Що потрібно встигнути до настання Нового року?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
настання Нового рокуОсь і добігає кінця 2012 рік. Яким він був для вас? Важким, цікавим, прибутковим? Напевно, були злети і падіння, зустрічі і розставання, удачі і промахи. Чи всі встигли зробити те, що планували? Попереду нас чекає новий, 2013 рік. Що він принесе кожному з нас нам не дано передбачити, але ми повинні налаштуватися на позитивний лад. Зробити все від нас залежне, щоб у новому році було менше помилок, тривог і невдач. 

Неможливо почати нову справу, не завершивши старого. Давайте залишимо все непотрібне в старому році і увійдемо в новий рік без проблем! Отже, що ж необхідно встигнути до настання Нового року?

1. Схуднути. Схуднути до Нового року не бажає хіба що дитина. Чарівна новорічна ніч, дороге плаття, близькі поруч - про що ще можна мріяти? Так давайте докладемо всіх зусиль, щоб не тільки в новорічну ніч виглядати чудово, але й протягом усього року почувати себе легко і впевнено!

2. Пробачити старі образи і самому попросити пробачення. Хто тільки не ображав нас за цей рік. І близькі, і не дуже. Та й ми, напевно, наговорили чимало дурниць. Тому, давайте попросимо вибачення у колег, сусідів, друзів і близьких, якщо ми їх чимось образили. Ну і самі пробачимо всіх за все.
3. Викинути непотрібні речі. У всіх вдома знайдуться речі, якими давно ніхто не користується. Старий одяг, зламаний велосипед, незатребувані книги і т.д. Звільнимо місце для приходу в наше життя нових, корисних і цікавих речей. Старий одяг можна віддати тому, хто його дійсно потребує. Книги придадуться в бібліотеці, а велосипед напевно потрібен сусідському хлопчику, який його швиденько полагодить.

4. Виконати всі дані обіцянки. Для нас це часто болюче питання. У поспіху пообіцяємо людині що-небудь, лише б відстав, і займаємося далі своїми справами. Найгірше, коли ця людина дитина. Даючи дитині обіцянки і не виконуючи їх, ми не тільки розвиваємо в ньому погані нахили, але й втрачаємо в його очах авторитет. Згадайте, кому і що ви пообіцяли, і виконаєте свою обіцянку. Якщо у вас немає такої можливості, вибачтеся, і надалі не обіцяйте даремно.

5. Купити подарунки. Краще всього зробити це заздалегідь, а не в останні дні, коли доводиться брати те, що залишилося. Напишіть список людей, яким будете робити подарунки. Подумайте, що б вони хотіли отримати від вас на Новий рік. Можна навіть особисто запитати їх про це. Діткам можна подарувати настільні ігри, солодощі, гарні книги і фільми, іграшки. Чоловікам - навігатор в автомобіль, акустичну систему, збірник улюблених фільмів, ну і піну для гоління, куди ж без неї. Жінкам - подарункові сертифікати в SPA-салон, магазин косметики, фітнес-клуб; шарфик, красиву постільну білизну, набір засобів по догляду за будинком. Мамі можна подарувати побутову техніку. Татові дорогий шарф або краватку. Друзям і колегам гарні сувеніри.

6. Погасити всі борги. Увійдемо в новий рік з чистою душею - повернемо сусідові забутих сто рублів, оплатимо штраф за порушення ПДР, і погасимо борг за послуги мобільного зв'язку. Це приблизний список справ, які потрібно завершити до настання нового року. Можливо, у вас є свій список. Щось ви додасте, щось приберете з цього. У будь-якому випадку, провести ревізію в голові і в хаті потрібно. Залишимо все погане в старому році, щоб ніщо не обурювало наше серце в новому!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Вирощування бобових

Вирощування бобових

Вчені встановили, що бобові - одні з найдавніших рослин на...

Проблема переробки побутових відходів

Проблема переробки побутових відходів

Проблема переробки побутового сміття з кожним роком стає все більш...

Чи існує жіноча дружба?

Чи існує жіноча дружба?

Багато хто задається питанням, чи існує жіноча дружба? Зачатки жіночої...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих годин, днів і навіть тижнів...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...