Як зустрічати гостей?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.25 (8 Голосів)
Як зустрічати гостей?Зустріч гостей - завжди несподіванка. Навіть, коли гості запрошені вами, а не як у відомій приказці «непроханий ...» У багатьох випадках виникає форс-мажор: гостей більше, ніж запросили, посуду менше ніж приготували - бігаємо по сусідах, збираємо різні речі. 

Або ж прийшли Іван Іванович і Петро Петрович, які вже сто років один одного не дивляться, і не спілкуються. Настрій зіпсовано - свято не свято. Що робити в такому випадку, може бути гостей додому відправити - а самим напитися з горя? Заспокойтеся - до свята залишилося кілька днів, будемо вчити правила прийому гостей.

Наскільки успішним буде свято, залежить від багатьох факторів, наприклад від того, наскільки містке ваше помешкання.Не рекомендується скликати масу гостей, якщо у вас маленька квартира. Гостям буде важко вибратися через заставлених столів.

А якщо необхідно запросити всіх, кого любиш і знаєш? Що робити в такому випадку? Кращий варіант при такій ситуації - святкова вечеря в ресторані. Але це не завжди можливо, криза ... Можна влаштувати шведський стіл, накриваючи столи, не використовуючи стільців. Щоправда, такий варіант підходить тільки для молодої аудиторії гостей, так як більш літнім гостям, буде важко перебувати весь вечір на ногах. Тому, в першу чергу необхідно вирішити питання кількості гостей. У тісноті та не в образі - не для святкового стола.Центром уваги завжди буває заставлений закусками стіл. Чим урочистіше свято - тим дбайливіше повинна бути сервіровка. Про правильній сервіровці столу ми поговоримо в іншій статті. Столи накриті, гостей взяли. Сидимо. Чекаємо свята? Удача святкування залежить не тільки від смачного частування, але й від того, яка панує атмосфери. Приємна дотепна бесіда, невимушені веселощі і радісне пожвавлення - неодмінні супутники вдалої вечірки. Варто заздалегідь продумати можливі теми для розмови, щоб обійти або згладити незграбні питання. Продумати ігри для розваг, сподіваюся, ви не вважаєте гри розвагою тільки для дітей? Існують сценарії для свят, які використовуються в роботі тамади. Але думаю, що багато самі можуть скласти подібний сценарій, тим більше інтернет - це допомога в будь-якому питанні. Багато що залежить і від гостей, але головну роль відіграють все ж, господарі. Які повинні вловлювати найменші нюанси напруженості серед гостей.

Для того, що б такої напруженості не трапилося, слід розсадити запрошених, у відповідності з особливостями їх характеру і темперамента. Якщо серед гостей знаходяться сперечальники, а таке часто трапляється - посадіть їх роздільно. Гостей, ж, які схильні більше слухати, ніж говорити бажано, посадити з тим, хто вміє вести цікаву бесіду. Прийом гостей - це дійсно мистецтво. Щонайменша помилка - і свято може бути зіпсований. Господарі - головні актори на цій сцені, це провідна роль. Ваш настрій, в якійсь мірі ваш кураж, і в значній мірі почуття такту зробить свято незабутнім. І безумовно, свято без гумору це нонсенс. Всім веселого свята!

Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Навіщо сім'ї фінансовий договір?

Навіщо сім'ї фінансовий договір?

Коли мене запитують про те, з якими проблемами найчастіше приходять...

Дитяче ліжко. Як правильно вибрати аксесуари для сну?

Дитяче ліжко. Як правильно вибрати аксесуари для сну?

Здоров'я і гарний настрій кожного малюка завжди будуть радувати батьків,...

Герань. Які в неї корисні властивості?

Герань. Які в неї корисні властивості?

Кожна рослина була створена з якоюсь метою, з якимсь призначенням....

Як правильно поливати рослини

Як правильно поливати рослини

Правильний полив є запорукою гарного росту і цвітіння рослини, тому...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...