Як отримати кредит безробітному

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
отримати кредит безробітномуДля того, щоб отримати грошову позику потенційному позичальникові необхідно заповнити анкету, де крім різних пунктів про особисті дані позичальника, необхідно буде вказати місце роботи і рівень доходу. Видача кредитів безробітним відбувається не так вже й часто. Все залежить від платоспроможності потенційного позичальника. Виходить, що отримати грошову позику безробітному дуже складно, але все-таки можна.
Грошові позики, які доступні безробітному

З точки зору юристів, безробітний - це та людина, яка не має постійного місця роботи і не влаштований офіційно. Приміром, безробітними вважаються навіть ті, у яких є постійний дохід, але от документа, який підтверджує факт працевлаштування немає (договору або трудової книжки).

Як пише http://krednal.ru/, у зв'язку з жорсткістю умов, між багатьма фінансовими компаніями сформувалася конкуренція, з цієї причини кредитори змушені розглядати в якості клієнтів студентів, пенсіонерів та безробітних. Людина, яка не має офіційного місця роботи отримує таку ж суму в борг, як і працюючий громадянин, тільки на інших умовах. Кредити видаються без довідки про доходи, але з підвищеною відсотковою ставкою або іншими умовами кредитування.

Найпоширенішою грошовою позикою для цієї категорії позичальників є «швидкий кредит». При оформленні такого кредиту, позичальник надає в банк мінімальний пакет документів. Найчастіше для отримання цієї грошової позики необхідно всього лише надати два документи: паспорт і другий документ, що засвідчує особу потенційного позичальника. Такими документами є: ІПН, водійське посвідчення. Підтверджувати рівень свого доходу немає ніякої необхідності. Рішення по такому кредиту приймається протягом півгодини.

Але умови такого кредиту завищені, робиться це для того, щоб кредитна компанія, що надає позику, змогла убезпечити себе від виникнення ризиків. Рівень процентної ставки по швидкому кредиту - 50%, а то і 58% річних.
Кредитний брокер допоможе отримати кредит безробітному

Існує величезна кількість сайтів та оголошень, в яких люди, які називають себе кредитними брокерами, пропонують свою допомогу в отриманні грошової позики. Брокери - це люди, які працюють в брокерських агентствах і за допомогою різних методів оцінки та «зв'язків» проводять моніторинг кредитного ринку. За підсумком моніторингу представник брокерського агентства підбирає найбільш вигідну програму кредитування для клієнта, що звернувся і надає всіляку допомогу в зборі необхідного пакету документів.

Існують і «чорні брокери», які знаючи схему отримання грошової позики, надають у кредитну організацію завідомо неправдиві відомості про потенційного позичальника. Наприклад, відомості про місце роботи, дані про рівень заробітної плати, а також про багато інших моментах, які прописуються в анкеті.

Але вартість послуг, що надаються, обходиться деколи в 10-35% від суми, яка оформляється в кредит. Вся відповідальність перед законом лягає на плечі позичальника і вся інформація буде занесена в кредитну історію позичальника.

Також слід розуміти, що звернення в таку організацію не гарантує сто відсоткового результату. Наприклад, багато позичальників стикаються з шахраями.

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як правильно надрукувати брошуру для реклами

Як правильно надрукувати брошуру для реклами

З чого починається друк брошур і каталогів? Насамперед, клієнту необхідно...

Як відкрити свій бізнес

Як відкрити свій бізнес

Перед відкриттям бізнесу перед нами з'являється маса перешкод і перешкод....

Чи потрібна вам кредитна карта?

Чи потрібна вам кредитна карта?

Все хороше приходить до нас із заходу. Винятком не стали...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться влаштовуватися на роботу - розсилати...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...