Фен-шуй: розміщуємо рослини в будинку?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Фен-шуй, рослини в будинкуСтарокитайська практика фен-шуй спрямована на те, щоб гармонізувати середовище, що оточує людину. Вважається, що в правильно спланованому просторі енергія людини та енергетика оточуючих її предметів знаходяться в позитивній взаємодії, що благотворно впливає на життя і долю.

Отже, ви придбали там будинок. Чи не в кожному будинку є живі рослини, які розставлені часто відповідно до особистих переваг господарів. Згідно фен-шуй , у кожної рослини має бути своє місце, тільки тоді вона зможе позитивно впливати на довколишній простір.

У будинку не повинно бути хворих рослин - від них треба швидко і без жалю позбавлятися. Щоб посилити вплив позитивної енергії, потрібно забезпечити зеленим вихованцям ретельний і своєчасний догляд: очищати їх від пилу, видаляти сухе листя і зів'ялі квіти, ставитися до них з любов'ю.

Кактуси і подібні до них рослини (навіть з гострим листям) вносять в будинок зерно розбрату. Якщо вже вони присутні в будинку, то не повинні розташовуватися ближче, ніж на 1 метр від місця відпочинку, сну, а також робочого місця. Категорично забороняється розміщувати їх в дитячій кімнаті. При цьому колючі рослини стимулюють розумову діяльність і допомагають реалізовувати ідеї, тому робочий кабінет - найсприятливіше для них місце.

Крім кактусів, в дитячій не можна розміщувати олеандр , молочай , диффенбахію , паслін. Юкка і монстера енергетично дуже важкі рослини і для дитячої теж не годяться. А ось цитрусові підходять для цієї кімнати ідеально. Лимонне деревце, наприклад, робить дитину більш самостійною, стимулює її навчання. Крім того, воно прекрасно очищає повітря.

Відмінно уживаються з дітьми толстянка, бегонія , цикламен , фіалки . Вважається, що поряд з дітьми повинні бути присутніми рослини, що тягнуться вгору. Сансевьера , розміщена в дитячій, допоможе впоратися з грубістю, а адіантум - з дитячими страхами. Якщо діти постійно сприймають все в штики, часто сперечаються, потрібно поставити в їхню кімнату каллу, яка позитивно впливає не тільки на обстановку в сім'ї, але й на здоров'я. Папороть допоможе здолати навчальне навантаження і позбавить від стресів.

Монстера не повинна знаходитися в спальні. Крім того, що вона поглинає багато кисню, ця рослина ще й витягає позитивну енергію з людини. У спальні взагалі не повинно бути багато рослин, а ті, які є, слід розташувати подалі від ліжка. Прекрасно підходять для цієї кімнати фіалки, бегонії, цикламени. Згідно з фен-шуй, кали нейтралізують протиріччя між подружжям, а бегонії допоможуть налагодити стосунки. Рожеві квіти пробудять позитивні емоції, а червоні і помаранчеві посилять статевий потяг.

Товстянка - ідеальна рослина для будинку. Вона накопичує позитивну енергію, а потім випромінює її. Для залучення багатства рослину слід прикрасити червоною стрічкою і закопати в землю кілька монеток. Її можна розташувати як у вітальні, так і в будь-якій іншій кімнаті.

Всі види бамбука чудово підходять для будинку. Драцена бамбукова (гілочки якої часто приймають за бамбук) - теж. Вони здатні нейтралізувати негативну енергію. Крім цього, бамбук символізує швидке зростання і благотворно впливає на багато сфер життя, в тому числі і на фінансову.

Старий, добрий і злегка призабутий фікус - унікальна рослина. Він очищає не тільки повітря, а й домашню атмосферу. Ставити його краще у вітальні - рослина сприяє спілкуванню. Є повір'я, що подружжя, яке пристрасно бажає мати дитину, повинні розташувати фікус (каучуковий) в спальні і старанно за ним доглядати.

Герань прекрасно активізує позитивну енергію. Червона герань вважається символом благополуччя, біла допомагає зберегти душевну рівновагу, виліковує від безсоння.

Орхідеї - трошки примхливі квіти, хоча їм приписують чудесні властивості, такі як приплив творчих сил і позбавлення від депресії. Вони забирають енергію, тому не рекомендується розташовувати їх у спальні та дитячій - для них більше підходить кімната відпочинку. Слабохарактерним людям не варто заводити орхідею.

Непогано мати і власний міні-город на підвіконні , де можна вирощувати трави, які додають в їжу. Обов'язково потрібно відвести куточок для м'яти, так як вона робить на людей дуже сприятливий вплив і не тільки по фен-шуй.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як виховувати сина. Поради батькам

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний. Кожна мама хоче, щоб її...

Як вибрати меблі для кухні?

Як вибрати меблі для кухні?

Перш, ніж купити кухонні меблі, потрібно вивчити ринок і існуючий...

Як пробачити брехню?

Як пробачити брехню?

Думаю, що перша думка, яка прийшла в голову кожному, хто...

Як розшифрувати маркування вікна ПВХ?

Як розшифрувати маркування вікна ПВХ?

Отже, ви прийняли рішення про заміну дерев'яних рам на вікна...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як правильно виростити канни...

Як правильно виростити канни...

Шикарна, розкішна, горда і незрівнянно...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...

Як садити часник в домашніх умов…

Як садити часник в домашніх умовах

Любому дачнику відомо, що часник...

Що потрібно помідорам? Як правил…

Що потрібно помідорам? Як правильно вирощувати

Що потрібно, щоб отримувати стабільні...

Як позбутися від іржі? Як вивест…

Як позбутися від іржі? Як вивести іржу з одягу, з сантехніки?

Виключити появу іржі практично неможливо....

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...