Перевезення новонародженого в автокріслі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
автокріслоВиробники дитячих автокрісел мають лінію автокрісел для новонароджених. У даному випадку нас цікавить категорія дитячих автокрісел 0 +. Вони мають кут нахилу від 45 градусів, що відповідає ортопедичному положенню. При такому положенні малюк в автокріслі буде знаходитися в напівлежачому положенні. 

Це так само, якщо б він знаходився на руках у мами. Таке положення під кутом в 45 градусів абсолютно нешкідливо для хребта немовляти. Автокрісла групи 0 + прикріплюються штатними ременями автомобіля або до спеціальних скоб ISOFix . У самому автокріслі дитину утримують внутрішні п'ятиточкові ремені. Для додаткового захисту автокрісла групи 0 + забезпечені підголовником. Це захистить голівку немовляти при фронтальному ударі автомобіля (за статистикою в 70 % аварій трапляються саме такі удари) . Наприклад, Babyshop56, пропонує різні види автокрісел, які можна переглянути на сайті http://babyshop56.com/detskie-avtokresla/avtokresla-gruppa-do-18kg.

Дітей до одного року слід перевозити спиною по ходу руху, тому в автокріслі групи 0 + передбачено саме таке розташування в салоні автомобіля. Кут нахилу автокрісла менше 30 градусів може ускладнювати дихання немовляти. При такому положенні голова дитини опускається вперед.

Занадто пологий кут нахилу автокрісла (більше 45 градусів ) не забезпечує належної безпеки при аварійній ситуації на дорозі . Найбільш оптимальним кутом нахилу для дитячого автокрісла є кут в 30-45 градусів.

Для додаткового захисту голови новонародженого уздовж тулуба дитини з двох сторін можна покласти валики з рушників . Різні подушки, які не входять в комплект з автокріслом , використовувати заборонено. Їх використання може призвести до відкиданню голови дитини вперед.

Можна зробити висновок , що автокрісло є найбільш безпечним способом перевезення новонародженої дитини в автомобілі. Люльки варто використовувати тільки в крайніх випадках, наприклад, за медичними показаннями.

До речі, цікавою буде інформація, що в таких країнах як Великобританія , Канада , Ізраїль , лікарі виписують з пологового будинку малюків тільки тоді, коли переконаються в наявності автокрісла для їх перевезення додому. Якщо в сім'ї немає автомобіля або покупка автокрісла здається вам зайвою витратою грошей, то теж можна знайти вихід. На допомогу можуть прийти служби таксі, в яких передбачені послуги транспортування пасажирів з маленькими дітьми. Обдзвоніть операторів служб таксі і підшукайте варіант, де вам можуть надати для перевезення машину з наявністю в ній дитячого автокрісла. Якщо нове автокрісло вам не по кишені, можна придбати дитяче автокрісло б / у. Після використання ви можете також продати його. І ще можна просто розпитати знайомих, може бути хтось просто позичить вам автокрісло для новонародженого на нетривалий час. Головне , постарайтеся вирішити це питання ще до появи на світ вашого малюка, адже від цього безпосередньо залежить його здоров'я і безпека!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як купити літаючу ляльку Flying Fairy?

Як купити літаючу ляльку Flying Fairy?

Кожна маленька дівчинка вірить в казки і дива. Любить дивитися...

Як перестати боятися польотів на літаку

Як перестати боятися польотів на літаку

Польоти на літаку і аерофобія, тобто коли люди бояться літати,...

Як зробити дитяче свято цікавим?

Як зробити дитяче свято цікавим?

Зробити дитяче свято, яке б запам'яталось надовго, можна різними способами....

Як безпечно орендувати квартиру

Як безпечно орендувати квартиру

Оренда житла останнім часом пов'язана з ризиком і різними неприємностями:...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...