Коли виходити заміж, кому вирішувати?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Коли виходити заміжЧи доводилося вам чути на свою адресу подібну промову: «пора вже і про заміжжя подумати» або ще краще «подумай про заміжжя, дорога, хороший товар довго на полицях не лежить. А не свіже - нікому не потрібно ». Нічого дурнішого не чула! І все ж приходить на розум, що хіба у жінки є якийсь термін придатності? Якщо так, то куди в таких випадках звертаються щоб його продовжити? 

З якоїсь дивної причини на більшій частині пострадянського простору вважається, що раз жінка не встигла «сходити» заміж до тридцятиліття - все, життя пройшло даремно і бути їй старою дівою навіки. Співчутливі погляди від рідних і старання заміжніх подруг знайти гідну пару, знайомлячи з друзями чоловіка, розповідати про принади сімейного життя і натякати на те, що час-то йде. До речі, про весільну церемонію.

А батьки? Вони ненароком, кожен день, дивлячись на чужих малюків, нарікають: «коли ж ми будемо няньчити своїх онуків?». Так, і друзям втомилися пояснювати, чому - це їхня дочка все ще незаміжня, пора б уже. Але виходити заміж на радість родичам або на зло подругам не кращий варіант!

Що значить «пора заміж»? Не нам чи вирішувати з ким і коли?! Адже, на нас лежить відповідальність за вибір. Справа ж не тільки в тому, щоб кільце було надіто на безіменний пальчик, а в паспорті стояв штамп і нове прізвище ... Заміжжя має відбуватися за велінням серця, коли ти відчуваєш, що готова до цього, без будь-якого тиску чи примусу з боку рідних або громадськості. Адже вибір коханої людини, чоловіка - це не вибір чергового наряду на один сезон. Набридло - викинула. А на довге і щасливе життя.
Далеко не всі жінки в наш час думають тільки про одруження, натираючи ніжки в гонитві за потенційним нареченим. Жінки стають самостійними і незалежними, вони добре знають, чого хочуть, а ще краще чого не хочуть. Адже раз і назавжди - мрія кожної! Вони не йдуть на поводу у суспільстві і не виходять заміж тільки тому, що так треба, що вже 28, що сусіди шепочуть у слід. Прикладів невдалих шлюбів достатньо, тому в жодному разі не варто поспішати і підходити до всього потрібно розумно.

На жаль (чи на щастя) наше життя не казка і ми не герої чергової романтичної мелодрами. Де він і вона знаходять один - одного і все у них так гладко і так добре, що не за горами весілля, діти ... і жили вони довго і щасливо. У реальності - жінка не готова вийти заміж «за гарні очі» або «за солодку мову», квіти і подарунки. Мудра жінка не виходить заміж для того, щоб просто бути заміжньою або тому, що так треба або прийшов час, мудра жінка вибирає того, з ким зможе прожити в любові і повазі все життя, хто буде хорошим батьком її дітям.Всі кордони та правила встановлюємо ми самі собі. І тільки ми маємо право поставити собі «а не чи пора заміж?». Адже - це наше життя і жити його нам. І нехай наявність або відсутність штампу в паспорті не впливає на наше щастя. І, звичайно, потрібно пам'ятати, що життя не закінчується ні в 30 ні в 60 років. Його кінець приходить тільки після останнього подиху, який в ідеалі хотілося б зустріти з посмішкою на вустах і з упевненістю, що все вдалося, і життя не даремно пройшло!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Вибираємо доставку піци додому

Вибираємо доставку піци додому

Доставка піци та їжі додому або в офіс - відмінний...

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Багато хто з нас живе у великих містах - мегаполісах....

Ялівець: вибір правильного сорту, технологія посадки і догляду

Ялівець: вибір правильного сорту, технологія посадки і догляду

На відміну від південних і тропічних регіонів, в північних широтах...

Який фільм подивитися ввечері?

Який фільм подивитися ввечері?

Скільки зараз на просторах Інтернету можна знайти фільмів? Незліченну кількість....

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...