7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

7 книг для поціновувачівВеличезний вибір книг зарубіжних й українських письменників не гарантує реально оригінальних сюжет. Якщо ви щось тямите у літературі і вважаєте себе читачем або читачкою зі стажем, то ви завжди перебуваєте у пошуках вартісних сюжетів.

Книги з оригінальним сюжетом

Канадійка Марґарет Етвуд належить до авторів, які за допомогою витончених форм та глибоких ідей створюють книги з захоплюючим сюжетом і глибоким змістом. Роман «Оповідь служниці» приніс авторці славу і визнання. А все тому, що «Оповідь служниці» – це незвичайна антиутопія про світ, у якому у жінок немає права голосу. Вони усі – служниці, які мусять виношувати дітей для офіцерів та неодмінно підкорятися законам Гілеаду. Моторошно, правда ж? Головна героїня незгодна з таким порядком речей, але й протистояти усталеності не в силах, бо хто вона така супроти цілої системи?

Інша книга Марґарет Етвуд «Сліпий вбивця» оповідає історію життя двох сестер Айріс і Лори. «Сліпий вбивця» – роман, який можна легко віднести до книг з цікавим початком. 83-річна Айріс дожила до глибокої старості і її мучить таємниця, яку вона тримає в собі, таємниця про загибель рідної сестри багато років тому. Історія юної Лори та її кохання, стосунки між сестрами та химерні історії про загадкових сліпих вбивць – усе це сплітається у клубок, який зуміє розв’язати лише дуже сумлінний читач. Якщо вам кортітиме почитати оригінальні книги, то беріть не думаючи один з романів Етвуд і насолоджуйтесь!

Роман молодого українського автора Артема Чапая «Дивні люди» органічно доповнить перелік книг з оригінальним сюжетом. Книга розповідає історію одного неандертальця Стьопи. Так, вам не почулось, Стьопа – неандерталець, якого виховували у прийомній сім’ї, а потім через одну прикру подію забрали до секретного пансіону і сховали від світу. Та ось Степанові виповнилось 18, як йому дали трохи грошей і випустили в світ широкий. «Дивні люди» – гостий текст про нашу інакшість та дивину, про загублені долі та посттравматичні синдроми.

Арундаті Рой – британо-індійська письменниця та громадська діячка, що стала відома завдяки роману «Бог дрібниць». Чуттєва та болісна історія про двох близнюків Рахель і Есту уміщує суто особисте та національне. За понівеченими долями окремих людей впізнаємо зболену і постраждалу Індію.

Книги про глобалізм і національне – це завжди твори Салмана Рушді. «Золотий дім» передає історію про життя емігрантів з темним минулим у Америці, їхню адаптацію та спробу почати життя в іншій країні з чистого аркуша. Все б добре, якби гріхи батьків, від яких хотілось втекти, не падали тінню на наступні покоління, не відлунювали понівеченими долями та розбитими надіями.

Роман «Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей» – динамічний твір про боротьбу людей і джинів. Рушді частенько вдається до давніх міфологій та сучасних упереджень, і створює неймовірні контрасти та відтінки.

Книги трилери з несподіваним кінцем стовідсотково мають оригінальні сюжети! «Сяйво» Стівена Кінга розкаже історію про колишнього викладачі Джека Торренса, який влаштовується доглядачем готелю та разом з дружиною і сином переїжджає в «Оверлук». Готель прокидає у Джекові згубну пристрасть до алкоголю і перетворює його на кровожерливого тирана.

Якщо вам обридли однотипні історії з геппі-ендом, то не карайтесь, а читайте книги, на які заслужили.


Читайте також в рубриці «Інші поради»

Чи існує жіноча дружба?

Чи існує жіноча дружба?

Багато хто задається питанням, чи існує жіноча дружба? Зачатки жіночої...

Які існують правила спілкування по телефону?

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону? Що потрібно говорити? Скільки часу...

Як побороти страх перед іспитом та екзаменами?

Як побороти страх перед іспитом та екзаменами?

У вас страх перед іспитом? Ви схвильовані і не можете...

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

Величезний вибір книг зарубіжних й українських письменників не гарантує реально...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...