Чоловіче свято. Де і як відзначають чоловічі свята?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Чоловіче святоЗ усіх кінців країни на це свято збиралися самі сильні і сміливі воїни Королівства. Герольди оголошували про початок турніру. Лицарі, у військових обладунках, з плюмажами на шоломах, прагнули завоювати славу своєму доброму імені, і серце своїй коханій. Поєдинок тривав кілька днів. Був бенкет, на якому прославляли переможців. 

Лицарські турніри поклали початок сучасним чоловічим святам. Адже і в наш час, у багатьох країнах відзначають чоловічий день. Вони називаються в кожній країні по-різному, але скрізь прославляють мужність, відвагу і доблесть. Вшановуючи тих, хто у важку хвилину для країни, встає на її захист. Які ж існують свята для чоловіків, як і коли вони проводяться? Лютий місяць чоловічий. Саме в лютому вшановують чоловічу частину населення.

Історія цього свята дуже заплутана, і починається вона з 10 січня дев'ятнадцятого року минулого сторіччя. В той день було відправлено в ВЦВК пропозицію про святкування дня робочо-селянської армії. Якби на стіл голови цей папір потрапив би  вчасно, в січні було б одним святом більше. Так, як спочатку планувалася дата на 28 січня. Але може це навіть на краще, що в кінці зими, народ святкує і день захисника, і Масляна, і наближення жіночого дня. У деяких країнах колишнього Союзу також проводяться урочистості з нагоди святкування 23 лютого. Але в Україні цей день перенесли на шосте грудня. Так, що наші брати слов'яни відзначають чоловічий день двічі. Хто офіційно в грудні, ну а інші по - старій пам'яті в лютому. І як у будь-яке інше свято, чоловікам готують подарунки, вітаючи всіх: від хлопчиків до тих, хто пройшов труднощі воїни.

3 грудня в Росії відзначається споконвічно російське свято, на честь Богатиря - велетня Святогора. Свято для тих, хто не забуває історію нашої країни, російських богатирів, які оспівані в баладах і переказах. В цей день збираються силачі помірятися силою своєю богатирською. І пом'янути тих, хто в стародавні часи захищав землю руську. Але не тільки слов'яни прославляють чоловічу силу і доблесть. У багатьох країнах існує свято, зване днем ​​батька (Father's Day). Відзначають його по всьому світу в липні, в останню неділю місяця. Від Канади до Туреччини в цей день дарують подарунки коханим і дорогим чоловікам. Влаштовують святкові обіди. Несуть квіти до меморіалу, вітають ветеранів.

Цікаво проходить чоловіче свято у німецьких сім'ях. Відзначається цей день Vatertag (день святкування батька) 17 травня, і тільки в чоловічому товаристві. Молоді хлопці та побілені сивиною воїни, збираються разом, відправляються в пивні бари, або на природу, відзначаючи в суворій чоловічій компанії своє свято. Платить за це свято, в основному той, у кого ще немає дітей. Цікавий стимул для продовження роду?

Італія теж не оминула святкуванням своїх чоловіків. 19 березня жінки вітають батьків, синів, братів. Подарунки готуються всьому чоловічому населенню без винятку. У цей день на честь чоловіків звучать привітання, музика, танці. Італійці люблять свята, і вміють їх весело відзначати.

У тому, що Монголія сильна богатирями сумнівів немає. Сказання про Чингісхана, Батия досі пам'ятаються в історії багатьох країн. У Монголії існує свято, зване «надом». Змагання найсміливіших, спритних та сильних чоловіків. Свято проводиться в липні. Силачі змагаються в перегонах, стрільби з лука, в боротьбі, і в кості. (Шагаайн харваа).

Подібне свято, але під назвою Сурхарбан проводиться і в Бурятії. Де, вже бурятські богатирі змагаються за право стати самим сильним, спритним, сміливим мисливцем.

Ісландія завжди славилася своїми самобутніми традиціями. У цій країні по праву вважають, що чоловік - головна дійова особа в родині, і тому відзначають День чоловіка. 19 січня ісландців чекають подарунки, і любов жіночої половини цієї чудесної країни. Але для справжнього ісландця один день свята - не свято? І після Дня дружини, в першу ж п'ятницю, чоловіки Ісландії відзначають день Торрі. Ігри, конкурси, танці під сурдинку, і пляшечка ісландського пива - залучають у цей день і туристів з інших країн. Всім хочеться свята.

У наших найближчих сусідів, китайців теж є чоловічий день. Але відзначається скромно. І називається: «День холостяка». Проводиться він 11 листопада. У цей день, одружені чоловіки, згадуючи своє вільне холостяцьке життя, збираються чисто в чоловіче товариство, щоб відзначити чудові дні чоловічої вольниці.

У світі також є офіційне святкування чоловічої частини населення нашої Землі. Це всесвітній чоловічий день. Проводиться він 19 листопада, у багатьох країнах світу за підтримки Організації Об'єднаних Націй. Але як би, не називався це свято: День Захисника, День батька, або День Богатиря. Він дає нам, мужикам відчути, що є для кого жити, боротися і завойовувати серце улюблених на турнірі.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як жінкам подолати кризу середнього віку?

Як жінкам подолати кризу середнього віку?

Вам злегка, а то й далеко за тридцять, і ви...

Перевезення новонародженого в автокріслі

Перевезення новонародженого в автокріслі

Виробники дитячих автокрісел мають лінію автокрісел для новонароджених. У даному...

Вибираємо постільну білизну правильно?

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати не просто. Адже це ціла...

Як видалити татуювання?

Як видалити татуювання?

Багато з людей за часів своєї молодості, а деякі і...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...