Про що говорять пози у сні?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
пози у сніЗагорнувшись у ковдру, згорнувшись калачиком або розлягнувшись по всьому ліжку, ви засинаєте ... І навіть не підозрюєте, що ваша поза під час сну може говорити про вас більше, ніж ви могли б подумати. 

На боці. Любите спати на боці? Це найпоширеніша поза. Під час сну ваші руки і ноги злегка зігнуті, одна рука може бути під подушкою. Це говорить про відкритість і здатність легко пристосовуватися до змін у житті. Ви - врівноважена, комунікабельна, надійна і ініціативна людина. Вас обожнюють друзі, а ваша думка вважається авторитетною.

Чапля. Схожа на попередню. Під час сну ваші руки знаходяться під головою, одна з ніг витягнута, а інша зігнута в коліні. Витягнута нога свідчить про активне сприйнятті світу, зігнута, навпаки - про пасивне. Ви непередбачувані і примхливі, людина настрою. Сьогодні ви веселі, а завтра без особливих причин може наступити апатія і з'явиться бажання просто повалятися на дивані і позайматися нічогонеробленням.

По-королівськи. Лежите на спині, руки - вільно уздовж тулуба на невеликій відстані від нього, ноги вільні і розгорнуті, але не зімкнуті і не розкидані в безладді по сторонах. Якщо ви спите так - ви впевнена у собі людина, чесна і прямолінійна. Ви природжений лідер, впертий, наполегливо домагаєтеся своєї мети.

Солдатик. У сні ви справжній «солдат Джейн»: тіло витягнуто по струнці, руки «по швах». Акуратний, відповідальний, врівноважений, цілеспрямований, стійко переносить будь-які неприємності - це все ви!

Зародок. Під час сну ви схожі на дитину в утробі матері: лежите на боці, згорнувшись калачиком, притискаючи подушку до живота або обіймаючи ковдру? Таку позу приймають, щоб відчути себе захищеним. Вона може говорити про замкнутість, скритність і недовіру до оточуючих. Таку позу люди приймають ще й коли їм холодно або їх турбують болі в області живота і грудей, часто під час ознобу при грипі та застуді.

Сховавши серце. Якщо ви спите на животі, то в житті намагаєтеся відгородити особисті інтереси від оточуючих, друзів і навіть сім'ї. Ви вельми самостійні, практично не схильні до чужого впливу, у всіх суперечках залишаєтеся при своїй думці.

Поза начальника. Ви спите на спині, розкинувши руки по ширині всього ліжка, немов намагаючись захопити більше місця. Тіло розташовуєте посередині або по діагоналі, контролюючи весь простір ліжку. Так і в житті ви намагаєтеся впливати на події, завжди прагнете до влади і контролю над будь-якою ситуацією.
На одній ніжці. Лежачи на спині. Руки на подушці, одна нога зігнута. Ця поза спокійної і надійної людини, завжди готової веселити і радувати оточуючих. Ви легко і граючи справляєтеся з усіма труднощами.

Поза дитини. Часто маленькі діти сплять, мило обійнявши подушку. Ви виросли, а звичка так і залишилася? Немов у безтурботної дитини, у вас життєрадісний характер і легке ставлення до життя. Вмієте розслабитися на час сну, тому спіть міцно і спокійно. Але, незважаючи на дитячу позу під час сну, ви досить твердо стоїте на ногах і реально дивіться на речі.

Бігун. Під час сну ви схожі на застиглого бігуна. Одна рука піднята вгору, інша опущена, одна нога зігнута в стегні, інша - майже пряма. Ця поза характеризує людей не дисциплінованих: ви постійно спізнюєтеся, вередує і навіть підводите друзів, не виконуючи в термін обіцяне.

Павук і Жаба. Якщо ви спите лежачи на спині, кінцівки розведені, руки зігнуті в ліктях і розташовуються уздовж тулуба, а ноги зігнуті в стегнах або колінах або ви спите в тій же позі, але на животі, то ви добродушна, довірлива людина. Буваєте часто неуважний, потребуєте опіці когось сильнішого і впливового.

Філософ. Ви закладаєте руки за голову, прямі ноги перехрестивши в колінах. Натура витончена і замкнута, багато часу приділяєте мріям і фантазіям. Можливо, неймовірним задумам судилося збутися, адже від природи у вас блискучі інтелектуальні здібності!

А ви знаєте, що пози у сні можуть розповісти про вашу сексуальність, детальніше у відео:
Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Полезные советы, как чистить ворсовые ковры

Полезные советы, как чистить ворсовые ковры

Ковры с длинным ворсом делают дома комфортно и уютно. Но...

Як позбутися від іржі? Як вивести іржу з одягу, з сантехніки?

Як позбутися від іржі? Як вивести іржу з одягу, з…

Виключити появу іржі практично неможливо. Метал під впливом вологого повітря,...

Як вибрати меблі для будинку

Як вибрати меблі для будинку

Усі жінки хочуть, щоб їх будинок нагадував затишне й комфортне...

Що робити, якщо душа хандрить?

Що робити, якщо душа хандрить?

З кожним з нас таке бувало. Пропадає бажання що-небудь робити....

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...