Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Енерго-вампіриОсобиста енергетика відіграє велику роль в житті кожної людини. При низькому рівні енергії не досягаються цілі, не робляться важливі справи, та й настрій на нулі. Однак втрачаємо ми енергію по-різному. З власного досвіду можу сказати, що є внутрішні причини і зовнішні. 

У першому випадку винна у втратах своєї енергетики сама людина. Наприклад, енергія йде при вживанні алкоголю, при вираженні заздрості, злості чи інших негативних емоцій. Трудоголіки часто виглядають втомленими і змученими, так як не можуть встановити баланс між роботою і відпочинком. У цих випадках допоможуть відновити енергію здоровий сон, якісний відпочинок, спорт, йога, спілкування з природою, музика або читання.

Зовнішні ж причини втрати особистої енергії не завжди явно помітні. Так буває, коли людина відчуває себе розбитою і втомленою, хоча не особливо й напружувалась. І тоді ми запитуємо себе: «Що ж трапилося? Начебто не перетрудився сьогодні і не вживав спиртного, ні з ким не сварився, а немає ніякого настрою, і активність на нулі! » У такі періоди ми відчуваємо себе як « вичавлений лимон », але не розуміємо, від чого це, і як з цим впоратися? А відбувається це тому, що оточуючі нас люди тягнуть з нас нашу енергію. Коли я усвідомила це, то стала спостерігати за коливаннями власної енергетики. Дійсно, є серед нас енерго-вампіри. Вони «харчуються» нашими життєвими силами і заряджаються нашої енергією. А ми після спілкування з такими людьми втомлюємося, і активність наша знижується в кілька разів. Особливо це стосується тих людей, які часто виступають публічно, ведуть вебінари або консультують.

Діти також дуже чутливі до енергетичних потоків і часто стають «жертвами». Тому дуже важливо стежити за рівнем своєї енергії і «не віддавати» її енерго-вампірам. Бажано і дітей навчити захищати себе від недоброго впливу.

Як це зробити? Перш за все, треба усвідомити і прийняти те, що такі люди-енергетичні вампіри - існують. Це перший крок на шляху до вашого захисту. Коли людина навіть не замислюється про це, то черпати енергію з нього дуже просто. Адже він навіть не розуміє, що з ним відбувається, тому і розібратися з цим не може. Коли ви приймите факт існування енерго-вампірів, то відразу почнете розуміти, хто і коли тягне з вас ваші сили. А це вже своєрідний бар'єр на енерго-рівні. Якщо ви вже знаєте, що людина, з якою вам належить спілкуватися або працювати, забирає вашу енергетику, створіть собі додатковий захист до зустрічі з ним. Для цього уявіть, як вся ваша енергія плавно тече потоками через все тіло: потоки входять через голову, а виходять через ноги. Далі «зберіть» всю вашу енергію з потоків в одну велику кулю в районі сонячного сплетіння. Відчуйте, що вся ваша енергія зосередилася в одному місці і нікуди не витікає. При цьому ви говорите про себе: «Моя енергія залишається тільки зі мною. Я використовую її тільки для своїх потреб і дій. Ніхто не зможе забрати мою енергію! » Таким чином, ви створюєте незримий бар'єр, через який енерго-вампірові вже складно буде пробратися.

Є ще один метод, який я постійно застосовую. Кожен раз, коли ви бачите, що хтось пильно дивиться на вас в транспорті, на вулиці, у громадських місцях, де завгодно, повторіть про себе таку фразу (краще 2 рази): «Нехай все зло, яке ти мені посилаєш і будеш посилати, повернеться до тебе назад, а мене не торкнеться! » При цьому намагайтеся зосередити свою увагу на цій людині. Зла ви йому не заподієте ніяк. Але от якщо він вам посилав щось негативне, то до нього його власний негатив і повернеться. Ви ж залишитеся в прекрасному настрої і повним енергії. Перевірено! Мінус цього дійства тільки в тому, що часом просто забуваєш сказати ці слова в потрібний момент.

Повірте в енергію і енерго-вампірів, почніть берегти і захищати себе, і будьте щасливі!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як вивчити англійську мову з нуля

Як вивчити англійську мову з нуля

Незважаючи на те, що англійська мова в більшості шкільних установ...

Вибираємо доставку піци додому

Вибираємо доставку піци додому

Доставка піци та їжі додому або в офіс - відмінний...

Вибираємо човен для риболовлі

Вибираємо човен для риболовлі

Човен є незамінним елементом екіпіровки кожного рибалки. Сучасний човен для...

Як організувати дитяче день народження?

Як організувати дитяче день народження?

Зробити найкраще свято народження для свого чада будь-якого віку реально,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...