Як продати свій автомобіль?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
продати свій автомобільСудячи по кілометражу автомобільних пробок, таке диво техніки є у багатьох. Але на світі ніщо не вічне, і рано чи пізно доводиться зі своїм авто прощатися. Для цього є кілька основних способів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

1. Утилізація.
Якщо авто не на ходу, і просити грошей за купу металу соромно, то існують спеціальні процедури. При цьому стираються номери з номерних агрегатів і далі шлях на брухт. Правда, процедура ця платна. Так що реально частіше автомобіль продають по звичайній угоді, але просто з низькою ціною за те, що годиться лише для розбирання на запчастини.

2. Продаж знайомим.
Якщо є знайомі, яким потрібен саме таке авто і саме в цей час, питання може бути тільки з ціною та взаємозаліком в інших справах.

3. Програми trade-in в офіційних дилерів.
Деякі офіційні дилери, що продають нові автомобілі, можуть забрати ваше авто і врахувати його в ціні нового. При цьому обов'язкова умова - покупка нового заводського авто. І з ціною за старе не сперечаються. Старий оцінять фахівці салону, для яких все, що не прийшло із заводу - мотлох. Тому мріяти про високу ціну заліку старого авто в даному випадку шкідливо. Але є гарантії юридичної сумлінності, і чекати обману на всі гроші не доведеться.
4. Салони б / у автомобілів, авторинки.
Як би не був оформлений такий «салон», де можна продати і купити старе авто, це все - перекупники. Про винятки тут мріяти теж шкідливо. Все, що вони скажуть - чиста брехня. Спідометр буде «скоректований» хоч на трохи. Інакше різниці купівлі-продажу як основного заробітку немає. Продати їм авто можна відразу, але ціна не буде сильно відрізнятися в порівнянні з trade-in. Хіба що немає обов'язку купувати нічого нового. До речі, там же можуть запропонувати і новий старий варіант. Можливо, прямо той же колишній автомобіль через тиждень і запропонують, якщо не впізнаєте його помитим, відремонтованим і з високою ціною.

5. Самостійно по оголошеннях.
Це єдиний шлях отримати адекватну ціну свого авто. І як всякий шлях до зірок, він пролягає через терни. Доведеться давати оголошення в газетах і мережі, кілька разів показувати різним перекупникам, тижнями і місяцями чекати одного-двох реальних покупців, відстоювати свій взляд на ціну витонченими діалектичними прийомами і брати на себе відповідальність за процедуру угоди.

На останньому варіанті зупинимося докладніше. По-перше, варто хоча б на перших спробах залишатися впевненим у собі і не купуватися на фразу «Беру прямо зараз, але тільки за таку-то ціну». Краще потягнути час, якщо зайнялися цим тільки перші дні. За низьку ціну продати можна завжди. Розповіді про нещасне життя, вагітну дружину, хворих батьків і «сам не місцевий, тільки недавно приїхав» можна сміливо знімати зі своїх вух як відомий борошняний виріб. Ви б самі стали купувати автомобіль на останні гроші в такій складній життєвій ситуації? Покупець може попросити в його присутності пройти діагностику ходової частини  двигуна (показання датчиків електроніки) в фірмовому центрі. За його рахунок. Для наступного покупця (якщо з цим не складеться) папери з результатами залишаються у продавця. Можна бути готовим поступитися в угоді ціну ремонту, якщо такий на думку фахівців знадобиться.

У висновку - про головне. Про ціну. У випадках, коли можна диктувати ціну - її можна приблизно оцінити, уважно вивчивши інші пропозиції. Крім марки і моделі в ціні враховується комплектація (АКПП, кондиціонер, ГУР, АБС та інше дороге обладнання), вік, пробіг, історія істотних аварій, манера їзди (дбайлива або street racing), фірмове обслуговування (сервісна книжка з відмітками центру), комплект гуми на інший сезон. Пам'ятайте, що покупець буде ще торгуватися, так що розмір торгу теж включають в ціну заздалегідь.

Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла взимку зроблять весняний старт набагато...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом зашкалює уже за -20, автомобіль...

Автомобильный домкрат: виды и критерии выбора

Автомобильный домкрат: виды и критерии выбора

Замена колес и мелкий ремонт требуют поднятия транспортного средства на...

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не буде доставляти проблем власникові автомобіля,...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...