Як знайти для дитини розвиваючу комп'ютерну гру

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
розвиваюча комп'ютерна граПроблема XXI століття - дитина і комп'ютер, точніше, дитина і віртуальний ігровий простір в її розпорядженні. Звичні догми книжкового виховання відкинуті і молоді батьки, які самі щойно освоїли премудрості світосприйняття через екран монітора, змушені направляти інтереси свого нерозумного чада в новий ігровий світ.

Грати в комп'ютерні ігри діти починають раніше, ніж освоюють алфавіт і початкові прийоми рахунку. Якщо дитина може дотягнутися до клавіатури і побачити на екрані яскраві картинки, вона буде це робити постійно. Якщо вона зрозуміє логічний зв'язок між своїми вербальними діями і змінами візуального ряду, то ви, бідні батьки, пропали.

Ваше нерозумне дитя вступило в пору ігрової зрілості. Слід визнати, що пристрасть до комп'ютерних ігор у дітей дошкільного віку виникає найчастіше як наслідувальна форма. Молоді батьки власним прикладом як би запрошують дитину вступити в якийсь «клуб присвячених», будучи не готові визначити ступінь посвяти.

Як підібрати для дитини 5-8 років комп'ютерні ігри, доступні її розумінню, які розвивають основні навички і при цьому не надають негативного впливу на дитячу психіку, поки не знає ніхто. Однак, існує перевірений спосіб колективної експертизи, що дозволяє небайдужим батькам дарувати своїм побратимам необхідну інформацію про пройдені ігрові доріжки.

Почнемо з найпростішого - джерела надходження дитячого ігрового ресурсу (ІР) на ваш домашній комп'ютер. Як вже змогли переконатися просунуті користувачі, варіантів тут може бути кілька.

Де слід шукати комп'ютерні ігри

За класифікацією відомого аналітика комп'ютерного ігрового ринку для дітей С.С.Кобзева ми виділимо і обговоримо основні чотири групи.
1. Найпростіший і дорогий спосіб задоволення дитячих потреб в новому ігровому полі - купівля ліцензійної версії невідомої вам гри, наприклад,  в дитячому інтернет магазині Бабаду. Слово «невідомої» є тут ключовим, оскільки, як і будь-який ринковий товар, активно рекламований виробником, куплена гра може виявитися пустушкою, яка абсолютно не зацікавить вашу дитину.

Інформація про подібні комп'ютерні пастки поки ніде не зібрана, але ми сподіваємося з вашою допомогою створити реєстр «поганих» дитячих ігрових збірок.

2. Використання ресурсів спеціалізованих педагогічних сайтів. Знайти розвиваючі ІР для вікової групи своєї дитини, шановні батьки, ви зможете, але гарантії ігрової активності ніхто не дає. 

3. Скачування дитячої гри зі спеціалізованих ігрових сайтів через файлхостінг в режимі звичайного доступу або преміум-аккаунта. Відразу відзначимо, що спроби отримати безкоштовно те, що має ціну, звичайно обертаються ще більшими витратами, ніж варіант 1. Крім гаманця може постраждати і ваш комп'ютер, набравшись всякої зарази з неперевірених джерел. Установка великих ігор, як правило, якщо відбувається, то з великим скрипом. Якщо чесно, це довгий шлях з великими розчаруваннями для дитини.

4. Вільний он-лайн доступ або скачування без реєстрації. Кращий спосіб для батьків протестувати і презентувати чаду цікаву комп'ютерну гру. На жаль, в цьому величезному медовому бочонку розкидано дуже багато ложок, не завжди навіть з дьогтем. Найбільш приваблива форма ігрової діяльності дітей, але, на жаль, тільки під контролем дорослих.

Тих щасливців, які зуміли піймати в цьому морі подобу «золотої рибки» у вигляді захоплюючої, розумної, позбавленої агресії дитячої гри просимо повідомити про це зацікавленому співтовариству батьків.

Припустимо, що пошук комп'ютерної іграшки увінчався успіхом, дитина захоплено клацає клавішами, батьки займаються своїми справами, але ... А ви впевнені, що вибрана вами для дитини віртуальна ігрова поляна узгоджується з елементарними педагогічними завданнями її вікової групи, сприяє розвитку необхідних психічних функцій? Як оцінити розвиваючий потенціал дитячої комп'ютерної гри, ми розповімо в наступній статті.

Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як вибрати готельні меблі

Як вибрати готельні меблі

Перш за все, потрібно розуміти, що готельні меблі повинні бути...

Як вибрати світильники для спальні

Як вибрати світильники для спальні

Якісне освітлення для спальні має важливе значення для кожного з...

Як виховувати своїх дітей? Поради батькам

Як виховувати своїх дітей? Поради батькам

З даною проблемою стикається кожен з батьків, але не всі...

Що робити з речами, якими не користуємося?

Що робити з речами, якими не користуємося?

У часи молодості наших бабусь і прабабусь до речей ставилися...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як правильно виростити канни...

Як правильно виростити канни...

Шикарна, розкішна, горда і незрівнянно...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...

Як садити часник в домашніх умов…

Як садити часник в домашніх умовах

Любому дачнику відомо, що часник...

Що потрібно помідорам? Як правил…

Що потрібно помідорам? Як правильно вирощувати

Що потрібно, щоб отримувати стабільні...

Як позбутися від іржі? Як вивест…

Як позбутися від іржі? Як вивести іржу з одягу, з сантехніки?

Виключити появу іржі практично неможливо....

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...