Як написати дисертацію

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (1 Голос)
написати дисертаціюДовгоочікуване літо - це радість і очікування сонячної погоди, купання, активного відпочинку і просто хорошого проведення часу на відкритому повітрі. Влітку завжди виникає лише одне бажання - радіти життю і не думати про свої проблеми, роботи і справах. Дуже важко змусити себе йти не на пляж, в офіс або готуватися до іспитів. Але робота і навчання не залежать від часу року, і нам доводитися робити важливі речі і влітку теж. Дана стаття буде присвячена основним закономірностями написання дисертацію за літні місяці.

По-перше, ви повинні дати собі установку, що часу не так багато, і незважаючи на навколишні літні спокуси, ви повинні встановити собі чіткий режим роботи. Працювати бажано щодня, тому що, якщо ви дасте собі вихідний, то можна дуже швидко розслабитись, і потім буде дуже важко знову зібратися і продовжити писати дисертацію. Тому, щодня відводите час для своєї наукової праці, наприклад, година зранку або година ввечері перед сном. Щоб встигнути написати дисертацію за літо, ви повинні вміло підлаштуватися під свій основний графік. До речі, вам можуть написать диссертацию на заказ, наприклад компанія all5, вибирати вам. Якщо ви працюєте, відвідуєте курси, то швидше за все, денний час у вас буде зайнятий, тому дисертацію краще писати рано вранці або пізно ввечері. Вночі працювати не рекомендується, так як у вас повинен бути повноцінний відпочинок і сон. Занадто напружений графік роботи може знизити вашу уважність, посидючість і привести до помилок і недоліків в написанні дисертації.

По-друге, необхідно позбутися від зовнішніх спокус, які можуть відсунути вашу роботу над науковою працею: не виходьте в соціальні мережі, не дзвоніть друзям, що перебувають у відпустці, не вмикайте телевізор. Якщо вас запросили на День народження друга, то на святі відмовтеся від алкоголю, інакше він може вивести вас із робочого ладу на 1-2 дні. Влітку необхідно бути по-максимуму замотивованим і цілеспрямованим. Частіше повторюйте про себе, що відмовляючи собі в цьому році в літніх розвагах, ви з лишком все окупите в наступному році. Знайдіть собі приклад для наслідування, успіхи і досягнення авторитетної людини повинні стати стимулом для активної роботи, навіть влітку.

Приступивши до роботи, візьміть собі за правило не робити перерв і перекурів, поки не закінчите розпочату главу. Залежно від того, яка тема і обсяг дисертації, вам необхідно розпланувати роботу так, щоб за три місяці довести її до пуття. Перший місяць присвятіть збору матеріалу і його вивчення, другий місяць самій роботі, а останній місяць літа піде у вас на коригування своєї наукової праці. Не поспішайте написати дисертацію в більш короткий термін. Квапливість у роботі може призвести до типових помилок: дублювання інформації, частим повторам, друкарська помилка. Намагайтеся контролювати обсяг роботи вже на перших етапах, орієнтуватися в тому, що вже зроблено і скільки ще потрібно написати. Орієнтуватися можна на стандартний обсяг дисертації: вступ - близько п'яти сторінок, огляд літератури - приблизно 20-25 сторінок, методи - 15 сторінок, результати та обговорення - не менше ста сторінок. Разом: стандартний об'єм кандидатської дисертації близько 150 сторінок.

Робота над дисертацією повинна бути послідовною, тому складання плану роботи необхідно. Завдяки чіткій картині, як і що має бути відображено в науковій роботі, ви будете знати, як ваша дисертація повинна виглядати в кінцевому результаті. З найперших дняв роботи у Вас повинна бути зрозуміла і логічно обгрунтована структура створення дисертації. Пам'ятайте, що влітку ви повинні проявити максимум витримки і сили волі, дотримуватися щоденну годинну норму роботи і не відхилятися від встановленого графіка!

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Оформляємо візитку по фен-шуй

Оформляємо візитку по фен-шуй

Багато людей намагаються жити, використовуючи правила фен-шуй. Оформлення візитки з...

Як знайти роботу своєї мрії?

Як знайти роботу своєї мрії?

Коли ми були маленькими, то мріяли стати космонавтами, мандрівниками, розбійниками,...

Чи потрібна вам кредитна карта?

Чи потрібна вам кредитна карта?

Все хороше приходить до нас із заходу. Винятком не стали...

Як швидко вивчити іноземну мову?

Як швидко вивчити іноземну мову?

Напевно, скажу банальність, але в наші дні знати хоча б...

Переглянути коментарі:  
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#1 БогданPanchuk » 11.08.2018, 19:23

Дякую, за гарні поради, сідаю писати.
https://panguitar.blogspot.com/
0 +−

БогданPanchuk

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Що вибрати початківцю інвестору …

Що вибрати початківцю інвестору - ПІФи або акції?

Відповідь проста - ПІФ (пайовий...

Як отримувати задоволення від ро…

Як отримувати задоволення від роботи?

Чому люди, маючи цікаву роботу,...