Як правильно пересаджувати кімнатні квіти
Найкращим часом для пересадки кімнатних рослин є березень або квітень. Першим знаком, який говорить про пересадки, це коріння рослини. Або постійно суха земля, навіть при частому поливі. Це означає, що в горщику практично немає землі, одні корені.
Як пересаджувати Отже, квітка, який ви вирішили пересадити в новий горщик, потрібно добре полити і почекати, коли вода з'явиться в піддоні. Потім акуратно витягуємо квітка з горщика. Діставши квітка, обережно обтисніть земляний ком, намагаючись зберегти його в цілості. У новий горщик покладіть дренаж близько 2-3 см. і свіжий грунт. Земляний кому ставимо на цю грунт і, притримуючи рослину однією рукою, інший починаємо засипати грунт в простір між земляною грудкою і стінками горщика.
При заповненні постукуйте горщиком по столу, щоб земля осідала, при необхідності додайте відсутню грунт. Гарненько полийте квітка і злегка посипте поверхню сухою землею. Наступного разу поливайте тільки через тиждень. Залиште рослина на 3-4 дні в тіні. А потім переставте його на постійне місце і доглядайте за ним, як зазвичай. Новий горщик для рослини повинен бути на 2-4 см більше попереднього, але не більше! Якщо ви візьмете ємність занадто великого обсягу, то коріння квітки просто не встигнуть швидко її освоїти, і земля почне закисати.
Обов'язково зробіть отвори в дні горщика. Старі, що звільнилися з-під інших рослин горщики ретельно промийте. Нові горщики з глини на кілька годин замочіть в чистій воді, що б пори глини заповнилися нею, інакше сам горщик буде вбирати поливну воду, забираючи її у рослин. На дно ємності кладемо шар дрібної гальки або гравію. На насипте дренаж невеликий шар землі.

Горщик весь час обережно постукуйте, для осідання землі. Грунт повинна бути на рівні основи стебла, а до верху горщика повинно залишитися близько 2 див., необхідних для поливу і підгодівлі. Пересадивши рослина, рясно полийте його і поставте в тінь на тиждень. На цей час залиште квітка без поливу, щоб грунт просохла і не загнили коріння.
Обприскувати листя можна щодня. Якщо ви хочете, щоб рослина була певного розміру, то можна штучно загальмувати її ріст, при цьому, не заподіюючи йому шкоди. Для початку, виймаємо рослину з горщика. Видаляємо з коренів приблизно половину землі і обрізаємо відмерлі і пошкоджені коріння. Поміщаємо рослина в підготовлений новий горщик того ж розміру, що й попередній. Потім підрізаємо кінці стебел. Великі рослини До дуже великих квіток, таким як діжкові пальми і диффенбахии, інший підхід.
Пересаджувати їх повністю потрібно тільки коли рослина хворіє, грунт стала непридатною або горщик став абсолютно непридатним. Але й у цих рослин, з часом земля стає щільніше. У таких ситуаціях вдаються до часткової пересадки. В горщику замінюють тільки верхній шар грунту. Приблизно на п'ять див. знімають верхній шар землі, акуратно, не пошкодивши коріння. Якщо ви все ж поранили квітка, то негайно посипте ранку або активованим деревним вугіллям. В свіжу грунт додаємо мінеральне добриво, близько 40г. на відро землі. Грунт в горщик насипайте гіркою.
Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Топ-6 цветов, которые украсят летний сад
Как создать уютную атмосферу в саду? Самый простой способ –...

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру
Сьогодні ми поговоримо з вами про найважливіші принципи в дизайні...

Як правильно сервірувати стіл на Новий рік?
Для дорослих людей не складно робити багато речей легко і...
загрузка...
Посилання по темі:
загрузка...