Як швидко вивчити іноземну мову?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
 швидко вивчити іноземну мовуНавряд чи хтось стане заперечувати, що знання іноземної мови, головним чином англійської, на сьогоднішній день є невід'ємною складовою нашого майбутнього. Успішного майбутнього. Взагалі знання мови і вміння грамотно її використовувати (не забувайте брати до уваги і свою рідну мову теж!) мало того, що викликає повагу, воно просто необхідно для успішних людей і для тих, хто збирається таким стати. 

Ваша грамотність - це ваша візитна картка. А ви хочете вільно володіти ще хоча б однією іноземною мовою? Думаю, так. Тоді дозвольте запропонувати вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам не просто «на відмінно знати граматику», але вміло використовувати і розширювати свій словниковий запас. Саме на цьому робиться акцент, так як в школі нас часто вчать «пасивної» англійської (візьмемо як найпоширеніший приклад), а от про практику всі чомусь забувають. І дуже даремно. Адже навіть маючи цілком собі пристойний словниковий запас і ідеальну граматичну підпору, це все ще потрібно зуміти вимовити «в потрібний час і в потрібному місці». Але не всі вчителі, на жаль, можуть нам надати цю практику. І на те є цілком об'єктивні причини. По-перше, важко знайти на території СНД знайти вчителя-носія мови. Не менш важко такого, який би говорив без акценту, з абсолютно правильною вимовою. Адже наша слухова пам'ять спрацьовує безвідмовно, а потім людина відтворює всі почуті нею помилки. І вухо, що називається, не звикає до правильної вимови слів, а потім, раптом потрапивши в середовище носіїв, людина починає губитися, розуміючи, що вона нічого не розуміє. Насправді слухова пам'ять відіграє при вивченні мови дійсно величезну роль. Наукою доведено цікавий факт, що при роботі з короткочасною пам'яттю, навіть сприйнята зоровою пам'яттю інформація переходить в акустичну форму. Більшість людей, запам'ятовуючи, вимовляють про себе.

Тепер ми маємо більш-менш об'єктивну картину того, на скільки у вивченні важливий звук, правильний звук. Існує дуже приємний і доступний спосіб допомогти собі в цьому питанні. Якщо чесно, вивчення мови, та й у цілому вивчення чогось, це все на вас. Ніхто в вашу голову, якою б світлою вона не була, не вкладе нові знання, це під силу тільки вам, тому і в даному випадку теж не розраховуйте на «автоматичний» результат. Такого не буває. Займайтеся самовдосконаленням. Практику в англійському вам частково можуть замінити, скажімо, фільми, пісні ... Напевно в американському кінематографі знайдеться пара-трійка робіт, які задовольняють ваші нехай навіть самі завищені вимоги кіно-гурмана. Спробуйте подивитися їх на мові оригіналу. Це ж набагато цікавіше. Перекладач, звичайно, постарався наблизити кінцевий сенс до початкового, але ви ж розумієте, що абсолютної ідентичності в цій сфері домогтися вкрай важко. Таким чином, перед вами відкривається приголомшлива можливість побачити і зрозуміти все саме так, як це було спочатку задумано, а не через призму «неперекладних» стійких виразів. Цікаво, погодьтеся?

Варто додати, що моментального результату не буває ні в чому. Ви, можливо, не все зрозумієте з першого перегляду (я зараз не маю на увазі тих, у кого рівень мови вже наближений до «досконалості»). Раджу переглядати один і той же фільм по кілька разів, поки все не зрозумієте, пісні переслуховувати, заучувати і наспівувати в унісон. Вибирайте те, що цікаво вам і що ви готові дивитися чи слухати нескінченну кількість разів (адже це вам і належить). Нехай це буде кіно, яке ви вже бачили, знаєте сюжет і про що йде мова. Краще дивитися фільми з субтитрами, що не будете сприймати на слух, будете читати і розуміти, як вживати мовні звороти насправді. Але з часом навчитеся відводити очі від написаного і намагайтеся якомога більше вловлювати на слух. Пісні можна переводити (ваші улюблені, зрозуміло). І зовсім не обов'язково студіювати кожну строчку зі словником. В інтернеті зараз достатня кількість спеціалізованих на цьому сайтів. Зіставляйте переклади, дивіться і запам'ятовуйте. Це допоможе вам краще зрозуміти справжній зміст слів і їх вживання в контексті, а не сухий переклад. Слова вчити треба, але краще на конкретних прикладах. Вчіться «живої мови»!

У вивченні вам також допоможе і гарна художня література, в якій ви знайдете масу прикладів вживання слів у мові. Повірте, ви відкриєте для себе дуже багато нового! І пам'ятайте: мова - це культура, традиції, вивчаючи її, ви вивчаєте історію, стикаєтеся з прекрасним і новим!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як встановити шлагбаум

Як встановити шлагбаум

Як убезпечити свою територію. Вірніше як обмежити доступ на територію...

Як вибрати ритуальну службу

Як вибрати ритуальну службу

Так чи інакше, але ми у своєму житті стикаємося зі...

Вибираємо ідеальне весільне агентство

Вибираємо ідеальне весільне агентство

День весілля повинен запам'ятатися приємними переживаннями, зворушливими і щасливими моментами...

Як відзначити дитячий день народження

Як відзначити дитячий день народження

День народження для дитини - мабуть, самий очікуваний і найбільш...

загрузка...
Переглянути коментарі:  
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#1 Анжела » 01.11.2012, 18:23

:sigh:
0 +−

Анжела

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...