Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Енерго-вампіриОсобиста енергетика відіграє велику роль в житті кожної людини. При низькому рівні енергії не досягаються цілі, не робляться важливі справи, та й настрій на нулі. Однак втрачаємо ми енергію по-різному. З власного досвіду можу сказати, що є внутрішні причини і зовнішні. 

У першому випадку винна у втратах своєї енергетики сама людина. Наприклад, енергія йде при вживанні алкоголю, при вираженні заздрості, злості чи інших негативних емоцій. Трудоголіки часто виглядають втомленими і змученими, так як не можуть встановити баланс між роботою і відпочинком. У цих випадках допоможуть відновити енергію здоровий сон, якісний відпочинок, спорт, йога, спілкування з природою, музика або читання.

Зовнішні ж причини втрати особистої енергії не завжди явно помітні. Так буває, коли людина відчуває себе розбитою і втомленою, хоча не особливо й напружувалась. І тоді ми запитуємо себе: «Що ж трапилося? Начебто не перетрудився сьогодні і не вживав спиртного, ні з ким не сварився, а немає ніякого настрою, і активність на нулі! » У такі періоди ми відчуваємо себе як « вичавлений лимон », але не розуміємо, від чого це, і як з цим впоратися? А відбувається це тому, що оточуючі нас люди тягнуть з нас нашу енергію. Коли я усвідомила це, то стала спостерігати за коливаннями власної енергетики. Дійсно, є серед нас енерго-вампіри. Вони «харчуються» нашими життєвими силами і заряджаються нашої енергією. А ми після спілкування з такими людьми втомлюємося, і активність наша знижується в кілька разів. Особливо це стосується тих людей, які часто виступають публічно, ведуть вебінари або консультують.

Діти також дуже чутливі до енергетичних потоків і часто стають «жертвами». Тому дуже важливо стежити за рівнем своєї енергії і «не віддавати» її енерго-вампірам. Бажано і дітей навчити захищати себе від недоброго впливу.

Як це зробити? Перш за все, треба усвідомити і прийняти те, що такі люди-енергетичні вампіри - існують. Це перший крок на шляху до вашого захисту. Коли людина навіть не замислюється про це, то черпати енергію з нього дуже просто. Адже він навіть не розуміє, що з ним відбувається, тому і розібратися з цим не може. Коли ви приймите факт існування енерго-вампірів, то відразу почнете розуміти, хто і коли тягне з вас ваші сили. А це вже своєрідний бар'єр на енерго-рівні. Якщо ви вже знаєте, що людина, з якою вам належить спілкуватися або працювати, забирає вашу енергетику, створіть собі додатковий захист до зустрічі з ним. Для цього уявіть, як вся ваша енергія плавно тече потоками через все тіло: потоки входять через голову, а виходять через ноги. Далі «зберіть» всю вашу енергію з потоків в одну велику кулю в районі сонячного сплетіння. Відчуйте, що вся ваша енергія зосередилася в одному місці і нікуди не витікає. При цьому ви говорите про себе: «Моя енергія залишається тільки зі мною. Я використовую її тільки для своїх потреб і дій. Ніхто не зможе забрати мою енергію! » Таким чином, ви створюєте незримий бар'єр, через який енерго-вампірові вже складно буде пробратися.

Є ще один метод, який я постійно застосовую. Кожен раз, коли ви бачите, що хтось пильно дивиться на вас в транспорті, на вулиці, у громадських місцях, де завгодно, повторіть про себе таку фразу (краще 2 рази): «Нехай все зло, яке ти мені посилаєш і будеш посилати, повернеться до тебе назад, а мене не торкнеться! » При цьому намагайтеся зосередити свою увагу на цій людині. Зла ви йому не заподієте ніяк. Але от якщо він вам посилав щось негативне, то до нього його власний негатив і повернеться. Ви ж залишитеся в прекрасному настрої і повним енергії. Перевірено! Мінус цього дійства тільки в тому, що часом просто забуваєш сказати ці слова в потрібний момент.

Повірте в енергію і енерго-вампірів, почніть берегти і захищати себе, і будьте щасливі!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

У якому віці найкраще починати вивчати іноземну мову?

У якому віці найкраще починати вивчати іноземну мову?

Мабуть, це найпопулярніше питання в сучасному суспільстві, яке задають вчителям,...

Відеоспостереження своїми руками: як зробити правильно

Відеоспостереження своїми руками: як зробити правильно

Хочете убезпечити свою дачу і вкластися в скромну суму? Найпростіший...

Як навчитися спілкуватись без проблем?

Як навчитися спілкуватись без проблем?

Відчуження і роз'єднаність - звичайні супутники життя в мегаполісі. Багато...

Поради щодо створення весільного букета

Поради щодо створення весільного букета

Весільний букет - це та деталь, без якої не проходить...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...