі працюють до 70-ти років, не тільки через нестачу грошей, а просто тому, що люблять свою справу або їм нічим зайнятися без роботи. Інші «зупиняються» в 55 або й раніше. Якщо ви любите роботу і вважаєте за краще залишатися активними, можливо ви захочете попрацювати довше. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, які ускладнять для вас можливість бути присутнім на роботі кожен день по 8 годин, можливо, ви захочете вийти у відставку як можна раніше.

2. Прорахуйте вперед ваш ймовірний дохід від усіх джерел після виходу на пенсію, коли гроші з них почнуть надходити. Це може бути пенсії, легкий підробіток, хобі, вкладення в цінні папери, здача квартири / кімнати в оренду, допомогу від дітей, і т. д. Все буде залежати від того, як довго ви плануєте працювати, і скільки ви плануєте вкладати в можливі фонди , які почнуть виплачувати вам гроші після відставки.

3. Дослідіть ваш поточний місячний бюджет, потім прорахуйте витрати, які, найімовірніше, відпадуть, коли ви вийдете на пенсію. Витрати, які ви можете очікувати втратити після вікової відставки, можуть скласти від 40 до 60% вашого поточного бюджету. Наприклад, ви можете до пенсійного віку вже виплатити іпотеку та інші великі позики, або, можливо, вам вже не доведеться платити за знімання квартири, або ви можете вирішити продати велику квартиру і купити дешевшу, плюс, зменшаться кошти на щомісячні комунальні платежі. Можливо, до того часу, ви вже оплатите повністю ваш автомобіль, і ви не плануєте замінити його новою моделлю. Подумайте про те, що під час відставки вам не знадобиться стільки ультрамодного / офісного одягу, дорогої і різноманітної косметики (якщо ви - жінка), найімовірніше, ви сядете на певну дієту (що може як знизити, так і збільшити витрати), ви не будете ходити на дорогі великі заходи, в тренажерний зал, і, можливо, навіть в ресторани. І т. д.

4. Додайте до вашого передбачуваного бюджету будь-які нові витрати, яких ви можете очікувати з віком. Наприклад, якщо ви не будете купувати нову машину, подумайте про те, що збільшаться витрати на ремонт та підтримання залізного друга на ходу. Пам'ятайте, що пільгові ціни і безкоштовні медичні препарати для пенсіонерів, швидше за все, не покриють навіть і половини ваших потенційних витрат. Тут краще припустити максимальні витрати, а потім їх подвоїти! Існує так само приватне платне медичне обслуговування для літніх, яке не має відношення до держави. Їх розцінки допоможуть вам розрахувати потенційні витрати, а так само, можливо, ви вирішите проплатити щось подібне для себе на майбутнє - чи щомісячно оплачувати страхування життя на старість. Врахуйте також, що, навіть одноразово виплативши подібне платне медобслуговування, вам, найімовірніше, все одно доведеться щомісяця вносити якісь кошти, і багато аналізів, і частина послуг з госпіталізації тут оплачуються окремо, як і медикаменти.

5. Прорахуйте різницю між тим, скільки ви найімовірніше будете витрачати на місяць в літньому віці і тим, що ви будете отримувати від держави. В ідеалі ваш дохід дорівнюватиме вашим витрат, або буде трохи їх перевищувати. Якщо спостерігається дефіцит засобів, вам доведеться накопичити цю різницю перед тим, як йти у відставку.

6. Оцініть, що вам потрібно, щоб покрити нестачу коштів, якщо таке передбачається. Якщо, за оцінками, вам буде не вистачати близько 500 у. е. кожен місяць, це вийде 6000 за кожен рік. Помножте щорічний дефіцит на кількість років, які ви плануєте прожити у відставці на заощадження і додатковий дохід. Згідно з даними Банку Америки (Bank of America), середня тривалість життя становить 82 роки. Якщо ви вийдете на пенсію в 65, і якщо проживете до 82, вам потрібно покрити дефіцит за 17 років відставки. Це виходить 102 000 доларів. Вам потрібно або заощадити ці гроші, або, приміром, придбати нерухомість, що в майбутньому - при здачі - буде щомісяця покривати залишок бюджету.

І вищеописане йде тільки для скромної старості. А багато з нас мріють помандрувати в старості «як американці», або, хоча б їздити в будинку відпочинку / санаторії, і купувати онукам хороші подарунки. Тому, рахуйте все ретельно.


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як оформити грошову позику не виходячи з дому

Як оформити грошову позику не виходячи з дому

Як же взяти позику не выходитя з дому.Відсутність вільного часу...

Як стати організатором спільних покупок?

Як стати організатором спільних покупок?

Спільні покупки або скорочено СП - словосполучення, що стало дуже...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої теми, давайте згадаємо, як ми...

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати на свого господаря. Особливо часто...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...