7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

7 книг для поціновувачівВеличезний вибір книг зарубіжних й українських письменників не гарантує реально оригінальних сюжет. Якщо ви щось тямите у літературі і вважаєте себе читачем або читачкою зі стажем, то ви завжди перебуваєте у пошуках вартісних сюжетів.

Книги з оригінальним сюжетом

Канадійка Марґарет Етвуд належить до авторів, які за допомогою витончених форм та глибоких ідей створюють книги з захоплюючим сюжетом і глибоким змістом. Роман «Оповідь служниці» приніс авторці славу і визнання. А все тому, що «Оповідь служниці» – це незвичайна антиутопія про світ, у якому у жінок немає права голосу. Вони усі – служниці, які мусять виношувати дітей для офіцерів та неодмінно підкорятися законам Гілеаду. Моторошно, правда ж? Головна героїня незгодна з таким порядком речей, але й протистояти усталеності не в силах, бо хто вона така супроти цілої системи?

Інша книга Марґарет Етвуд «Сліпий вбивця» оповідає історію життя двох сестер Айріс і Лори. «Сліпий вбивця» – роман, який можна легко віднести до книг з цікавим початком. 83-річна Айріс дожила до глибокої старості і її мучить таємниця, яку вона тримає в собі, таємниця про загибель рідної сестри багато років тому. Історія юної Лори та її кохання, стосунки між сестрами та химерні історії про загадкових сліпих вбивць – усе це сплітається у клубок, який зуміє розв’язати лише дуже сумлінний читач. Якщо вам кортітиме почитати оригінальні книги, то беріть не думаючи один з романів Етвуд і насолоджуйтесь!

Роман молодого українського автора Артема Чапая «Дивні люди» органічно доповнить перелік книг з оригінальним сюжетом. Книга розповідає історію одного неандертальця Стьопи. Так, вам не почулось, Стьопа – неандерталець, якого виховували у прийомній сім’ї, а потім через одну прикру подію забрали до секретного пансіону і сховали від світу. Та ось Степанові виповнилось 18, як йому дали трохи грошей і випустили в світ широкий. «Дивні люди» – гостий текст про нашу інакшість та дивину, про загублені долі та посттравматичні синдроми.

Арундаті Рой – британо-індійська письменниця та громадська діячка, що стала відома завдяки роману «Бог дрібниць». Чуттєва та болісна історія про двох близнюків Рахель і Есту уміщує суто особисте та національне. За понівеченими долями окремих людей впізнаємо зболену і постраждалу Індію.

Книги про глобалізм і національне – це завжди твори Салмана Рушді. «Золотий дім» передає історію про життя емігрантів з темним минулим у Америці, їхню адаптацію та спробу почати життя в іншій країні з чистого аркуша. Все б добре, якби гріхи батьків, від яких хотілось втекти, не падали тінню на наступні покоління, не відлунювали понівеченими долями та розбитими надіями.

Роман «Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей» – динамічний твір про боротьбу людей і джинів. Рушді частенько вдається до давніх міфологій та сучасних упереджень, і створює неймовірні контрасти та відтінки.

Книги трилери з несподіваним кінцем стовідсотково мають оригінальні сюжети! «Сяйво» Стівена Кінга розкаже історію про колишнього викладачі Джека Торренса, який влаштовується доглядачем готелю та разом з дружиною і сином переїжджає в «Оверлук». Готель прокидає у Джекові згубну пристрасть до алкоголю і перетворює його на кровожерливого тирана.

Якщо вам обридли однотипні історії з геппі-ендом, то не карайтесь, а читайте книги, на які заслужили.


Читайте також в рубриці «Інші поради»

Що подарувати на Великдень

Що подарувати на Великдень

Воскресіння Христове - найбільше Церковне Свято, центр всього богослужбового року...

Як правильно чистити підошву праски...

Як правильно чистити підошву праски...

Незважаючи на всі запевнення виробників прасок про те, що підошви...

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

7 книг для поціновувачів оригінальних сюжетів

Величезний вибір книг зарубіжних й українських письменників не гарантує реально...

Як отримати довгострокову Шенгенську візу?

Як отримати довгострокову Шенгенську візу?

Як отримати Шенгенську візу, а найкраще, природно, багаторазову Шенгенську візу...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...