Ідеї ​​для дитячих свят

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (1 Голос)
Ідеї ​​для дитячих святМайбутній день народження дитини може змусити похвилюватися навіть найкмітливіших батьків: клоуни, замки, поні, дитячий стіл - як все це організувати?! По-перше, заспокойтеся: ви не єдина у світі людина, яка повинна організовувати свято, - частина обов'язків делегуйте іншим людям.

Якщо у вас багато дітей, дні народження можна відзначати по черзі: спочатку влаштувати свято для одного, на наступний рік - для іншого. Наприклад, можна влаштовувати велике свято, тільки коли малюку виповнюється парна кількість років. Отже, пропонуємо деякі рекомендації з порталу http://www.b-k.com.ua/.

Але я не знаю як!

Спочатку розслабтеся, а потім вселіть собі, що день народження дитини - це не демонстрація іншим батькам своїх можливостей, адже в цьому випадку ви перестаєте робити свято для себе і починаєте робити його для інших. Не варто недооцінювати і здібності дітей: незалежно від віку вони прекрасно проведуть час навіть з мінімальною кількістю реквізиту та самою незначною участю батьків.

Чим нагодувати гостей?

Частування - невід'ємна частина будь-якої вечірки. Крім того, доведеться розраховувати і на дорослих: зазвичай з дітьми на свято приходить тато чи мама, яких теж доведеться нагодувати. Вибирайте продукти, які легко приготувати і легко прибрати. Постарайтеся догодити не тільки дітям, а й дорослим. Ви не помилитеся, зробивши акцент на дитячі страви. Не турбуйтеся, ні один батько не стане оцінювати доросле меню надто критично.

Будьте обережні з алкогольними напоями: це дитяче свято, і не буде нічого доброго, якщо поряд з збудженими дітьми будуть п'яні дорослі. Частування потрібно вибирати, виходячи з віку гостей. Зазвичай день народження - це свято живота, і нормально, що в цей день діти з'їдають більше цукру і шкідливої ​​їжі, ніж зазвичай. Врахуйте: для дитини буде набагато гірше, якщо ви забороните їй те, що можна всім іншим, і шкоди від цього буде набагато більше, ніж від зайвої з'їденої цукерки.

Не забудьте запитати батьків, яких ви запросили, чи є у дітей на що-небудь алергія. Якщо у одного з малюків, скажімо, алергія на горіхи, було б розумно взагалі уникнути їх появи на столі. Більшість сімей звертається з цим дуже обережно, і, якщо маляті не можна те, що є на загальному столі, йому, як правило, дають з собою щось, що дозволяється.

Важливо! Попкорн, горіхи і льодяники становлять небезпеку для маленьких дітей! Заздалегідь оголосіть правило: якщо дитина бере цю їжу, він з нею не бігає і не стрибає.

Ідеальна кількість гостей

З самого початку визначтеся, яке свято ви хочете організувати - велике або маленьке. Одна з ідей полягає в тому, що кількість гостей має відповідати віку дитини: наприклад, у дворічного - два гостя, і так далі. Втім, якщо ви хочете прийняти більше гостей, не відмовляйте собі в цьому. Коли діти виростають, їм буває дуже прикро, що когось з класу покликали, а його - ні. Тому іноді, щоб нікого не образити, буває простіше запросити всіх хлопців з класу. Врахуйте тільки, що такі заходи краще проводити в парку, а не вдома.

Ігри для дітей різного віку

Якщо ви заплануєте занадто багато ігор, швидше за все, ваші маленькі гості швидко втомляться. Заздалегідь придумайте правила і простежте, щоб кожен малюк зміг взяти участь. Зазвичай на святах кілька дітей, які завжди на виду, і є ті, хто перебуває на задньому плані, - останніх потрібно підбадьорити, щоб вони приєдналися до веселощів.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Які межі людських можливостей? Рекорди людей.

Які межі людських можливостей? Рекорди людей.

Швидкість бігу. Усейн Болт (Ямайка) - володар світового рекорду в...

Как прокачать буль: современные напасы для самодельных девайсов

Как прокачать буль: современные напасы для самодельных девайсов

Удивительное рядом: в век электрокаров и смартфонов кто-то все еще...

Проблема переробки побутових відходів

Проблема переробки побутових відходів

Проблема переробки побутового сміття з кожним роком стає все більш...

На що ловити рибу?

На що ловити рибу?

На що ловити рибу? Саме таке питання ви і поставите...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...