Пластикові вікна. Робимо правильний вибір

Скло
Основні зміни торкнулися і світлопрозорих елементів, в сучасних вікнах застосовуються склопакети. Об'єднуючим елементом стекол є алюмінієва рамка (замкнутий перфорований профіль).
Внутрішня поверхня профілю заповнена абсорбентом. Він регулює вологість повітря в склопакеті, в профіль може вбудовуватися термоміст (він виключає контакт алюмінію зі склом). За допомогою герметика, скло і дистанційну рамку склеюються між собою.
Як пише http://www.viknaonline.com.ua/balcony/france-balcon, теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості вікна залежать від кількості та ширини камер, а також від товщини стекол. Через те, що збільшення кількості камер призводить до обваження несучих елементів віконної системи (що вимагає більш надійного закріплення вікна в отворі), тому елементи скління підбираються з урахуванням нормативної бази і розрахунків.
Теплоізоляційні властивості склопакета підвищують за рахунок застосування стекол з селективним покриттям, а також за рахунок заповнення камер інертними газами.
Шумопоглинаюча здатність склопакетів підвищується за рахунок того, що щільність газів, що заповнюють камери, більше, ніж у повітря.
На розсуд замовника, при виробництві сучасних віконних систем, можна використовувати міцні скла. При виробництві мансардних вікон, для полегшення навантажень на несучу конструкцію, в мансардні вікна встановлюються міцні скла з селективним покриттям, камери заповнюються інертним газом.
ПВХ-профілі мають високі теплотехнічні властивості за рахунок використання в конструкції вікна декількох камер. Ширина віконної коробки варіюється від 48 до 150 мм., жорсткість віконної коробки створює сталевий елемент, поміщений в найбільшу камеру.
Дерев'яні блоки виготовляються з клеєного профілю, виробленого з бруса. Брус отримують за рахунок склеєних між собою дощок товщиною 20-30 мм. Пиломатеріал, який використовується при виробництві бруса, піддається багатоетапній сушці, всі дефекти вирізаються, планки зрощуються по довжині в ламелі, останні склеюються під тиском.
Результатом цих маніпуляцій, є міцний, стійкий до деформацій брус з високими теплоізоляційними характеристиками. Для збереження текстури дерева, зовнішні шари бруса виконують з цільних ламелей, крім того дерево просочується антисептичними складами і покривається спеціальними лаками.
Колірна палітра ПВХ-профілів багатогранна, випускаються профілі під "дерево".
Віконні стулки можуть не тільки повертатися навколо вертикальної або горизонтальної осі, підніматися вгору, а також зрушуватися в бік.
Крім того, що віконні системи позбавляють від протягу і шуму, зберігають тепло, а й естетично виглядають красиво, вони комплектуються підвіконнями, красивими схилами і відливом для стоку води.
Вентиляція
Покінчивши з протягами, виробники, а більш за все споживачі віконних систем зіткнулися з проблемою порушення природної вентиляції приміщення. Згідно з нормативами, повітрообмін в приміщенні повинен складати 3 кубічних метра на годину, в старих вікнах свіже повітря надходило через щілини.
Вихід - установка припливних клапанів, що дозволяють примусовий і дозований приплив повітря. Вони можуть монтуватися в уже встановлені вікна, забезпечуючи постійний приплив повітря при повністю закритому вікні, причому шум і протяги в приміщення не проходять.
Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Пластикові вікна. Робимо правильний вибір
Поняття вікно - дуже звичне, але й неприємності пов'язані з...

Що таке «розумний дім». Для чого він потрібен?
Системи «розумний будинок» прийшли на український ринок з Заходу. Там...

Як почистити килим в домашніх умовах
Килимові покриття можна зустріти практично в кожному будинку. Крім зовнішньої...
загрузка...
Посилання по темі:
загрузка...