Практична меблева фурнітура: нові рішення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
меблева фурнітураСучасна людина хоче мати гарний і комфортабельний будинок, обставлений практичними, респектабельними меблями, які міцно стоять на своєму місці і не викликають проблем в експлуатації.

Як пише http://kronas.com.ua/, в наші дні технології виробництва меблів стрімко розвиваються і пропонують величезний вибір фурнітури, яка за кілька десятків років зазнала величезні конструкційні зміни. Наприклад, меблеві петлі - це найважливіший елемент для міцності і зручного відкривання стулок фасадів. Зараз використовуються в основному складні чотирьохшарнірні петлі.

Вони мають великий запас міцності і практично універсальні, витримують сильні навантаження, не деформуються і не відриваються. Конструкції можуть бути інверсними, накладними або внутрішніми, а для кутових меблевих деталей є окремий вид петель. Вибирати їх слід з урахуванням матеріалу, з якого зроблені меблеві фасади. Для дерев'яних і скляних дверей існують окремі типи фурнітури. Популярні раніше рояльні і карткові петлі застаріли і майже не використовуються.

Конструкція і міцність петель дуже важлива, але не тільки від неї залежить зручна експлуатація меблів. Як мінімум, кілька разів на день господарі будинку відкривають і закривають дверцята шаф, тумбочок, висувають ящики комодів. Тісна взаємодія людини з меблями і щоденне навантаження відчувають на собі ручки. Пішли в минуле пластмасові «кругляши», які іноді відділялися від стулки дверцят легким рухом руки і дуже погано прикріплялися на своє місце.

Зараз на споживчий ринок поставляється найширший асортимент декоративно-функціональних елементів лицьової фурнітури. Підібрати надійні та естетичні меблеві ручки від відомих українських і зарубіжних виробників не становить проблеми. Важливо тільки вибрати правильний стиль, форму і величину.

Наприклад, для невеликих тумбочок, комодів, шаф гарні ручки-кнопки. Дуги і скоби в стилі хай-тек або ретро більше підходять для дверцят масивних сучасних або класичних шаф. Термін експлуатації ручки залежить від матеріалу, з якого вона зроблена. Зрозуміло, що дешева пластмаса розколеться від випадкового удару або відвалиться. Краще вибирати металеві скоби, дуги, рейлінги або врізні ручки, а ще краще - дизайнерські варіанти, які складають з меблевим фасадом єдине ціле.

Кріплення сучасних меблевих ручок вимагає певної майстерності, тому встановлювати дорогу фурнітуру самостійно не варто - нехай це зробить майстер по збірці гарнітури. Тим більше, якщо це ексклюзивні, стильні декоративні елементи під бронзу, прикрашені кристалами Сваровські.

Порядок в будинку залежить насамперед від організації простору. Це в чималому ступені стосується внутрішньої конструкції шаф. Прості полки, ящики і вішалки - ось варіант, до якого ми встигли звикнути за довгі роки. І тільки в останні пару десятків років з'явилася сучасна фурнітура для шаф, яка дозволяє практично розташувати в них всі речі без шкоди для їх зовнішнього вигляду.

Важкі, вічно падаючі полки, тугі ящики, дерев'яні палиці для плічок залишилися в минулому. Навіть стиль ретро тепер має ергономічне наповнення шаф металевими штангами, легкими висувними кошиками, навісними елементами, пантографами і багатьма іншими грамотними винаходами для зручності людини.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Пакети з логотипом як вид ефективної реклами

Пакети з логотипом як вид ефективної реклами

Сьогодні існує маса різних способів реклами товару. Безліч видів друкованої,...

Як відучитися купувати зайві речі?

Як відучитися купувати зайві речі?

Це знайоме багатьом жінкам: поїхала в магазин за чобітьми, а...

Як жінкам подолати кризу середнього віку?

Як жінкам подолати кризу середнього віку?

Вам злегка, а то й далеко за тридцять, і ви...

Як стати справжньою стервою: поради для дівчат

Як стати справжньою стервою: поради для дівчат

Ці дівчата владні й жорстокі, неприступні і загадкові, роблять те,...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...