Як стати справжньою стервою: поради для дівчат

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 (1 Голос)
Як стати справжньою стервоюЦі дівчата владні й жорстокі, неприступні і загадкові, роблять те, що хочуть і не піклуються про те, що думає про них натовп. Про них кажуть «ну і стерво!». Чоловіки до таких жінок ставляться напрочуд дивно - вони їх ... люблять. Тому багато дівчат схильні до того, щоб, ставши справжнім стервом, підкорювати чоловічі серця. Хто вони такі - справжні стерви? 

Представниць цього виду частенько ненавидять, а чоловіки вважають таку жінку суцільною загадкою. І ця загадковість їх дуже приваблює. Стерви, за визначенням, самодостатні і успішні, матеріально забезпечені. Такі жінки відмінно вміють домагатися бажаного і досягати поставлених перед собою цілей. Така самодисципліна привчає їх до того, щоб завжди виглядати краще за всіх. Тому вони ретельно доглядають за собою, стежать за своїм здоров'ям і фігурою. Справжня стерво точно знає, як управляти чоловіком. У цьому їй допомагає відмінне знання чоловічої психології і досконало освоєні навички флірту. Хтось може вважати стерву нахабнуватою і хамуватою - що ж, іноді вона буває і така. Але у неї багато різних іпостасей, які рівною мірою допомагають їй вити мотузки з чоловіків. А ось як плаче стерво - це видовище, якого ви не побачите ніколи.

Стерві глибоко байдужа громадська думка, так як вона вважає себе вище натовпу. Втім, серед інших жінок ви її можете виділити не відразу - стерви розумні і інтелігентні. Стерво, як ніхто інший, зосереджена на собі, на своїх мріях і планах, які неодмінно будуть реалізовані.

Чому чоловіки люблять стерв?
Ми намалювали портрет холоднокровної егоїстки, яка твердо знає, чого вона хоче від життя. Так чому ж такий типаж приваблює чоловіків? Чому вони охоче готові проводити час зі стервом? Вище вже згадувалося про те, що від середньостатистичної жінки володарка стервозного характеру відрізняється радикально. З нею ніколи не знаєш чого чекати. Вона здатна внести в життя чоловіка цілий феєрверк вражень. Це стерво готова влаштувати йому чудово незвичайний секс, нагадавши партнеру про давно забуту пристрасть. А ще вона здатна спустити всі свої гроші на запаморочливий комплект нижньої білизни, чого середньостатистична жінка, яка змушена годувати чоловіка і дітей, собі навряд чи дозволить. Так і виходить, що тягне представників сильної половини людства до тієї, яка здатна на такі неординарні вчинки. І, звичайно ж, жоден чоловік не відмовить собі в задоволенні мати жінку карколомної краси.

А ще стерво - відмінний партнер в справах. Її розважливий розум і холоднокровність допомагають швидко обійти всіх конкурентів. А жіноча чарівність і заборонені для чоловіків прийоми незмінно призводять до мети. Стерво не тримають тих, з ким буває нудно. Вони не бувають в депресії, не вередують і ніколи ні про що не просять. Вони з посмішкою на обличчі проходять повз чоловіка, зачаровуючи його і примушуючи нервувати від своєї неприступності. Мало хто витримає конкуренцію з такою жінкою. А тому чоловіки обрали свій спосіб боротьби зі стервами - любити їх і намагатися бути щасливими поруч із ними. Інакше доведеться розписатися у власній слабкості.

Поради для дівчат: як стати успішною стервою 

Виходячи з вищесказаного, немає нічого дивного в тому, що дівчата так прагнуть дізнатися як же стати стервом. Що ж, дамо їм кілька корисних порад. Справжня жінка-хижачка буде фліртувати постійно. Дозвольте чоловікам завойовувати вас. Фліртуйте, заводячи нові знайомства, або зі старими друзями. Не забувайте час від часу демонструвати чоловікові, якому ви подобаєтеся, що йому є з ким змагатися. Хочете стати стервою - перегляньте свою поведінку. Вам потрібно стати холодною та стриманою. Бурхливий прояв емоцій, танення від одного тільки погляду чоловіка - це тепер не для вас. Навчіться говорити «ні». Не варто відразу погоджуватися на зустріч з шанувальником, тримайте його в тонусі, відмовляючи під приводом «термінових справ». Ви - незалежна, і повинні робити те, що хочете. Будьте загадковою, здійснюйте непередбачувані нелогічні вчинки - зберігайте інтригу. Чоловіки будуть ламати голову і спробують вас «розгадати». А вам адже саме цього і треба? ..

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Багато хто з нас живе у великих містах - мегаполісах....

Що дивитись влітку 2014?

Що дивитись влітку 2014?

Як правило, всі новинки кіно стартують восени, а влітку вибір...

Як дізнатися, що прийшла пора міняти вікна?

Як дізнатися, що прийшла пора міняти вікна?

Звичні дерев'яні рами подобаються багатьом – вже хоча б тим,...

Сонячні батареї для дому: плюси і мінуси

Сонячні батареї для дому: плюси і мінуси

Сонячні батареї мають відносно невеликий ККД в порівнянні з іншими...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...