Як налагодити відносини з невісткою?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

відносини з невісткоюЦе про тещ народ складає анекдоти і байки. Конфлікти зі свекрухами воліють обговорювати в тісному колі подружок, з сестрою, з мамою або на форумах. Напевно, так відбувається тому, що чоловік дивиться на ситуацію з деякою часткою іронії, а жінка ставиться до неї серйозно і їй важливо не просто поділитися образами, а й знайти вихід із ситуації.

Небагато свекрух задаються питанням про те, як налагодити стосунки з невісткою. У кращому випадку, вони починають щось робити вже після того, як сім'я виявляється на межі розлучення. Справедливості заради треба сказати, що не всі свекрухи - фурії, і не всі невістки - ангели, але іноді неприязнь до дружини чоловіка виникає, що називається, на рівному місці, причому, і невістка, і свекруха - люди цілком адекватні. Чому ж так відбувається?

Коли в сім'ю приходить нова людина, багато що в сформованому роками укладі змінюється. До цього додається банальні ревнощі, оскільки тепер увага сина, його турбота і допомога будуть спрямовані на власну, новостворену, сім'ю. Особливо часто конфлікти між свекрухою та невісткою виникають при спільному проживанні. Молода дружина ще недосвідчена в побутових питаннях, вчорашні наречений і наречена тільки вчаться жити разом, іноді вони сваряться, і все це відбувається на очах у свекрухи.

На жаль, тривалий конфлікт між свекрухою та невісткою негативно відбивається не тільки на них самих, але і на інших родичах. Якщо свекруха замислюється над тим, як налагодити стосунки з невісткою, значить, ще не все втрачено. Іноді для примирення досить ласкавого слова або відвертої розмови, але остаточно налагодити відносини можливо тільки в тому випадку, якщо бажання помиритися щире.

Для налагодження відносин найчастіше не потрібні слова, достатньо змінити своє ставлення до дружини чоловіка, і все налагодиться саме собою. Якщо ви перестанете робити зауваження з кожного приводу, якщо станете ставитися до невістки як до ще однієї своєї дитини, ви зробите щасливіше не тільки її і себе, але і власного сина. Хіба його щастя не варте того, щоб ви трохи притримали амбіції?

Налагодити стосунки з невісткою свекрухи буває легше, ніж невістці з матір'ю чоловіка з тієї простої причини, що вона старша і розумніша, у неї спочатку є авторитет. У свекрухи є життєвий досвід і приклад відносин з власною свекрухою. Взагалі, якби свекрухи частіше згадували про те, що самі були невістками, конфліктів було б значно менше.

А тепер кілька порад про те, як налагодити стосунки з невісткою. Зробіть їй несподіваний подарунок, тільки недорогий. Нехай це буде букет квітів або мила дрібничка, головне, щоб це було від щирого серця.

Запросіть її в кафе або до себе додому, і влаштуйте маленький «дівич-вечір». Подумайте про те, що примирення з невісткою більше потрібно вам, ніж їй. Якщо ви хочете нормально спілкуватися з сином та онуками, краще подружитися з дружиною сина, адже її вплив на них набагато більший, ніж ваший і простіше з цим змиритися, ніж боротися.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як вибрати стільці для квартири або будинку

Як вибрати стільці для квартири або будинку

Вибір меблів, а стільців зокрема, здається для багатьох банальним заняттям....

Що потрібно помідорам? Як правильно вирощувати

Що потрібно помідорам? Як правильно вирощувати

Що потрібно, щоб отримувати стабільні та відмінні врожаї помідорів? Як...

Як правильно поливати рослини

Як правильно поливати рослини

Правильний полив є запорукою гарного росту і цвітіння рослини, тому...

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами про найважливіші принципи в дизайні...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як правильно виростити канни...

Як правильно виростити канни...

Шикарна, розкішна, горда і незрівнянно...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...

Як садити часник в домашніх умов…

Як садити часник в домашніх умовах

Любому дачнику відомо, що часник...

Що потрібно помідорам? Як правил…

Що потрібно помідорам? Як правильно вирощувати

Що потрібно, щоб отримувати стабільні...

Як позбутися від іржі? Як вивест…

Як позбутися від іржі? Як вивести іржу з одягу, з сантехніки?

Виключити появу іржі практично неможливо....

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...