Практична меблева фурнітура: нові рішення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
меблева фурнітураСучасна людина хоче мати гарний і комфортабельний будинок, обставлений практичними, респектабельними меблями, які міцно стоять на своєму місці і не викликають проблем в експлуатації.

Як пише http://kronas.com.ua/, в наші дні технології виробництва меблів стрімко розвиваються і пропонують величезний вибір фурнітури, яка за кілька десятків років зазнала величезні конструкційні зміни. Наприклад, меблеві петлі - це найважливіший елемент для міцності і зручного відкривання стулок фасадів. Зараз використовуються в основному складні чотирьохшарнірні петлі.

Вони мають великий запас міцності і практично універсальні, витримують сильні навантаження, не деформуються і не відриваються. Конструкції можуть бути інверсними, накладними або внутрішніми, а для кутових меблевих деталей є окремий вид петель. Вибирати їх слід з урахуванням матеріалу, з якого зроблені меблеві фасади. Для дерев'яних і скляних дверей існують окремі типи фурнітури. Популярні раніше рояльні і карткові петлі застаріли і майже не використовуються.

Конструкція і міцність петель дуже важлива, але не тільки від неї залежить зручна експлуатація меблів. Як мінімум, кілька разів на день господарі будинку відкривають і закривають дверцята шаф, тумбочок, висувають ящики комодів. Тісна взаємодія людини з меблями і щоденне навантаження відчувають на собі ручки. Пішли в минуле пластмасові «кругляши», які іноді відділялися від стулки дверцят легким рухом руки і дуже погано прикріплялися на своє місце.

Зараз на споживчий ринок поставляється найширший асортимент декоративно-функціональних елементів лицьової фурнітури. Підібрати надійні та естетичні меблеві ручки від відомих українських і зарубіжних виробників не становить проблеми. Важливо тільки вибрати правильний стиль, форму і величину.

Наприклад, для невеликих тумбочок, комодів, шаф гарні ручки-кнопки. Дуги і скоби в стилі хай-тек або ретро більше підходять для дверцят масивних сучасних або класичних шаф. Термін експлуатації ручки залежить від матеріалу, з якого вона зроблена. Зрозуміло, що дешева пластмаса розколеться від випадкового удару або відвалиться. Краще вибирати металеві скоби, дуги, рейлінги або врізні ручки, а ще краще - дизайнерські варіанти, які складають з меблевим фасадом єдине ціле.

Кріплення сучасних меблевих ручок вимагає певної майстерності, тому встановлювати дорогу фурнітуру самостійно не варто - нехай це зробить майстер по збірці гарнітури. Тим більше, якщо це ексклюзивні, стильні декоративні елементи під бронзу, прикрашені кристалами Сваровські.

Порядок в будинку залежить насамперед від організації простору. Це в чималому ступені стосується внутрішньої конструкції шаф. Прості полки, ящики і вішалки - ось варіант, до якого ми встигли звикнути за довгі роки. І тільки в останні пару десятків років з'явилася сучасна фурнітура для шаф, яка дозволяє практично розташувати в них всі речі без шкоди для їх зовнішнього вигляду.

Важкі, вічно падаючі полки, тугі ящики, дерев'яні палиці для плічок залишилися в минулому. Навіть стиль ретро тепер має ергономічне наповнення шаф металевими штангами, легкими висувними кошиками, навісними елементами, пантографами і багатьма іншими грамотними винаходами для зручності людини.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як зробити дитяче свято цікавим?

Як зробити дитяче свято цікавим?

Зробити дитяче свято, яке б запам'яталось надовго, можна різними способами....

Новий рік: що дарувати?

Новий рік: що дарувати?

Скоро Новий рік, і постає питання про подарунки. Що дарувати,...

Вибираємо постільну білизну правильно?

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати не просто. Адже це ціла...

Виготовлення магнітних карт - як це відбувається?

Виготовлення магнітних карт - як це відбувається?

В даний час виготовлення магнітних карт актуально в усьому світі,...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...