Як вибрати квартиру в новобудові?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як вибрати квартируПрийнявши рішення про придбання квартири в новобудові, ми починаємо її вибирати. Звичайно, ви вже знаєте, в якому місті ви хочете купити квартиру, можливо, знаєте в якому районі, а що далі? Далі настає час нелегкого вибору.

Сьогодні на ринку достатньо багато пропозицій з продажу в новобудовах і часом навіть професіоналу непросто розібратися в цьому різноманітті, адже придбання квартири в новобудові в корені відрізняється від придбання квартири на вторинному ринку.

У цій статті наводиться кілька простих порад, для тих, хто купує квартиру в новобудові саме для того, щоб жити в ній (а не з метою подальшого перепродажу).

Скільки коштує квартира?

Мабуть, для більшості з нас це питання є одним з найголовніших при покупці квартири. Перше, що ми плануємо - сума, яку ми можемо витратити на квартиру. Здавалося б, купувати будь-який товар просто: продавець називає ціну, а ви купуєте товар за цією ціною або не купуєте, але до вітчизняного ринку житла в новобудовах це просте правило, на жаль, не працює.

Перш за все, майте на увазі, що в рекламних оголошеннях майже завжди вказана ціна на найдешевші квартири в будинку. Як правило, це квартири з не найкращими споживчими властивостями (на не самих комфортних поверхах, з не найкращими видами з вікон тощо). Ціна ж на решту квартир в цьому будинку, може бути істотно вища.
Далі, ціна зазвичай вказується в так званих умовних одиницях (у.о.) за квадратний метр і продавець може розуміти під у.е. зовсім не те, що розумієте ви. Відразу ж потрібно з'ясувати до чого прирівнюється умовна одиниця. При перерахунку, за курсом вказаним продавцем може виявитися, що ціна квадратного метра істотно вище, ніж ви припускали.

При укладенні договору, обов'язково вимагайте вказати, що це остаточна ціна і вона не підлягає перерахунку, оскільки часто забудовники після закінчення будівництва вимагають різних доплат. Ціна квартири може змінитися, якщо по закінченні будівництва виявиться, що її метраж не відповідає запланованому, але тільки за результатами замірів квартири БТІ.

Ще одна особливість продажу квартир в новобудовах полягає в тому, що квартири в новому будинку можуть продавати кілька різних організацій за різними цінами і тут перед нами постає ще одне питання:

У кого ми купуємо квартиру?

Найчастіше частина квартир в одному будинку належить інвестору, частина забудовникові, підрядчику. Це відбувається тому, що інвестори або забудовники розраховуються зі своїми партнерами по будівництву не грошима, а квартирами в споруджуваному будинку, після чого кожен учасник будівництва самостійно реалізує належні йому квартири.

Купуючи квартиру в щойно збудованому, і особливо ще не добудованому будинку, звертайте увагу на замовників (інвесторів) забудовників і продавців. Інвестор - це той, хто вкладає гроші в будівництво, забудовник - компанія, яка володіє або орендує земельну ділянку і залучає кошти учасників пайового будівництва, як правило, ця компанія виступає генпідрядником будівництва. Часто інвестор, забудовник і продавець збігаються в одній особі. Хороша репутація компанії для вас є запорукою вашого спокою.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого задоволення, ніж взимку, коли на...

Правила поведінки на похоронах

Правила поведінки на похоронах

Похорон - сумний, але, разом з тим, дуже стародавній обряд...

Як позбутися від молі і мишей

Як позбутися від молі і мишей

 Багато хто знає не з чуток знають, якої шкоди можуть...

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Що робити, якщо ти впав на рейки в метро?

Багато хто з нас живе у великих містах - мегаполісах....

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Засвербіло, задзвеніло. До чого …

Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

Періодично ні з того ні...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Хрещення дитини. Як підготуватис…

Хрещення дитини. Як підготуватися до цієї події?

Після народження дитини багато батьків...

Як позбавитися від мишей?

Як позбавитися від мишей?

Кожна людина - господар у...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...