Пластикові вікна. Робимо правильний вибір

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Пластикові вікнаПоняття вікно - дуже звичне, але й неприємності пов'язані з ними, дуже великі. По - перше, за рахунок звичайних вікон, відбуваються тепловтрати до 80% від загальних втрат будівлі. По-друге, велику незручність доставляють протяги, вуличний пил, шум, особливо останнім часом. По-третє, крім усього іншого дерев'яні рами старого покоління необхідно постійно готувати до зимовому умов: заклеювати всі щілини, постійно фарбувати, міняти ущільнювачі і т. д. Сучасні вікна виключають майже всі перераховані вище недоліки.

Скло

Основні зміни торкнулися і світлопрозорих елементів, в сучасних вікнах застосовуються склопакети. Об'єднуючим елементом стекол є алюмінієва рамка (замкнутий перфорований профіль).

Внутрішня поверхня профілю заповнена абсорбентом. Він регулює вологість повітря в склопакеті, в профіль може вбудовуватися термоміст (він виключає контакт алюмінію зі склом). За допомогою герметика, скло і дистанційну рамку склеюються між собою.

Як пише http://www.viknaonline.com.ua/balcony/france-balcon, теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості вікна залежать від кількості та ширини камер, а також від товщини стекол. Через те, що збільшення кількості камер призводить до обваження несучих елементів віконної системи (що вимагає більш надійного закріплення вікна в отворі), тому елементи скління підбираються з урахуванням нормативної бази і розрахунків.

Теплоізоляційні властивості склопакета підвищують за рахунок застосування стекол з селективним покриттям, а також за рахунок заповнення камер інертними газами.

Шумопоглинаюча здатність склопакетів підвищується за рахунок того, що щільність газів, що заповнюють камери, більше, ніж у повітря.

На розсуд замовника, при виробництві сучасних віконних систем, можна використовувати міцні скла. При виробництві мансардних вікон, для полегшення навантажень на несучу конструкцію, в мансардні вікна встановлюються міцні скла з селективним покриттям, камери заповнюються інертним газом.

ПВХ-профілі мають високі теплотехнічні властивості за рахунок використання в конструкції вікна декількох камер. Ширина віконної коробки варіюється від 48 до 150 мм., жорсткість віконної коробки створює сталевий елемент, поміщений в найбільшу камеру.

Дерев'яні блоки виготовляються з клеєного профілю, виробленого з бруса. Брус отримують за рахунок склеєних між собою дощок товщиною 20-30 мм. Пиломатеріал, який використовується при виробництві бруса, піддається багатоетапній сушці, всі дефекти вирізаються, планки зрощуються по довжині в ламелі, останні склеюються під тиском.

Результатом цих маніпуляцій, є міцний, стійкий до деформацій брус з високими теплоізоляційними характеристиками. Для збереження текстури дерева, зовнішні шари бруса виконують з цільних ламелей, крім того дерево просочується антисептичними складами і покривається спеціальними лаками.

Колірна палітра ПВХ-профілів багатогранна, випускаються профілі під "дерево".

Віконні стулки можуть не тільки повертатися навколо вертикальної або горизонтальної осі, підніматися вгору, а також зрушуватися в бік.

Крім того, що віконні системи позбавляють від протягу і шуму, зберігають тепло, а й естетично виглядають красиво, вони комплектуються підвіконнями, красивими схилами і відливом для стоку води.

Вентиляція

Покінчивши з протягами, виробники, а більш за все споживачі віконних систем зіткнулися з проблемою порушення природної вентиляції приміщення. Згідно з нормативами, повітрообмін в приміщенні повинен складати 3 кубічних метра на годину, в старих вікнах свіже повітря надходило через щілини.

Вихід - установка припливних клапанів, що дозволяють примусовий і дозований приплив повітря. Вони можуть монтуватися в уже встановлені вікна, забезпечуючи постійний приплив повітря при повністю закритому вікні, причому шум і протяги в приміщення не проходять.

Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Пластикові вікна. Робимо правильний вибір

Пластикові вікна. Робимо правильний вибір

Поняття вікно - дуже звичне, але й неприємності пов'язані з...

Що таке «розумний дім». Для чого він потрібен?

Що таке «розумний дім». Для чого він потрібен?

Системи «розумний будинок» прийшли на український ринок з Заходу. Там...

Вибираємо колір для стін...

Вибираємо колір для стін...

Ви самі напевно не раз помічали, що в одному приміщенні...

Як почистити килим в домашніх умовах

Як почистити килим в домашніх умовах

Килимові покриття можна зустріти практично в кожному будинку. Крім зовнішньої...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...