Ідеї ​​для дитячих свят

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (1 Голос)
Ідеї ​​для дитячих святМайбутній день народження дитини може змусити похвилюватися навіть найкмітливіших батьків: клоуни, замки, поні, дитячий стіл - як все це організувати?! По-перше, заспокойтеся: ви не єдина у світі людина, яка повинна організовувати свято, - частина обов'язків делегуйте іншим людям.

Якщо у вас багато дітей, дні народження можна відзначати по черзі: спочатку влаштувати свято для одного, на наступний рік - для іншого. Наприклад, можна влаштовувати велике свято, тільки коли малюку виповнюється парна кількість років. Отже, пропонуємо деякі рекомендації з порталу http://www.b-k.com.ua/.

Але я не знаю як!

Спочатку розслабтеся, а потім вселіть собі, що день народження дитини - це не демонстрація іншим батькам своїх можливостей, адже в цьому випадку ви перестаєте робити свято для себе і починаєте робити його для інших. Не варто недооцінювати і здібності дітей: незалежно від віку вони прекрасно проведуть час навіть з мінімальною кількістю реквізиту та самою незначною участю батьків.

Чим нагодувати гостей?

Частування - невід'ємна частина будь-якої вечірки. Крім того, доведеться розраховувати і на дорослих: зазвичай з дітьми на свято приходить тато чи мама, яких теж доведеться нагодувати. Вибирайте продукти, які легко приготувати і легко прибрати. Постарайтеся догодити не тільки дітям, а й дорослим. Ви не помилитеся, зробивши акцент на дитячі страви. Не турбуйтеся, ні один батько не стане оцінювати доросле меню надто критично.

Будьте обережні з алкогольними напоями: це дитяче свято, і не буде нічого доброго, якщо поряд з збудженими дітьми будуть п'яні дорослі. Частування потрібно вибирати, виходячи з віку гостей. Зазвичай день народження - це свято живота, і нормально, що в цей день діти з'їдають більше цукру і шкідливої ​​їжі, ніж зазвичай. Врахуйте: для дитини буде набагато гірше, якщо ви забороните їй те, що можна всім іншим, і шкоди від цього буде набагато більше, ніж від зайвої з'їденої цукерки.

Не забудьте запитати батьків, яких ви запросили, чи є у дітей на що-небудь алергія. Якщо у одного з малюків, скажімо, алергія на горіхи, було б розумно взагалі уникнути їх появи на столі. Більшість сімей звертається з цим дуже обережно, і, якщо маляті не можна те, що є на загальному столі, йому, як правило, дають з собою щось, що дозволяється.

Важливо! Попкорн, горіхи і льодяники становлять небезпеку для маленьких дітей! Заздалегідь оголосіть правило: якщо дитина бере цю їжу, він з нею не бігає і не стрибає.

Ідеальна кількість гостей

З самого початку визначтеся, яке свято ви хочете організувати - велике або маленьке. Одна з ідей полягає в тому, що кількість гостей має відповідати віку дитини: наприклад, у дворічного - два гостя, і так далі. Втім, якщо ви хочете прийняти більше гостей, не відмовляйте собі в цьому. Коли діти виростають, їм буває дуже прикро, що когось з класу покликали, а його - ні. Тому іноді, щоб нікого не образити, буває простіше запросити всіх хлопців з класу. Врахуйте тільки, що такі заходи краще проводити в парку, а не вдома.

Ігри для дітей різного віку

Якщо ви заплануєте занадто багато ігор, швидше за все, ваші маленькі гості швидко втомляться. Заздалегідь придумайте правила і простежте, щоб кожен малюк зміг взяти участь. Зазвичай на святах кілька дітей, які завжди на виду, і є ті, хто перебуває на задньому плані, - останніх потрібно підбадьорити, щоб вони приєдналися до веселощів.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як позбавиться від садових і городніх шкідників

Як позбавиться від садових і городніх шкідників

Садові та городні шкідники можуть  знищити весь урожай. Запобігти цьому...

Як розпізнати жіночий характер по морозиву?

Як розпізнати жіночий характер по морозиву?

Ви можете прожити з жінкою десять, двадцять, тридцять років і...

Педикюрное кресло: удобство как ключевой фактор

Педикюрное кресло: удобство как ключевой фактор

Современный салон красоты в значительной степени – территория релаксации клиентов,...

Як правильно займатися благодійністю?

Як правильно займатися благодійністю?

Благодійний бізнес зараз активно розвивається в країнах СНД, переймаючи досвід...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...