Як знайти роботу своєї мрії?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як знайти роботу своєї мрії?Коли ми були маленькими, то мріяли стати космонавтами, мандрівниками, розбійниками, всесвітньо відомими співачками-танцівницями. Але роки минули, життя стало серйозніше, і більшість відмовилася від своїх дитячих мрій, особливо якщо вони ніяким чином не співвідносилися з вашими талантами.

Ми позакінчували школи, інститути, обзавелися сім'ями, які потрібно забезпечувати, і стали сприймати роботу виключно як спосіб для заробляння грошей. Здебільшого нам особисто спосіб цей нецікавий, нудний і не приносить нічого, крім стабільного доходу. І, скоріше за все, у нас навіть немає часу, та й бажання задуматися, чому ми займаємося нелюбимою справою, витрачаємо 50% свого життєвого часу на своєрідну каторгу.

Безумовно, є поняття боргу. Ми повинні виправдовувати надії батьків, ми повинні утримувати сім'ю. Робота облагороджує людину. Але є робота як така, а є улюблена справа. Коли ми займаємося улюбленою справою, вона у нас виходить добре. А головне - приносить почуття задоволення і дарує відчуття повноти життя. Чомусь так сталося, що ми в якийсь момент перестали ототожнювати поняття улюбленої справи і роботи. Тих же, кому вдалося поєднати два в одному, та ще примудритися на цьому непогано заробити, ми називаємо щасливчиками і вважаємо, що таких у світі одиниці.

Кожен з нас унікальний, талановитий і розбирається в чомусь краще за інших. Але життя часто ставить перед нами перешкоди, які ми чомусь не намагаємося (а якщо й намагаємося, то не дуже сильно) подолати. І сумно приймаємо найпростішу позицію - стаємо, як усі, йдемо на ту роботу, яку здатна виконати середньостатистична людина, і отримуємо за неї середньостатистичну платню. А потім, через багато років, озираємося назад і з сумом розуміємо, що витратили час зовсім не на те, і що той самий зародок нашого таланту так і залишився зародком.

Насправді є кілька нескладних способів, які допоможуть будь-якій людині визначитися, і з раннього свідомого віку йти до своєї мети і займатися улюбленою справою .

По-перше, нікого не слухайте. Це ваше життя, і ви маєте право самі приймати рішення. Потрібна порада - радьтеся. Але не дозволяйте нікому нав'язувати вам, що і як ви повинні робити. Така, здавалось б, банальна порада. А ви задумайтеся - хто вибирав вам інститут? З яких причин ви вибрали свою професію? Безумовно, є ті, хто змолоду знав, чого хоче, і йшов до своєї мети, не залежачи від оточуючих. Але таких людей вкрай мало. Більшість з нас елементарно ліниві і занадто консервативні, щоб виявляти наполегливість, непохитність і нести в собі ту іскру бажання, яка потім розгорається в полум'я. Звідси випливає друга порада.

Будьте наполегливі у своїх намірах. Не на словах, а на ділі. Як сказав Джон Максвелл, "дисципліна - це рішення робити те, чого дуже не хочеться робити, щоб досягти того, чого дуже хочеться досягти». Будьте дисципліновані.

По-третє, вмійте слухати себе. Відокремлювати нав'язану, скопійовану, засвояну у інших від своєї внутрішньої, істинної вашої думки, бажання, прагнення. Ви цього хочете тому, що це модно, привертає увагу, ексцентрично та інше, або тому, що це приносить вам задоволення, вам це цікаво, у вас це виходить краще за інших, і ви готові зростати і розвиватися?

По-четверте, вмійте бути комунікабельними і здатними завести дружбу з будь-якою людиною, тому що у вільному плаванні ніколи не знаєш, який з маяків тобі допоможе. Якщо ви хочете займатися дійсно улюбленою вами справою, але серед ваших знайомих немає нікого, хто міг би вам про це розповісти, навчити, дати шанс себе спробувати, потрібно бути готовим самому шукати таких людей. Продумайте, чим ви можете бути їм цікаві, корисні, приємні.

По-п'яте, пам'ятайте - всі хороші місця під сонцем розбираються швидко, а якщо ви хочете в своїй справі досягти успіху, то потрібно завжди бути готовим до конкуренції, чесної боротьби і непростим випробуванням.

І, нарешті, по-шосте, ніколи не опускайте руки. Вірити в себе просто необхідно, адже якщо ви самі в себе не здатні повірити, як же тоді інші повірять у вас? Вірте в свої сили, у свій талант, вірте в свою мрію, і тоді успіх не пройде вас стороною.

Пам'ятайте - життя дається один раз, і непробачно занапастити свої таланти і здібності. Як сказав Малькольм Форбс, американський газетний магнат, «найбільшу помилку в житті люди роблять, коли вони не намагаються заробляти на життя тим, що їм найбільше подобається».


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий інвестиційний фонд) - це, в...

Поради для новачків у бізнесі

Поради для новачків у бізнесі

Вирішивши відкрити свою справу, люди стикаються з першим питанням, в...

Чи варто підробляти підліткам?

Чи варто підробляти підліткам?

Сьогодні все більше підлітків йдуть підробляти. Найчастіше це, звичайно, відбувається...

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці?

Як заробляти, сидячи в декретній відпустці? Хоча я і не...

Переглянути коментарі:  
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#1 Христина » 23.11.2016, 13:49

Відповідь на це запитання можна знайти на сторінках №11 журналу "Експеримент" :)
0 +−

Христина

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

10 міфів про те, як правильно ви…

10 міфів про те, як правильно вибрати професію

Ви думаєте, що знаєте все...