Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.90 (5 Голосів)

народні прикметиПеріодично ні з того ні з сього у кожної людини починається свербіти  що-небудь: ніс, вухо, око або інша частина тіла. Ми мимоволі починаємо чесати те місце, яке нас турбує. Існує безліч народних прикмет, чи є це знаменням прийдешніх подій і як уникнути неприємностей, якщо свербить «не те, що треба».

Якщо у вас свербить верхівка голови, то чекайте новин. Потилиця свербить зазвичай до печалі. Якщо раптом щоки спалахнули яскравим рум'янцем або все обличчя палає, як ніби ви провели зміну у сталеплавильній печі, то вам доведеться сильно ридати. Щоб уникнути неприємностей і сильного розладу, потрібно умити личко святою водою.

Якщо брови засвербіли, то вас скоро очікує збільшення платні або виграш у лотереї, або отримання спадщини. Засвербіло під бровою, це означає, що бідних людей очікує прибуток, а багатих - великі втрати. Ще існує повір'я, що права брова свербить до побачення з коханою людиною, а ліва - до зустрічі з «вовком в овечій шкурі». Тут треба проявити пильність.

Засвербіло праве око - будете на милого дивитися, а ліве - вмиєтесь сльозами. А якщо раптово заломило повіки, то це означає, що вам належить нове знайомство. Якщо свербить праве віко, це до сварки, з якої ви вийдете переможцем. Якщо аналогічна ситуація з лівим віком, то, на жаль, в сварці верх дістанеться вашому супротивникові. Щоб переломити ситуацію, почухайте ліве віко і забудьте про прийдешні негаразди.

Якщо почервоніли вуха, це означає, що вас десь сильно лають. Щоб припинити заочну наругу власної особистості, поверніться проти годинникової стрілки і повторіть тричі: «Цур мене!» Чур був давнім слов'янським богом, який охороняв будинок, майно і людей від нечистої сили. До цих пір вважається, що він допомагає людям у всяких неприємних ситуаціях.

Всі знають, якщо засвербів кінчик носа, то це до застілля і випивки. Прикмета вірна на 100%. Якщо засвербіло підборіддя, то це передбачає нетривале любовне побачення. Для зміни передбачення змастіть підборіддя вершковим маслом. Губи засвербіли - це вірний знак того, що будете цілуватися-милуватися.

Задзвеніло у правому вусі - чекайте удачі в любовних справах у неодружених або збільшення сімейства у сімейних людей. На Русі здавна існував такий звичай. Якщо задзвеніло в якомусь вусі, то загадували бажання і запитували у кого-небудь: «В якому вусі дзвенить?» Якщо вгадували правильно, то бажання збувалося. Якщо дзвін був у лівому вусі, то нічого хорошого власникові «дзвінкого вуха» чекати не доводилося. І для цього випадку російський народ передбачив, що треба робити. Щоб погане пророцтво не збулося, треба заткнути ліве вухо пальцем і походити так кілька хвилин.

Пальці на руці теж мають свої прикмети, коли вони сверблять. Наприклад, якщо зазудів мізинець, то до вас навшпиньках підкрадається горе-печаль. Щоб цього не сталося, потрібно надіти на мізинчик золоте колечко. Якщо засвербів безіменний палець , то власник сильно задумається про своє життя. Якщо середній палець турбує, то дума буде невеселою. Вказівний палець свербить, показуючи цим, що серед близьких людей ви будете верховодити. Ну, а якщо великий палець засвербів, то це до великої любові. Права долоня засвербіла - доведеться віддавати гроші , ліва - до прибутку. Існують, проте, різні тлумачення цієї прикмети.

Значення повір'їв про те, що значить, якщо засвербіло, зазуділо або задзвеніло в якомусь місці людського тіла, передаються з покоління в покоління з глибокої давнини. Можна в це вірити, а можна просто відмахнутися від дурних забобонів ...


Читайте також в рубриці «Інші поради»

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

Величезний вибір книг зарубіжних й українських письменників не гарантує реально...

Як видалити татуювання?

Як видалити татуювання?

Багато з людей за часів своєї молодості, а деякі і...

Як розпізнати жіночий характер по морозиву?

Як розпізнати жіночий характер по морозиву?

Ви можете прожити з жінкою десять, двадцять, тридцять років і...

Откуда берутся бюджетные авиабилеты

Откуда берутся бюджетные авиабилеты

Авиаперелеты стоят достаточно дорого, но не всегда. На рынке есть...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...